Şimdi Ara

casper nirvana boot sorunu bios optio setup

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar bios resimlerini ekledim ne usb den ne dvd den format atamadım (başka bilgisayar a atılıyor ) dvd sürücünde problem yok okuyor bilgisayar açıkken. Ayarları bir türlü olmuyor bu bios ta, kuruluma bir türlü geçemedim bilgisi fikri olan yardımı olabilecek arkdaşlar üşünmezlerde cevap yazarlarsa çok sevinirim.
    Not: casper benim değil ev arkdasımın bende biliyorum casper vestel beko dan uzak durulması gerektiğini ama alınmış bir makina yapacak birşey yok
     casper nirvana boot sorunu bios optio setup casper nirvana boot sorunu bios optio setup casper nirvana boot sorunu bios optio setup casper nirvana boot sorunu bios optio setup casper nirvana boot sorunu bios optio setup casper nirvana boot sorunu bios optio setup

• +1 güncel.Benim eski laptopla aynı model bu.Annem felan kullanıyodu kadın bozulmuş bu dedi.Windows logosu geldikten sonra sürekli reset atıyordu.Bende format atayım dedim.Ancak flashı görmüyor laptop.Görseldekiler gibi bios ekranı.Win 7 kurcam yardım edin lütfen.(Bende cd girişi yok.Mecburen usb ile kuruyorum.Bootable yaptım usb'yi ancak görmüyor laptop)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defult06 -- 6 Haziran 2017; 18:58:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.