Şimdi Ara

c5 bomba gibi geliyor ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=dwA5ycznc1w

beyler mekan ve mob acisindan mukkemmellieg oynuyor ya .

• yaw ben bir türlü 3. ejderhayı göremiyorum gören var mı yada adını felan bilen
  • Harbiden trailer mükemmel görünüyo! Acaba patchinin boyutu ne olcak?
  • majere patch ın boyutu 900mb c4 ustune geleni bu ama yok ben bastan indirecem zip i diyosan zipli hali 3gb ye cikacak muhaha
  • Offff harddisk patch manyağı oldu! Zaten lineage klasörü 5gb'ı buldu bu haliyle varsın 6 gb olsun diycem ama nereye kadar sonu yok! (Kurulmuş hali artı bug fixlmr vb patchlerle klasörü 4.5 gb'ın üstünde şu ana kadar!)
  • kardes ben valla lineage2.rar doldurup duruyorum hardiske :D her server icin ayri bagzı serverlar ayrı dosya olmazsa hata veriyor ama az kaldı c5ede gelcem ama okadar moviesindeki kadar mukemmel olacagını beklemiyorum o bir tane dallama var ilk basta yuruyor hero sanırım milletin arasından geciyor abi bu herif olmezmi ta c1den beri movieslerde bu adam var o olunce zaten oyunu bitircekler sanırım onu biri oldursunde onun intikamı icin savasalım birde c6 cıksın boylece
  • quote:

Orjinalden alıntı: XApAcHeX

yaw ben bir türlü 3. ejderhayı göremiyorum gören var mı yada adını felan bilen

3.ejderha yok c5 lineage 2nin son oyunu.
  • Oyunu da böyle olsa :D
  • niye ejderha yok 7 tane felan yumurta vardı ya nolacak lineage3 'te çıkacak ???????????????????
  • KO dan bu oyuna gecıcem

ama kafam karıstı hangı dosyayı ındırıcem

c3 c4 c5 nedır
    2gb ındırıpte yanlıs ındırmeyelım
  • en iyisi 4000x yani c5 denilebilir arkadaşlarım pvp servar ı diyo ama degil gibi bu servar manyak elimde +22 demon sword
    lvl 78 im %100 lvl almıyo bi daha nickim DeniS92 orda bi türk clanımız var ve herkez bize düşman

neden acaba çünkü en güçlü biziz colesium da kimseyi içeri sokmuyoruz bi shaman giriyo içeri bizim clandan
    bi buyu sallıyor arenanın dısı bile uyuyo hehehehe çok seviyorum bu servar ı subclass denilen bi dalga da var bu servar da

76 lvl oluyon subclass seçiyon

nasıl mı cüce açtık diyelim 20 de spoiler yaptik diyelim
    onu 76 yapınca subclass da orc tyrant mı olmak istiyon orc guild e git ordan 2. bi class seç tyrant ol
    cüce tyrant

ben mesela insan bicakciyim subclass tyrant toide yaratik basina 25kk düşüyo :))))

herneyse bu servar ı indirin link şuhttp://www.nsgservers.net

sitede GM nin msn leride var konusabilirsiniz ama paso c5 i test ediyolar cvp almanız baya bi zor sifre degistirilmiyor anlicaniz

sitede bulamadım GM lerde o konuda cvp vermiyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.