Şimdi Ara

buyuk gelısme olur...............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar herkese selam tt yakıda soyle bır uygulama baslatabılırmıs
    ISDN yanı anolog hatlar uzerınden ADSL Hızmetı verebılırmıs ...dusunsenıze ne guzel olur????
    Cunkı ISDN Hızmetı hemen hemen her yerde var eeeeeeee adsl ve ısdn nın data transferı arasında,da pek fazla fark yok .Su ankı fark nedır? hız falan deıl. Sadece adsl sabıt ucretle hızmet sunuyo. yanı sınırsız 1 ay boyunca.ISDN ıse kontor le....E tamam o zaman ısdn yı de sınırsız yapsınlar herkes alsın. 128 k bırzda daha pahalı olsun.yanı 50 mılton fln 64 u de 35 mılyon fln.yapsınlar bence mantıklı.....tabı buna ISS ,ler ne der bılemıyecegım .........valla ben duydum ama ne derece dogru bılmıyorum ? ınsasllah dogru olurda ınsanlar dıal up dan kurtulur.....[ban]

Ben bıraz elk.Muh arkadasımla ınceledım olayı...ımkansız deıl hatta cok basıt bır sıstem ama ,ılk once karar alınması lazım ...bu da tabı tt ye kalmıs bırsey....TT yı bılıyorsunuz:((

Ama hayırlısı dıyelım ne dıyelım....cunkı ADSL yı getıreceklerı falan yok bunların butun ıhalelerı ıptal ettıler baksana......

• Telekom un daha hızlı bağlantıyı bazı semtlere dah ucuza sunması çok saçma bir durum,bu durumda adsl veya kablonet hattı olmayan bizler mağdur oluyoruz, bence bunun düzeltilmesi ve internet in saatlik paketler halinde. 10sa, 100sa, 1000sa, bağlandığın kadar, sınırsız vs. 64k 128k şeklinde paketlerle düzenlemesi geerkiyor ...
    C4UZMAN arkadaşım, senin de dediğin gibi ISDN hatların artık SABİT ücretli olması gerekiyor ... çok kişinin alacağından eminim ...

ISDN in sbt ücretli olması oldukça mümkün, bunun üstüne gitmek gerekiyor ...
  • Diğer topicde de yazdığım gibi, Telekom'dan ISDN modemi sözleşme ile almış olanlar, aylık (1250+200=) 1450 kontörlük harcama sözleşmesi imzalamış durumdalar. Bu da şu an için aylık 100 milyonu aşan bir rakama denk geliyor. Sabit ücret uygulaması olsa, sözleşme imzalayanların durumu ne olacak?
  • onları da kapsasın yaw
    ben bu telekom bilmiyorum artık
    telekoma sabotaj filan düzenlemeye başlasak iyi olacak ...
    biraz da onlar çeksin walla ...
  • GENEDE, ADAM Olmazlar?
  • walla şunlara bir iki rakp çıkaracaksın piyasa kızışacak birazcık bak nasıl yola geliyolar
  • abı olay serbest pıyasa olacak.......bız sıte olarak cable tv ye basvurduk..........adamalr bıze alt yapınız yok hava da bulut cable,,unut dedıler....e kardesım parasını verelım neyse fln....olamadı demek ıstedıgım bu ıste ,,,,,,,,,,yanı ozel sırketler olur ..al parayı ver hızmetı abı........

BU MUDUR?
    BUDUR!!
  • HEMEN OZELLESSIN!!!
  • Abi adamlar 8 yılda 40 milyon dolar yatırım yapmışlar. Rekabet olsaydı her şirket en azından 40 milyar doalr yatırım yapardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.