Şimdi Ara

Call of Duty 2 görüntü sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
9.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Call of Duty 2 görüntü sorunu yaşıyorum oyunu açınca ekran sisli gibi gözüküyo hatta hiç gözükmüyor ama yön gösteren yerler gözüküyo diğer oyunlarda hiç sorun yaşamadım sistemim
    core2dou 2.0
    512 8600 gt
    2 gb ram

yardımcı olursanız sevinirim ..teşekkürler

• cdde problem olabilir bug olabilir oyun dogru yuklenmemis olabilir olabilirde olabilir bence oyunu yeniden bi kur bidaha olmuysa git değiştir sistemin oldukca iyi rahat oyntır
  • yeniden kurmayı denemiştim sorun değişmiyo ... dvd de bozuk değil çünkü aynı dvd başkasında çalışıyor... yinede yardımın için sağol
  • ss atsan baksak nasıl bişey
  • pcden uzaktayım ss atamam ama bunun bi çözümü olmalı ya 4 gün oldu çözemedim :D

(şöyle anlatıyım menü düzgün videolar düzgün çalışıyo sonra oyun başlıyo sadece aşa soldaki gösterge çalışıyo onun dışındakiler grimsi bi renkle kaplı bide yazılar çıkıyo taba basınca falan)
  • Benim de bir sorunum var ilk eğitim bölümü ve ufak çatışmanın olduğu bölümü bitirdikten sonra continue diyorum öteki bölümü yüklüyor ses var hareket edip sağa sola ateş edebiliyorum fakat görüntü yok anlamadım bir türlü çözemedim. Eski bilgisayarımda çok daha düşük konfigürasyonda hiç problem çıkmadan oynamıştım oyunu.
  • vista kullanıyosan anti alliasingi kapat (oyunun menüsünden) sürücüden açabilirsin sorun olmaz
  • Vista değil XP SP2 Var
  • Oyun içinden kapatıp sürücüden açmak dediğiniz, nvidia control panel'den açmak mı? AA olmadan oynayacaksam niye masraf yapıp eski bilgisayarımı yeniledim?
  • nVidia control panelden AA'yı açtım, oyundan kapattım sonuç yine aynı görüntü yok. Menu var, training bölümü var, sonrası kapkaranlık yıldızsız geceler kadar.
  • nvidia control panelden açmaktan bahsetmiştim.
    http://www.nvidia.com/object/winxp_163.71.html ekran kartı driveri
    http://download.activision.com/callofduty2/CallofDuty2Patchv1_3.exe cod2 yaması (single playerda 1.2 olarak gözükür normaldir)
    başka seçenek gelmiyo aklıma yapabilceğin

• Tamam sağol, patch yapınca çalıştıramıyorum(kopya oyun). Ekran kartı sürücümü yeniledim (16371). sorun aynen devam. Sırf bu yüzden oyunu almak da istemem tabi patch için ayrı cod_sp...vs.exe bulabileceğim bir yer varsa iş değişir.
  • patch 1.3 de işe yaramadı. Neyse 4 çıkana kadar 3 ü alıp oynayayım bari. bu oyunu tüm ayarlar en sondayken oynamayı istemiştim ama olmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.