Şimdi Ara

ÇANAKKALE YURTLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ÇANAKKALE TERZİOĞLU YERLEŞKESİ ETRAFINDAKİ YURTLARI ULAŞIMINI ANLATABİLECEK VAR MI? MERKEZE UZAK MI NASIL GİDİLİP GELİNİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

• Okulun icinde Ardes var, simdiye kadar gidip memnun olmayan görmedim. Kiz erkek karisik yurttur(kalma yerleri ayri binada ) canin skilmaz acikcasi. Sosyal tesis falanda var. Sadece 12 den sonra merkeze inmek veya okula cikmak sikinti olur. Onuda ben taksiyle cikarim dersen problem yok :)

Onun disinda merkezde bircok yurt var ama ben 2 senedir evde oldugumdan pek bilgi sahibi degilim. Gecenlerde arkadasimin kaldigi asos adinda yurt vardi merkezle okul arasi. Onu önere bilirim, yemek nasil bilmiyorum ama odalari gayet güzeldi.

Baska kafana takilan birsey olursa sorabilirsin. Bu arada hayirli olsun, hoşgeldin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Okulun icinde Ardes var, simdiye kadar gidip memnun olmayan görmedim. Kiz erkek karisik yurttur(kalma yerleri ayri binada ) canin skilmaz acikcasi. Sosyal tesis falanda var. Sadece 12 den sonra merkeze inmek veya okula cikmak sikinti olur. Onuda ben taksiyle cikarim dersen problem yok :)

Onun disinda merkezde bircok yurt var ama ben 2 senedir evde oldugumdan pek bilgi sahibi degilim. Gecenlerde arkadasimin kaldigi asos adinda yurt vardi merkezle okul arasi. Onu önere bilirim, yemek nasil bilmiyorum ama odalari gayet güzeldi.

Baska kafana takilan birsey olursa sorabilirsin. Bu arada hayirli olsun, hoşgeldin :)

okul sosyal yaşam hakkında her şeyi anlat hocam :D
    hocalar nasıl okulun ortamı insanları şehir çok mu pahalı kızları vs her şey :D

• quote:

Orijinalden alıntı: JenniferLawrence

quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Okulun icinde Ardes var, simdiye kadar gidip memnun olmayan görmedim. Kiz erkek karisik yurttur(kalma yerleri ayri binada ) canin skilmaz acikcasi. Sosyal tesis falanda var. Sadece 12 den sonra merkeze inmek veya okula cikmak sikinti olur. Onuda ben taksiyle cikarim dersen problem yok :)

okul sosyal yaşam hakkında her şeyi anlat hocam :D
    hocalar nasıl okulun ortamı insanları şehir çok mu pahalı kızları vs her şey :D

Sosyal yaşam birazda size bağlı yani dışarıda bira 10tl bence ucuz. Lodos Bar ve Hayal Kahvesi en revaçta yerler . Biraz içip takılırsan ortam yaparsın ister istemez. Ben istanbuldan geldim şehir bence pahalı değil. Dışarda bi birayı 5 tl içersen yarısı sudur onun :D

Hocalar bölümden bölüme çok farklılık gösterir. Sonucta insanlar :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.