Şimdi Ara

Call Of Duty 5 [TR] BU CUMA 22:00 (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
737
Cevap
0
Favori
14.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben onu birkaç kere görmüştüm ama neyse gelmiyorsa tabiykide değiştirebilirsin
  • COD5 i aldıktan sonra elinde "2. bölge PAL kutulu kitapçıklı COD4 Game of the Year Edition" ı olup da istanbulda satmayı düşünenler, almaya hazırım ve sizden haber bekliyorum

(ne uzun cümle oldu be kazasız belasız tamamladım ama)
  • BU CUMA KESİN DEGİL Mİ ARKADAŞLAR SAAT 22.00 DE?
  • merhabalar

şu aralar level kasıyordum Cod5 te silahlar için ama sanırım 1 haftada yeteri kadar level aldım 44 level oldum
    her akşam 1 yada 2 saat aktif olarak oynuyorum oynuyoruz benide ekleyebilirsiniz listeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa-TR -- 20 Ocak 2009; 16:34:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa-TR

merhabalar

şu aralar level kasıyordum Cod5 te silahlar için ama sanırım 1 haftada yeteri kadar level aldım 44 level oldum
    her akşam 1 yada 2 saat aktif olarak oynuyorum oynuyoruz benide ekleyebilirsiniz listeye

[2*TR] klanına gelmek istermisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkito

quote:

Orjinalden alıntı: Mustafa-TR

merhabalar

[2*TR] klanına gelmek istermisin?

bu akşam oynayalım cod5, olur klan falan farketmez maksat hep beraber oynamak
    Headquarter mod favorim :) hem tdm hem capture ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa-TR -- 20 Ocak 2009; 18:08:24 >
  • benide eklermisiniz : trionlarkin
  • Beyler oyunda single moduna başlamadan "Er Ryan'ı kurtarmak" adlı filmi izleyin ve sonra başlayın.Ne demek istediğimi anlarsınız
  • quote:

Beyler oyunda single moduna başlamadan "Er Ryan'ı kurtarmak" adlı filmi izleyin ve sonra başlayın.Ne demek istediğimi anlarsınız

hocam ben o filmi izledim.Cod5 in single kısmınıda bitirdim ama bağlantıyı anlayamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: asdfg_1453

quote:

Beyler oyunda single moduna başlamadan "Er Ryan'ı kurtarmak" adlı filmi izleyin ve sonra başlayın.Ne demek istediğimi anlarsınız

hocam ben o filmi izledim.Cod5 in single kısmınıda bitirdim ama bağlantıyı anlayamadım

Film biter bitmez Cod5 e başladım.Oyunun başıyla filmin başı aynı.bi kaç bölüm daha aynı hemen hemen.Duygulandım bir an için.

İlaveten,Oyunu kulağı kaplayan kulaklıkla oynayın(dandikte olabilir ki ben de dandik kullanıyorum) silah sesleri filan çok gerçekçi.

• o film gercektn superdir ama rusların bası enemy at the gate dekiyle aynı vasili'ydi orda gercek bir olay butun savas filmlerini saviyorum suan 1.dunya savası kızıl baronu izlyiroum gercekten bu filmde super
  • yer var mı klanda???lvl 29 um ama hızla level atlanabiliyor.team deathmatch ve headquarters sevdiğim modlar.psn:erayt92,referans:bf bad company
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

yer var mı klanda???lvl 29 um ama hızla level atlanabiliyor.team deathmatch ve headquarters sevdiğim modlar.psn:erayt92,referans:bf bad company

[2*TR] klanında boş yer var.Evet dersen takıma adını yazdırıyım.
  • yakında bende aranıza katılacağım arkadaşlar stalingrad ve kapıdaki düşman filmlerinide izlemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sipru81

yakında bende aranıza katılacağım arkadaşlar stalingrad ve kapıdaki düşman filmlerinide izlemenizi tavsiye ederim

Roger that
  • arkadaşlar bugün herkes online olsun aramızda kapışalım
  • Evet arkadaşlar bugün kalabalık bi kapışma yapalım süper olur.Saat 22:00 civarı online olurum ben
  • yapalım yapmasınada aramızda kapısırken nedense aldıgımız puanlar işlemiyo bn ona kıl oluyorum
  • arkadaşlar ben cod5 i sattım Ben gelemeyeceğim
  • satmasayfdın bizene sorduk mu?

aldın mı cod4
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.