Şimdi Ara

Call Of Duty: MW3 Beni duygulandıran durum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık yavaş yavaş ülke olarak oyunlara girmeye başlıyoruz..
    Crysis2 de türkçe seslendirmesi olsun
    Assasin creed revelationsdaki eski osmanlıda geçmesi olsun şimdide Call Of Duty: MW3 ü oynayan arkadaşların dikkatini çektimi bilmem ama,
    Bi bölümde: Bölüm Fransa'da geçiyor ve ilk başlangıçta yıkılmış evlerin içinden emin adımlarla ilerliyoruz sonra evin içinden ilerlerke dikkatimi ceken ilk şey duvardaki resimler oldu ve resimde ayasofya ve galata kulesi vardı Call Of Duty de bunu görmek açıkcası biraz gururlandırdı ufak bişeyde olsa belki ilerde bi bölüm Türkiye'de de geçer

• ...ayrıca PS3'e birçok 1. sınıf oyuna altyazı - seslendirme olsun...
    Orjinal alınırsa hemen gelir zaten. Türk milletinde bir çok kişi oyun konusunda cahil. Orjinal oyun alanlarda çok para vermek istemeyip Rus key alırsa bandrollü alınan sayı çok az kalıyor o yüzden TR bandrollü satış sayısı az kalıyor.

ben mesela Crysis 2 200 olsa da alırdım ama fiyatıda çok uygun çıktı ve t-shirt hediyeliydi. Bilinç olsa milletde en az 200.000 satardı. Diğer firmalarda bunu görürdü zaten.

MW3'e gelince. İstanbul veya Türkiye bu savaşta olmalıydı zaten. WW3 çıksa Türkiye'yi içine sokarlar MAALESEF zaten ne yapıp ne edip paylaşmak için olsun, zayıflatmak için olsun neyse...
    MW4 çıkarsa (çok düşük ihtimal) muhtemelen olur. Bordo Bereliler'le bir bölüm gibi.
  • harika olurdu
  • Valla hiç merak etmeyin, yavaş yavaş herkes orjinal oyuna yöneliyor. Nereye kadar korsan oynuyacaklar ? Gün geçtikçe korsana karşı olan yazılımlar güçleniyor. 2 gün önce aldığım karar ile bende artık korsandan vazgeçtim. En başta kul hakkı yani. Adamlar o kadar uğraşıyorlar biz direk bedava üstüne koyuyoruz. Yanlış yaptığımı anladım ama neresinden dönersek kardır ;)
  • Ben yüksek ihtimal veriyorum. İllaki bi COD oyununda Türkler veya Türkiye ile ilgili birşeyler olacak. 2 ihtimal veriyorum.

1 - Yine ortadoğuda bi savaş olur, ve Türkiye'nin özel birliklerinden bir takımı, oraya çıkartma yaparken oynayabiliriz . (Bordo Bereliler COD için çok uygun :)
    2 - Savaş Türkiye'de geçicekse; II. Dünya Savaşı'nda Türkiye ile ilgili birşeyler görebiliriz. Hatta abartıyım biraz, Atatürk bile çıkabilir karşımıza en karizmatik bir şekilde :) Activision ağzımızı açık bırakacak bir şekilde yapabilir bunu eminim :)

Ya da şöyle olur; mesela COD 4 'te bi görevde Azerbaycan'a uçuyorduk, o taraflarda, Ruslarla ilgili bi görev yapabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cukuletta

Artık yavaş yavaş ülke olarak oyunlara girmeye başlıyoruz..
    Crysis2 de türkçe seslendirmesi olsun
    Assasin creed revelationsdaki eski osmanlıda geçmesi olsun şimdide Call Of Duty: MW3 ü oynayan arkadaşların dikkatini çektimi bilmem ama,
    Bi bölümde: Bölüm Fransa'da geçiyor ve ilk başlangıçta yıkılmış evlerin içinden emin adımlarla ilerliyoruz sonra evin içinden ilerlerke dikkatimi ceken ilk şey duvardaki resimler oldu ve resimde ayasofya ve galata kulesi vardı Call Of Duty de bunu görmek açıkcası biraz gururlandırdı ufak bişeyde olsa belki ilerde bi bölüm Türkiye'de de geçer

ilk oyunda zaten ölünce Atatürk'ün bir sözü çıkıyordu ekranda
    demo oyunda ise sami onur'un eserleri göze çarpıyorhttp://i.imgur.com/AzKyp.jpg (Ayıca NPC 'si yapıldı çavuş rütbesinde)

Call Of Duty: MW3 Beni duygulandıran durum!

http://1.bp.blogspot.com/_6a6-__bF_7I/TTQbRA2c9TI/AAAAAAAAABw/6vN2OidCUvM/s1600/mw2onur%255B1%255D.png

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.