Şimdi Ara

Youtube Gizli Video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
16.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 1 aydır youtubede kavak yellerini izliyorum. 68. bölüme kadarrahat birşekilde izledim. fakat 2 gündür birsorunum var. kavak yelleri bölüm videoları gizlendi. ne yapacağım lütfen yardım edin.

Youtube Gizli Video

• Yapay Zekanın Yanıtı

YouTube Gizli Videolar: İzleme, Nedenleri ve Çözümleri

YouTube'da "Kullanılamayan 1 Video Gizlendi" veya "Kullanılmayan Video Gizlendi" mesajıyla karşılaştıysan, muhtemelen bir gizli videoyla karşı karşıyasın demektir. Gizli videolar, çeşitli nedenlerle oluşturucu tarafından gizlenmiştir ve normal yollarla izlenemez.

Nedenler:

• Telif hakkı ihlalleri
    • Uygunsuz içerik
    • Gizlilik sorunları
    • Yalnızca belirli kişilerle paylaşma isteği

Gizli Videoları İzleme:

Gizli videolar doğrudan YouTube'da izlenemezken, şu yollarla erişilebilir:

• Oluşturucudan Doğrudan Bağlantı İsteme: Videoyu gizleyen kişiyle iletişime geçip izleme bağlantısını isteyebilirsin.
    • Özel Göz Atma Modu Kullanma: Tarayıcında özel göz atma modunu kullanmak, gizlilik ayarlarının geçici olarak devre dışı bırakılmasını ve gizli videoların izlenmesini sağlayabilir. Ancak, bu yöntem her zaman başarılı olmayabilir.
    • Uzantılar ve Araçlar Kullanma: "Video Gizlemeyi Atla" veya "Gizli Videoları Görüntüle" gibi tarayıcı uzantıları ve çevrimiçi araçlar, gizli videoları görüntülemene yardımcı olabilir. Ancak, bu yöntemler etik değildir ve YouTube'un hizmet şartlarını ihlal edebilir.

Gizli Videoları Açma:

"Kullanılmayan Video Gizlendi" mesajıyla karşılaşıyorsan, videoyu açmanın birkaç yolu vardır:

• YouTube Destek Ekibiyle İletişime Geçme: YouTube'un destek ekibi, videonun neden gizlendiğini ve senin onu görüntüleyip görüntüleyemeyeceğini belirlemene yardımcı olabilir.
    • VPN Kullanma: Farklı bir konumdaki bir sunucuya bağlanmak için VPN kullanmak, gizli videoları engelleyen coğrafi kısıtlamaları atlayabilir. Ancak, bu yöntem her zaman güvenli veya yasal olmayabilir.
    • Oluşturucuyla İletişime Geçme: Videoyu gizleyen kişiyle iletişime geçerek, videoyu açmanı isteyebilirsin. Oluşturucu, videoyu herkese açık hale getirmeye veya sana özel bir izleme bağlantısı sağlamaya istekli olabilir.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat38461

Merhaba arkadaşlar,

yaklaşık 1 aydır youtubede kavak yellerini izliyorum. 68. bölüme kadarrahat birşekilde izledim. fakat 2 gündür birsorunum var. kavak yelleri bölüm videoları gizlendi. ne yapacağım lütfen yardım edin.

Youtube Gizli Video

Yükleyen kişi videoyu gizli yapmış maalesef siz birşey yapamazsınız önerim videoyu başka sitelerde, başka youtube kanallarında aramanız örneğin bu sitede arayabilirsiniz:http://www.turkweb.tv/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prckntr -- 4 Eylül 2013; 23:09:22 >

• üye ol yada video telif hakkından silinmiştir
  • Tamamda 1-2 senedir normal dururken neden bir anda gizlesin videoyu? turkwebtv de bulamadım malesef ordan daha önce kaldırmışlar.
  • up yardım lütfen
  • up lütfen yardım lütfen :( acil
  • kimse yok mu
  • Dostum yardım edilebilecek bir durum yok ortada. Youtube'de videoyu yükleyen kişi gizlemiş videoyu. Giriş yapın youtube hesabınıza belki açılır video
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Dostum yardım edilebilecek bir durum yok ortada. Youtube'de videoyu yükleyen kişi gizlemiş videoyu. Giriş yapın youtube hesabınıza belki açılır video

Giriş yaparak denedim ama sonuç aynı. Videoyu turkwebtv koymuş. 5000 adet videosu var gelipte kavak yellerini mi gizleyecek dün sorun yokken neden böyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat38461

quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Dostum yardım edilebilecek bir durum yok ortada. Youtube'de videoyu yükleyen kişi gizlemiş videoyu. Giriş yapın youtube hesabınıza belki açılır video

Giriş yaparak denedim ama sonuç aynı. Videoyu turkwebtv koymuş. 5000 adet videosu var gelipte kavak yellerini mi gizleyecek dün sorun yokken neden böyle oldu

Evet 5000 adet videosu var ve gelip Kavak Yellerini gizlemiş ve neden gizlediğini biz bilemeyiz. Fakat görünen o ki o video gizlenmiş başka bir açıklaması yok. Burdan izleyebilirsinhttp://tv.posta.com.tr/yerli-diziler/kavak-yelleri/15/2-sezon-68-bolum-izle-503-1-parca.html
    İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 5 Eylül 2013; 0:12:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.