Şimdi Ara

Can sıkıntısı testleri (çizilme, üstüne basılma düşme ve en son su...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abi benim içim çok kötü oldu ya hele videonunu sonundaki tuvalete atıp müzik dinlemeye devam etmesi offf offf
  • Klozetteki suyun yarısını çekti neredeyse. Bırakın da çalışmasın artık yani :D Can çekişti resmen alet.. :D
  • lan bunlar harbi öküzler ya eziyet ediyolar alete biz almak için canımızı dişimize takıyoruz gavur cihaza can çekiştiriyo ilk yapanda kadın ah o kadını elime geçirsem ben neyse ağzımı bozmim anladınız siz onu

tam bir psikollojik rahatsızlık piskopatlık yani rahatsız kadın ya :)
  • içim gitti sanki, sanki öz ewladıma işkence yapılıyor gibi hissetim

• anahtarla çizmeye çalışan bi video vardı ..bişey olmuyor die anlatıyordu adam ama o arada telefon ekranında itunes hasarlı tamir görmesi gerek yazısı vardı kimsenin dikkat emediği yani sıfır kutusundan çıkarttığı telefon yere bırakma s sonucu .. nanayı yemişti ama videoda bakın bişey olmuyor die anlatıyor..

dikkat edin çoğu fake ..

anahtarla çizme videosunu izleyin tamir yapan arkadaşlar bilir
    telefon devre dışı tamir gerektiriyor yazısına aşnadırlar..
  • herşey iide ya fonttaki müzik bi garip böle rahat bi şarkı fln alooo iphonee o düşeennn
  • offf içim bi fena oldu
  • lan ayıpttır ya... aglamak geldi içimden. iphonum yanımda duruyor izletmedim ona
  • oha abi bu iphonenun ekran cidden çizilmiyomu anahtarla bile
  • hadi anahtar testini anladım ekranın çizilmediğini gösterdin ne diye yere atıp üstünden adam geçirip ordan oaraya fırlatıp birde tuvalate atıyorsun deli kadın birde ekran gidiyor müzik hala çalıyor diyor utanmadan
  • ya ben hep söylerim elektronik şans işi. ablanınki çizilmez seninki en ufak harekette çatır çutur ortadan ikiye yarılır (allah korusun :))

uyarı yapmadık ama i-podlarınızı ekrandan uzak tutun psikolojileri bozulmasın zavallımların...
  • İlginç bir test olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagataybas

lan ayıpttır ya... aglamak geldi içimden. iphonum yanımda duruyor izletmedim ona

• seyrederken ağzımı bozdum! içim çekildi... nimet o be yazık lan! yapılırmı iphone'a bu kalleşlik. bana verseydiniz bari gözüm gibi bakardım
  • Alet sağlammış ama haa; ekranı kolay çizilmiyor. Çoğu Scratch test'te gördüğümüz gibi anajtar vs. ekranı çizemiyor ama gövde... O kadar da olsun artık.
  • ekran iyi cidden anlamış olduk :)
  • valla ben granit zemine düşürdüm hatta yürürken elimden kaydiğinda yakalamak için hamle yaparken daha da hizla yere düşmesine neden oldum.. alet yerde taklalar atarken ki yüz halim nasildi kimbilir.. ama neyseki hiç bir şey olmadi ufak bir çizik dışında..
    yani gayet sağlam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.