Şimdi Ara

Camille vs Fiora

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sizce hangisinin yetenek kiti daha güçlü ve daha rahat taşır takımı ?

• Camille bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camille takım için daha etkili

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camille'nin o yetenek kitiyle yaratacağı etkiyi hiç bir üst koridor herosu yaratamaz zaten bundan ötürü turnuvalarda halen ve halen yasaklanıyor yine nerf yese yine yasaklanacak farkeden bişey yok çünkü adamlar tam potansiyelde kullanabildiğinden yaratacağı etkiyi biliyorlar

Fiora ona hasar konusunda kafa tutabilir ama sadece bu

Hangisi daha rahat taşır konusunda oyuncunun hakimiyetine bağlı Fiora daha iyi ayrık ittirme yapar ama Camille'nin harita üzerinde ki etkisini yaratamaz malum çok mobil,bununla kalmıyor atladığı kişiye stun atıyor var mı ötesi

Gerçek hasar vuruyor ama onun farkı tankımsı çıkılmasına rağmen üst düzey hasar çıkartması taban hasarı çok yüksek koridorda ezerse daha karşısında duramıyorsun

Bilinçli Camille oyuncusu mu yoksa Fiora mı dersen,Fiora daha riskli geliyor sırf roam atmasında ki kolaylık için bile Camille derim,illaha koridoru kazanmana gerek yok

Neyse ben kaçtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 15 Mart 2017; 20:10:25 >

• Yaklaşık 1 haftadır ikisini de trainliyorum ve Camille kesinlikle daha güçlü fakat takıma daha bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Camille'nin o yetenek kitiyle yaratacağı etkiyi hiç bir üst koridor herosu yaratamaz zaten bundan ötürü turnuvalarda halen ve halen yasaklanıyor yine nerf yese yine yasaklanacak farkeden bişey yok çünkü adamlar tam potansiyelde kullanabildiğinden yaratacağı etkiyi biliyorlar

Fiora ona hasar konusunda kafa tutabilir ama sadece bu

Hangisi daha rahat taşır konusunda oyuncunun hakimiyetine bağlı Fiora daha iyi ayrık ittirme yapar ama Camille'nin harita üzerinde ki etkisini yaratamaz malum çok mobil,bununla kalmıyor atladığı kişiye stun atıyor var mı ötesi

Gerçek hasar vuruyor ama onun farkı tankımsı çıkılmasına rağmen üst düzey hasar çıkartması taban hasarı çok yüksek koridorda ezerse daha karşısında duramıyorsun

Bilinçli Camille oyuncusu mu yoksa Fiora mı dersen,Fiora daha riskli geliyor sırf roam atmasında ki kolaylık için bile Camille derim,illaha koridoru kazanmana gerek yok

Neyse ben kaçtım

/>

/>

Camille kiti ve işlevi konusunda katılıyorum.Ayrıca 1v1 de gerçekten camille zorlanıyor fiora karşısında.Bi de şunu belirteyim q+sheen ile birlikte kuleleri adeta 3 saniyede alıyor.Oyunda şuan camille den daha iyi bi split pusher yok bana kalırsa.

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Bakma olabildiğince tarafsız olayım dedim yoksa 2 güne Camille main yaparlar beni

• quote:

Bakma olabildiğince tarafsız olayım dedim yoksa 2 güne Camille main yaparlar beni

O ikinci q ile maokaiye 700 kusur vurduktan sonra bende bu op geriye oynamama kararımı değiştirdim ve deli gibi cemile oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

O ikinci q ile maokaiye 700 kusur vurduktan sonra bende bu op geriye oynamama kararımı değiştirdim ve deli gibi cemile oynuyorum.

benimde rekor garene 800 true op champ oynayın oynatın.
  • Camille. Uçan kaçan outplay edenleri oyna
  • İkisinin de kendine özgü daha iyi oldukları noktalar var. Fiora tam bir duelist hero, Camille'le kafaya kafaya girdiklerinde Fiora yok eder. Fiora W'su ve U'sundan gelen hp ile daha dayanıklı gibi. Camille ise çok daha mobil bir ve çok daha iyi burstlüyor. Yani bir assasin edasıyla oynayabilirsin. İkisi de üstlendikleri rollerin hakkını sonuna kadar verir. Artık geriye kalan senin ne oynamak istediğin?

• İkisinin de kendine özgü daha iyi oldukları noktalar var. Fiora tam bir duelist hero, Camille'le kafaya kafaya girdiklerinde Fiora yok eder. Fiora W'su ve U'sundan gelen hp ile daha dayanıklı gibi. Camille ise çok daha mobil bir ve çok daha iyi burstlüyor. Yani bir assasin edasıyla oynayabilirsin. İkisi de üstlendikleri rollerin hakkını sonuna kadar verir. Artık geriye kalan senin ne oynamak istediğin.

• Fiona

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.