Şimdi Ara

BÜYÜK SALIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an sarhoş gibiyim.Bugün sadece 1 matematik denemesi çözdüm bi baktım saat 8.Noldu harbiden anlamadım bu hafta full böyle geçti.Geçen hafta denemeler falan yüklenmiştim.Günde 2 fkb denemesi +1 mat denemesi falan çözdüm 4-5 gün boyunca.Bu hafta pazartesiden itibaren sadece dizileri bitirdim ve toplamda 5 tane mat denemesi çözdüm.İçimde artık bitse şu sınavda bi gezsek tozsak hissi var ama bir yandan da vicdanım dürtüklüyor lan lys kötü geçerse nası rahat gezip tozacan şimdi çalış iyi geçsin sonra sülalen rahat ama 2 sn sonra amaaan salla yhaaa diyiğ hiçbir şey yapmıyorum.Bu durumları yaşayan varmı?Ne yapacaaaam çalışmak istiyorum ama çalışamıyorum çift kişilikli gibiyim

• bknz: Herkes
  • Ben de bir Skyrim oynamışım var ya . Öfff , öyle bir oynama yok . Bugün yaptıklarım :

- 1 edebiyat , 1 coğrafya denemesi
    - 345 lys mat sb 2 test trigonometri
    - yüzdeyüz integral 1 soru
  • 1-2 bölüm biseyler izliyim kafam dagilsin dedim 1 sezon dizi izledim az once de vicdan azabi dolu 1 test türev cozdum simdi de forumda oyalaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizileri 4 günde bitirdim.3 gündür de modern fizik çalışıyorum.10 dk umut reyizle birlikteyim 1 saat boş.Bakalım seneye biter inş.
  • FilthyFrank kullanıcısına yanıt
    12 misin?

• Babacim aciyorum apotemi mat denemesini cozemiyorum soruyu hevesim kaciyor

Sonra kapatip metin aciyorum ondada bi muddet sonra cozemeyince yine hevesim kaciyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cheerfulmind

12 misin?

evet
  • daha cografyaya hiç başlamadım. 0 bilgi. inşallah 10 net falan yapmam

• Hocam ygs kısmı için biraz bilgi gerekiyor onun dışında lys kısmı genel kültür (madenler dışında ondanda 1 soru ya gelir ya gelmez)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.