Şimdi Ara

Cafe Açıyorum / İsim , Logo , Konsept Önerisi ** Toplam Ödül 400 Tl ** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
9
Favori
141.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaşarda okuyorum güzel bi cafe olursa gelebilirim bende küçükpark az apaçi dolmaya başladı 10 liraya güzel bi kahvaltı tabağı+sınırsız çay menüye muhakkak eklenmeli :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Messey

Borno Cafe

Yanlış anlaşılmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeziParkı
    Cafe'de GeziParkı
    Cafe'de Geziciyiz

Gibi geziparkı temalı bi isim izmir bornova gibi bi öğrenci semtinde pirim yapar hocam
    Mekan konseptide sağlam eliyüzü düzgün genç personelerle nargile dahil haftada 2 gün canlı müzik bigün gitar vs romantik bigün türkü konseptli olabilir
    Duvarların belli kesimlerinde grafitiler
    Ve bi köşedeki duvarada müşterilerin yazı yazabileceği bi bölüm
    Öğrencinin olduğu yerlerde butarz konseptler tutar hocam
    Para istemez mekan açılışına çağır yeter canlı müzik isterim ama yoksa gelmem
    Hep hayalimdi böyle sağlam genç işi bi mekan ama mümkün olmadı malesef

• "Cacao"

• Tasarımda yaparim ama ugrasmak lazım

• İzmirdeyim açarsan söyle arkadaşlarla uğrarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Hopes. -- 27 Şubat 2014; 14:02:28 >
  • Bunu bu şekilde ödüllü yapmanız manidar. Türkiye'de bu işi ücretsiz yapan insanlarımız mutlak var paranızı başka şeylerde değerlendirin hocam :) iyi günler
  • Adresi alırsam gelebilirim bornovadayım

• Cafeİnn olabilir.

Konseptte kahve kokusu eksik olmayan klasik ingiliz mobilya tarzi modern klasik karisim bir mekan olabilir. Alttan hafif ambiyans muzikler calsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedilidede -- 27 Şubat 2014; 13:51:49 >
  • Cafe Reca (Kafe Reka) bu isim güzel bir logoyla şık durur kanaatindeyim. İsmi hemen es geçmeyin isterim.Konsept olarakta arkada mutlaka yeşillik içinde bir bahçeniz ve üst katınız olmalı. Alkol satmayacaksanız müzikleriniz ona göre olmalı pop çalmanız işinize gelir. Ama sakin müzikler daha hoş olur. Koltuk yerine kafe konseptine uygun sandalyeler kullanmanız daha düzenli gösterir mekanı. Kafe genelinde beyaz renk kullanmanız daha hoş olur sıcak günlerde. Bir bölümde sigara içilmesinin serbest olması önemli. Tavan ne kadar yüksek olursa iyi olur. Aklıma gelenler bunlar. Eğer fikirlerimi beğenirseniz para istemiyorum iyi günler dilerim.

• Adı Woodstock olsun
    70lı yıllarda yapılan bı festıval bu woodstock. Tam bır hıppı yuvası.
    Duvarlarda envaii cesıt rockn roll sanatcıları olsun.
    Jimi Hendrix, The Beatles, The Doors vs
    Arkaplanda da bu sanatcılar calsın, ortamı doldurmak ıstıyorsan arada teoman duman falan da calsın

artiz mekan olur, kuul gorundugu ıcın ergen ıstılası da olur hem
  • Bence İzmirde en iyi kafe ismi

"Gezi" olur ben gezi cafe diyorum

bir de bence isim,bulacağın türkçe yada evrensel tüm dünyaca tanınan bir isim, ingiliz çakmalarından daha iyi olur mesela bizim antepte isim olarak
    Sanat Kafe-Don Kişot Kitapevi/kafe gibi yerler var ve tutuluyor
    Konsepte gelirsek izmirdeki eğitimli ve kültürlü insan düzeyi diğer illere göre daha fazla olduğu için Hem kitapevi hem de kafe olan bir mekan açabilirsin böylece kitapevine olan ilgi düzeyi artar hemde kafe işletirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capulcu M -- 27 Şubat 2014; 14:12:08 >
  • "Babacığım" yap, acayip tutacağından emin ol.
  • Sonuna cafe yazma da ne olursa olur xxx cafe gibi. İzmirliyim mesela alins cafe del mundo bisquitte filan bunlar güzel isimler bu ayarda gitmelisin. İspanyolca isimlere bak bence
  • Terya Cafe ^^
  • Isim Türkçe olsunda ne olursa olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

GeziParkı
    Cafe'de GeziParkı
    Cafe'de Geziciyiz

Gibi geziparkı temalı bi isim izmir bornova gibi bi öğrenci semtinde pirim yapar hocam
    Mekan konseptide sağlam eliyüzü düzgün genç personelerle nargile dahil haftada 2 gün canlı müzik bigün gitar vs romantik bigün türkü konseptli olabilir
    Duvarların belli kesimlerinde grafitiler
    Ve bi köşedeki duvarada müşterilerin yazı yazabileceği bi bölüm
    Öğrencinin olduğu yerlerde butarz konseptler tutar hocam
    Para istemez mekan açılışına çağır yeter canlı müzik isterim ama yoksa gelmem
    Hep hayalimdi böyle sağlam genç işi bi mekan ama mümkün olmadı malesef

quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

Logo yarışmasına katılmak istiyorum fakat logoyu neye göre yapacağız? Yani ortada bir isim olmalı değil mi?

Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum.Eminim çok güzel şeyler bulucaz beraber.

Logo yarışması için. İsim kısmı boş bir logo olabilir. Ya da örnek bir isimle yapılmış bir logo olabilir.

• tabelaya ne yazarsan yaz ama, mutlaka resmi isminin sonunda ek okarak mesela: ... cafe sistemleri inşaat turizm danışmanlık .... şirketi . şeklinde ekler olsun.
    mesela bi bi bölümünde turizm faaliyetleri yaparsın. maliye birşey diyemez... aynı anda firma üstünden ek işler yürütebilirsin.
    ben ceo n olurdum ama. ancak uzak kafemasaüstü ceon olabilirim. zengin ederim seni paraya para demezsin....

• Nargileye ağırlık vereceksen pafküf olabilir adı, hey gidi hey kendi hayalim
  • cafes veya
    born cafe's
    Cafesim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.