Şimdi Ara

Caberg Duke kask

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
6.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kendime yeni kask alacağım, o yüzden fena halde Sharp testlerine sardım, İngiltere'nin bağımsız güvenlik testleri, bilirsiniz belki. sharp.direct.gov.uk/ buradan bütün kaskların güvenlik testlerinden aldığı puanlara bakabiliyorsunuz, çok hoşuma gitti.
    Yeni bir kask gördüm burada, Caberg Duke Çene Açılır kask alacağım galiba, kullanan var mı aranızda diye sormak istedim. Bir de nereden aldınız, kaça aldınız, yorumlarınız nasıl merak ettim??

Caberg Duke kask

• ne kullanirsun bilemem ama supersport filan varsa fullface almani tavsiye ederim cene alti acilirlar pek guven vermiyor bana yuksek hizda kaza gecirsen o dususle acilsa filan
    diger turlu sehir ici cene acilir daha rahat olur scooter veya cbr 125 vs. icin
  • Benimde uzun süre araştırdığım bir kasktır kendisi. Ancak hem ülkemizde pek bulunmaması hemde yedek parçasının yok gibi bişey olmasından ötürü vazgeçtim. 200 250 lira arası bütçen olduğunu varsayarak sana AGV longway 2 ve LS2 ff370 öneriyorum. AGV nin eski modeli 4 yıldızlı, ff370-386 da yine 4 yıldızlı çeneden açılır kasklardır. LS2 tercih ettim ben, harici güneş vizöründen dolayı. Caberge bir vizör almaya kalksan 80-100 lira arası iken ls2 de 22 tl. Aynı şekilde hava giriş kapakları yada vizör tutan kısımlarda sorun olduğunda kaskı kaldırıp atmana gerek kalmaz.
  • Dostum bunu değil ama Caberg'in Rhyno modelini uzun süredir kullanıyorum. Ben satın almadım fiyat olarak bir yorum yapamıyorum ama tavsiye ederim.
  • Kadköy evlendirme dairesi karşısındaki dükkanlarda var.
  • Önerileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Sonunda karar verip kask alabildim, ama Duke yerine Caberg'in yeni 2013 modeli Modus'u tercih ettim. İşte kask bu

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Caberg-Kask-Modus-cene-Acilir-Mat-Siyah-Motosiklet-Kaski_7275.html?search=modus#0

Biraz kullanayım, yakında yorumlarımı da yazarım, selamlar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkandemir

Önerileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Sonunda karar verip kask alabildim, ama Duke yerine Caberg'in yeni 2013 modeli Modus'u tercih ettim. İşte kask bu

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Caberg-Kask-Modus-cene-Acilir-Mat-Siyah-Motosiklet-Kaski_7275.html?search=modus#0

Biraz kullanayım, yakında yorumlarımı da yazarım, selamlar herkese.

Konuyu hortlatayim modus ten memnunmusun kullandığın süredeki yorumunu yazarsan iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende full face Caberg Vox var cok konforlu tavsiye ederim hemde 5 yildizlidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.