Şimdi Ara

Carrefour Sigara Stoklamaya Başlamış. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
1
Favori
58.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
359 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ömrümde sigara kullanmadım ama eskiden bir sürü yerli marka sigara vardı. Şimdi...
  • FatihinOrg kullanıcısına yanıt
    Yasal dayanak diyor hala. Hiç satmam dememiş. Ayrıca 5 adet alıp stokçuluk yapan sen olmayasın.
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    Herkes yabancı marka içip hava atma derdinde olduğu için yani kimse almadığı için kapandı yada satıldı. Paralar dışarı gitti paramız değer kaybetti. Şimdide o hava atanlar ekonomi çok kötü diye ağlayıp malbora içiyorlar...
  • Toptanciyim. Winstoncu arkadaslar 3.5 lira zam gelecegini soyledi onlarin yalancisiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • f 22 raptor kullanıcısına yanıt
    Nezaman ortakları fetö ile küstüler ozaman işler bozuldu.
  • kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Güç zehirlenmesi başka birşey değil. Venezuellaya döndük

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ya arkadaşım işine bak. Hiç satmasa zaten adı direk stokçu olacak marketin. 5 tane ile ben vatandaş olarak stok yapıyorum. Koca market satmayarak suçsuz oluyor. Mübarek fışkırıyor zeka.

Bence güç zehirlenmesi değil şu anki çabalar ayakta kalabilme çabaları. Yoksa şuan yaptıkları çoğu şey bana göre devlet yararına. Bi örtülü ödenek ve külliyenin harcamaları gözüme batıyor ama onlarıda birşeylerin ARGE sine kaynak oluyordur diye düşünmek istiyorum.

Venezuellada petrol çıkıyor bizde oda yok. Düşmanların tek derdi biz birşeyler üretip onlara rakip olmayalım. Bize mal satıp para kazansınlar...
    Devletin yararına derken bahsettiğin devlet belli bir topluluksa evet aynen öyle, fabrika satıp köprü yapmanın bedeli, rezillik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f 22 raptor -- 22 Temmuz 2019; 13:41:54 >
  • 5 tane al çık gel bir 5 tane daha al xd

İşime bakıyorum zaten. Benim işim senin gibilere doğruyu anlatmak

Hiç satmazsa bu markette sigara yok diyip başka yere gidecektin ve biz sana laf anlatma derdinde olmayacaktık. Zam olacaksa ve stokçuluk yapmak istiyorsa neden sana ucuza versin. Koyar bi depoya. Kayıtlardaki malı nakit satıldı diye düşer. Soranlara yok çeker. Zam gelince satar. Az kafanızı çalıştırın yaw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 22 Temmuz 2019; 14:5:44 >
  • Şu olay Migros'ta yaşanssa, bölge müdürüne hatta satış direktörüne kadar giderdi şikayet. Sonra mağaza müdürüne baya baya geçirirdi bölge müdürü.
    5-10 adet sınırlama herkes alsın diye oluyor zam döneminde ama gelip 5-10 karton sigara istemek de yeniden satış amaçlı alışverişe giriyor gözüyle bakılıyor.
    Şikayet dinleme, MH konusunda berbat durumda Carrefour.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Satılan fabrikalar daha evvelden (1980ler) kapanmış ve çalışmıyordu. Yapılan köprülerde yap işlet devret ile yapıldı.

Particilik sistemi zaten kendi yandaşlarını koruyup kollayan çete vari bi sistem. Başa kim gelirse yandaşları ellerini ovuşturur.
  • Madem ceza vereceksiniz sigarayı bırakın tam anlamıyla ceza verin.Bunları şımartan sizsiniz sigara içenler.
  • kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Nekadar doğru bilmem ama anlatan doğruysa migrosta yaşanmış :)
    https://forum.donanimhaber.com/migros-ta-rusvet-teklif-edildi--137661956
    Birşeyi aleni olarak yapmak var birde üzeri kapalı hissettirmeden yapmak var. Senin durumu anlama kapasiten kısıtlı. Anlatmaya da gerek yok. Kendini eğlendir sen blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihinOrg -- 22 Temmuz 2019; 14:11:5 >
    Toplum ne çektiyse kendini hep haklı gören zavallılardan çekmiştir. Hadi sana iyi bloklar...
    Kapanan fabrikalar 80 de kapanmıştı diyerek kendinizi avutmayın bence ayrıca yap işlet dediğiniz köprü yüzünden devlet şirkete geçmeyen araba için para ödüyor bunun ele avuca sığar bir tarafı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Satılan fabrikalar daha evvelden (1980ler) kapanmış ve çalışmıyordu. Yapılan köprülerde yap işlet devret ile yapıldı.

Particilik sistemi zaten kendi yandaşlarını koruyup kollayan çete vari bi sistem. Başa kim gelirse yandaşları ellerini ovuşturur.
    Devletin önümüzdeki yirmi yılda satacağı sadece köprüler ve cumhuriyetin ilk yıllarında yapılan demiryollari kaldı farkındamisiniz. AKP zamanında yapılan herşey yapanın malı, biz kullansakta kullanmasakta ücret ödüyoruz hemde dolar cinsinden. Üstelik o arkadaşlar bunları yaparken tek kuruş harcamadilarw, devlet bankalarimizin kredi teminatlariyla yaptilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok yapamaz aslında bildireceğim bu konuyu kontrol edilsin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.