Şimdi Ara

CASPER NİRVANA BİMEKSTE 2099

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FİYATI BANA İYİ GİBİ GELDİ. BU ARADA TABELADA 2099 YAZIYOR ÖDEME SEÇENEKLERİNDE 1960 LİRA. HANGİSİ GERÇEK FİYAT ANLAMADIM.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/145938/casper-nirvana-cn-bmy4712a-w8-.aspx#payment

• Casper
  • i7 alcağınıza i5 gtx serili alın daha iyi performans alırsınız. Ayrıca casper nedir ya..
  • almamak için tek sebeb casper
  • casper yazmasa belki
  • Zaten stoklarda kalmamis galiba link calismiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrebaydar84 E kullanıcısına yanıt
    Link çalışıyor; ama Casper...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • casper olmasını geçtim almak istiyen arkadaş olursa teşhir ürün gönderileceğininde bilincinde olsun bulabileceğiniz mağazalara tıkladıgınızda bulunan tüm mağazalar 3 yıldızla işaretlenmiş hepsinde teşhir ürün var.
  • Sakın almayın! 2007 yılında 2047 TL vererek "düşük fiyata yüksek özellik" tuzağına düştüm. İsterse 64 gb ram olsun 1024 tb ssd, bu niceliklere kanmayın sakın. Gidin daha düşük özellikli sağlam bir marka alın. 3 ay tamirde kaldı laptop (!), daha yüksek özellikli versiyonunu verdiler o da çöp çıktı. Öğrenciydim, tüketici hakları vs. bilmiyordum, en az 10 kere Çakmak'taki plazasına gidip geldim. 2 yıl içinde parçalayıp attım bu laptop bozuntusunu. Şu anki farklı marka (sevilmeyen ama ucuz bir marka yine) dizüstüm 5 senelik, termal macun sürüp sürüp kullanıyorum. Casper, Vestel almayın, aldırtmayın! 9 sene oldu pişmanlığım dinmedi. Bu acı tecrübe teknoloji hakkında araştırmaya yöneltti beni. Casper'ın tek faydası budur: Seni öldürmeyen şey güçlendirir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

i7 alcağınıza i5 gtx serili alın daha iyi performans alırsınız. Ayrıca casper nedir ya..

bi örnek link verir misin hocam, laptop arayışındayım da. oyun falan işim olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

i7 alcağınıza i5 gtx serili alın daha iyi performans alırsınız. Ayrıca casper nedir ya..

bi örnek link verir misin hocam, laptop arayışındayım da. oyun falan işim olmaz.

oyun oynamayacaksanız i3 işlemcili alın derim fazladan para kaptırmayın 1200 civarına uygun bir cihaz bulabilirsiniz
  • demek casper ve 2000 tl
  • ben olsam caperin yerinde isim değişikliğine giderim yada yan marka yaparım iyi bir ismi olan aynı laptopu o şekilde satarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.