Şimdi Ara

Casper Nırvana Açılış Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ıyı geceler CASPER Nırvana serisi bir diz ustu bılgısayar sahıbıyım

cıhazı acıyorum bır muddet calısıyor hersey normal dogal bır sekılde wındows logosuna kadar gelıyorum fakat daha sorna aradan bır 30 sanıye gıbı zaman asımından sonra cıhaz sadece bip bip bip bip bip böle sure gıden bır ses cıkarıyor ve sonucunda kendını komple kapatıyor..

CPU YU CIKARIP TAKTIM
    RAMLERI CIKARIP TAKTIM
    DISKI CIKARIP TAKTIM
    BIOS PILINI CIKARIP TAKTIM

Bu ıslemlerı yaparken bır baska elımdekı asus laptopun parcaları ıle change ederekte denedım fakat sonuca ulasamıyorum destekte yardıme decek arkadaslara sımdıden tesekkur edıyorum

Not : cihazın uzerıne az mıktarda portakal suyu dokuldu fakat akabınde cıhazı kapadım cıhazı actıgımda ıse zaten anakart a falan herhangı bır sıvı teması yoktu klavyenın uzerınde koruyucuda kalmıs sıvı..

• donanımsal değilde yazılımsal bir sorun olabilir garantisi vara garantiye yolla yoksa herhangi bir tamirciye götür ama notebook laptop ! normal bilgisayarcıya götürmeni tavsiye etmem
  • Yazılımsal olabilir. Güvenli modda laptobu açmayı denediniz mi veya temiz bir format atmayı ?

Not: Termal macunu sürmeyi unutmadığınızı varsayarak yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.