Şimdi Ara

cab dosyalarının storage card'a yüklenmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Masaüstü PC den pocketpc'ye yükleme yapılırken storage card'a kurulum kolayca yapılabiliyorda acaba pocketpc içinden cab dosyalarını kurarken storage carda yükleme nasıl yaptırabilirim?
    Şimdiden teşekkürler.

• Windows Mobile 5 bunu otomatik olarak sorarak seçimi size bırakmakta.

2003SE ve öncekilerde ise eğer PPC üzerinden çalıştırırsanız illa ana belleğe kuruyordu. Eğer PC yanıbaşınızda değilse seçenek kalmıyor tabii.

WM5 için verilen şu registry ayarı önceki sürümlerde mevcut ise oradan müdahale olabilir ama elimde bu tip PDA olmadığı için sadece bir tahmin olarak iletmiş olayım:

HKLM\Software\Apps\Microsoft Application Installer\fAskDest = 1

alternatif metot:
    HKCR\cabfile\shell\open\command = \windows\wceload.exe "%" /askdest

Registry'ye ulaşmak için Total Commander'ı kullanabilirsiniz.

Bu arada ilginçtir; bendeki Qtek s200'de her iki ayar da bu şekilde olmamasına rağmen kurulumda seçimimi sormakta. Buyrun buradan Microsoft'a bir tebrik daha yollayın...

• quote:

Orjinalden alıntı: Dave_Bowman

2003SE ve öncekilerde ise eğer PPC üzerinden çalıştırırsanız illa ana belleğe kuruyordu. Eğer PC yanıbaşınızda değilse seçenek kalmıyor tabii.

Eğer PC yanıbaşımdaysa bir seçenek var mı peki?
    Teşekkürler
  • Dostum CabInstl diye bir program var. Bu programı PPC nin içine kpyala ve orada çalıştır ve exit diyerek programı kapat. PPC nin içindeki herhamgi bir cab dosyasını çalıştırdığında bu prog. çalışacak ve buradan itediğn yeri tarif edeceksin ve install diyeceksin hepsi bukadar. kolay gelsin.

http://rapid share.com/files/16849394/cabinstl_en.exe.html
  • googledan aratabilrsin
    cabviaactivesync

pcden direkt cabi ppcye kopyalamadan kurabilrsin
  • Bu yazılan son 2 program windows mobile 2003se ile çalışır mı?
  • 000flash.001
    000setup.999
    ACTIVE~1.000

arkadas la rbu dosyalrı pcc de calsıtıramıryoum nasıl kurcam bırı bır yardım etsın
  • Evet ikiside 2003 kurulum yapıyor. Ben her ikisinide kullanıyorum. cabviaactivesync programınıda denedim oda çalışıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: kasif

Bu yazılan son 2 program windows mobile 2003se ile çalışır mı?
  • dostum filament arkadaşın döylediği cabviaactivesync programını bilgisayarına kur. ppc yi bilgisayara bağla. cab dosyası üzerinde sağ tuşa tıkla orada cabviaactivesync i göreceksin onu çalıştır. Yükleme işlemi başlayacaktır. Sana ppc de yükleyeceği yeri soracak okadar.

http://rapid share.com/files/17835237/CABviaActiveSync_1.4_Setup.exe.html

quote:

Orjinalden alıntı: tracy chapman

000flash.001
    000setup.999
    ACTIVE~1.000

arkadas la rbu dosyalrı pcc de calsıtıramıryoum nasıl kurcam bırı bır yardım etsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A8E9DA1CC -- 23 Şubat 2007; 9:31:06 >
  • ya arkadslar denedim system.exeption özel durum olusturuldu ıdye brı kutu cıkıyor olmuyor bu dosyalrı kurmaya calısan oldumu hıc falsh player pocket ıcın olan 7 surumunun cablerı dıye ındırdım ama kurulmuyor..

http://www.adobe.com/products/flashplayer_pocketpc/downloads/player.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.