Şimdi Ara

Casper Nirvana N200 Windows 8 Tablet Hakkında !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar lafı uzatmıcam. Bütçem Max 600 lira .

Windows 8 Casper Nirvana N200 tablet almayı düşünüyorum. Ne dersiniz pil süresi olsun kasma vs hızı olsun iyi midir ?

Yorumlarınız benim için önemli.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler
     Casper Nirvana N200 Windows 8 Tablet Hakkında !!!

• Yardimci olacak bi insan evladı yok mu arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_emp

İşlemcisi yeni nesil atom. Kasma vs. Olmayacaktır. Rem vs. Yeterli normal kullanım için fakat normal derken siz nasıl tanımlarsınız kullanımınızı?

Nasıl anlatayım. yani arada word exel ıslerım olur . film izleme ve orta seviyelı oyun oynamak için istiyorum.kullanım bundan ibaret. @serkan_emp
  • şuan kullanıyorum kasma vs yok şarjı yoğun kullanımda bana 6 saat gitti ben internette gezindim ve film izledim genelde ama şunu ekleyim hafıza gerçekten dert kendi kendine doluyor sana 9 küsür gb bir alan veriyor kullanılarbilir alan ise 4gb. şimdi bunu artırmanın yollarını arıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafıza arttırılmıyor mu ? SD kartla o sorun çözülür bence
  • evet artırılıyor ve bunu D sürücüsü olarak görüyor ama yinede windowsun kurulu olduğu C sürücüsü yinede doluyor.internetten araştırdım ama bi çözüm bulamadım hafta sonu götürüp iade etmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 25 Aralık 2014; 8:56:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hee diyosunki windowsun kurulu olduğu disk doluyor onu arttıramıyorum ? 64 GB olanı var galiba N210 muydu ?@c_._s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibu1992 -- 25 Aralık 2014; 10:14:32 >
  • ben vatanda göremedim o modeli.

• kafam karıştı iyice ya . Başka tablet önerin var mı peki ?
  • anladım . peki c sürücüsünü nasıl yapıcaz C sürücüsü dolarsa napıcaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibu1992 -- 25 Aralık 2014; 13:52:37 >
  • anladım biladerim çok sağol. sen T8W den memnun musun ?
  • anladım sağol kardeşim. Bu hafta sonu almayı düşünüyorum o yüzden araştırma yapıyorum . konu da açılmamı galiba
  • Up

• ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.