Şimdi Ara

CANON A620 İÇİN KILIF NEREDEN BULURUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

SELAMLAR YE BEN BİR A620 ALDIMDA BUNA KILIF BULAMIYORUM İNT.ÜZERİNDEN ALABİLCEĞİM BİR SİTE FİLAN BİLEN VARMI YARDIM..

• quote:

Orjinalden alıntı: global_playboys

Buradan

hocam bunların hangisi uyarki bilemedim

bilgilendirirsen sevinirim.
  • Case logic lerin hepsi senin makinene uyar fazla para vermene gerek yok orada 12.9ytllik var bitane fazlası ile isini görür hem güzel markadır alttakini gönül rahatlıgı ile alabilirsin hem fiyatıda gayet uygun

Burada

Edit : pardon yalnıs yazdım 16ytl ymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 19 Eylül 2006; 6:34:22 >
  • ben LowePro aldım ... Rezo 50 model ... cok yükek derecede kaliteli.. yanlız Rezo 50 biraz sıkı sıkıya oluyo.. tam oluyo yani.. makina dışında bişey taşıyamazsın (gerci ben bişey taşımıyorum o kılıfta) ...eger ben yedek pil falanda taşırım diyosan Rezo 60 a bakabilirsin teknosada ... ben Rezo 50 yi 24ytl ye almıştım ....
  • rezo 50
  • quote:

Case logic lerin hepsi senin makinene uyar fazla para vermene gerek yok orada 12.9ytllik var bitane fazlası ile isini görür hem güzel markadır alttakini gönül rahatlıgı ile alabilirsin hem fiyatıda gayet uygun

Burada

Edit : pardon yalnıs yazdım 16ytl ymiş

hocam selam lar bu linkten verdiğin ürünüaldım ama olmadı çok küçük bu kılıf yanlış yönlendirme yaptınız böyle olmamalıydı...

• Kesinlikle yalnıs yönlendirme degil ürünün aynısından yaklasık 1,5-2 ay önce Bursa zafer plaza teknosa dan arkadasıma aldık ve kullanıyor oldukcada memnun ben bu güne kadar burada kimseye bilmedigim konularda yönlendirmede bulunmadım

Edit : Fotograftada gördügün gibi cantaya koyulan kompak bir makine casio yada canonun ixus serisi olabilir emin degilim yani senin makinenden daha küçük bir makine o cantada okadar görünüyorsa 620 nasıl durur kendin karar ver gönderilen ürünün aynısı olduguna emin ol istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prusias_ -- 22 Eylül 2006; 5:23:10 >
  • quote:

Kesinlikle yalnıs yönlendirme degil ürünün aynısından yaklasık 1,5-2 ay önce Bursa zafer plaza teknosa dan arkadasıma aldık ve kullanıyor oldukcada memnun ben bu güne kadar burada kimseye bilmedigim konularda yönlendirmede bulunmadım

Edit : Fotograftada gördügün gibi cantaya koyulan kompak bir makine casio yada canonun ixus serisi olabilir emin degilim yani senin makinenden daha küçük bir makine o cantada okadar görünüyorsa 620 nasıl durur kendin karar ver gönderilen ürünün aynısı olduguna emin ol istersen

GELEN ÜRÜN KESİNLİKLE RESİMDEKİNİN AYNISI AMA OLSA OLSA BU ANCAK BİR KODAK C340-330 GİBİ KÜÇÜK MAKİNELER SIGAR KESİNLİKLE A620 SIGMIYOR ZORLAMALARLA BİLE 2 CM DIŞARDA KALIYOR

SAYGILAR

• case logic in tb2 sine sıgması lazım gibi duruyo .. ama lowepro bendce daha kaliteli... birazcık daha pahallı ...
  • Orjinalden alıntı: kasirga_78

quote:

GELEN ÜRÜN KESİNLİKLE RESİMDEKİNİN AYNISI AMA OLSA OLSA BU ANCAK BİR KODAK C340-330 GİBİ KÜÇÜK MAKİNELER SIGAR KESİNLİKLE A620 SIGMIYOR ZORLAMALARLA BİLE 2 CM DIŞARDA KALIYOR

SAYGILAR

Üzerine basaraktan tekrar söylüyorum linkini verdigim ürün kendi aldıgımız üründür ben gözümle görmedigim denemedigim hiç bir seyi önermem burada bir çok kişi beni tanır gelen cantanın TBC2 oldugundan bir kez daha emin olmanızı öneririm ve ufak bir hatırlatma form kuralları geregi büyük harfle konusmanın bagırmak anlamına geldigini umarım biliyorsunuzdur
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasirga_78

quote:

SAYGILAR

Üzerine basaraktan tekrar söylüyorum linkini verdigim ürün kendi aldıgımız üründür ben gözümle görmedigim denemedigim hiç bir seyi önermem burada bir çok kişi beni tanır gelen cantanın TBC2 oldugundan bir kez daha emin olmanızı öneririm ve ufak bir hatırlatma form kuralları geregi büyük harfle konusmanın bagırmak anlamına geldigini umarım biliyorsunuzdur

öncelikle büyük harfle yazmanın bağırmak olduğunu bilmiyoırdum.bunun için tüm arkadaşlardan ve sizden özür dilerim.

ayrıca ürün linkteki ürünün aynısı hiç bir görüntü farkı yok ve şu an a620 de kılıfta elimde sığmıyor bu bir gerçek

ama eğer ben sığdırabilirm dersen bu kılıfı adresini ver sana kargo yapayım zaten benim işme yaramıyor.

yine sağol saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.