Şimdi Ara

CASSİOPEİA TAŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ya bi taş çıkmış duydunuz mu? Cassiopeia taşı diye. Bu bi efsane takım yıldızına ait bir taşmış. Çok ilginç bi taşmış. Böyle pozitif enerji olayları falan. Siz ne diyosunuz yahu. Çokta pahalı bi fiyattan satışa sunulucakmış. Halla halla neler görücez daha....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcutepoison -- 22 Ocak 2007; 23:34:22 >

• ii hoş güzel de her derde deva yerinde ilgimi yitirdim kusura bakma
  • her derde deva oldu tmm
  • Artık her derde deva değil. Adamların yoluna taş koymayayım diye :) çıkarttım o bölümü.
  • Yahu deva mı değilmi? Çok ilgimi çeker böle şeyler. Daha önce de suiseki taşı diye bişey duymuştum. Sanatı falan da varmış. Kuzenim var Abd'de o almış bu suiseki taşlarından acayip faydasını görmüş. Böle baş ağrısı falan fişman artık çekmiomuş. Ya sonuçta faydası var ve ya yok ama böle mistik şeyler bayağı ilgi çekici...
  • Bende bayılırım böle mistik şeylere o yüzden sizlerede bi anlatayım dedim..
  • Ya valla sağol ben bu akşam bi araştırayım bakiim internetten nasıl olsa ilgimi çektiği için para mühim değil..
  • aşmışınız siz bende dragon besliom evde bi cure atıo hiçbşiyim kalmıo
  • haaa beskiyosun dragon evet :)
  • benim düşüncem ; İnsanlar bir şeyin kendini iyi edecegine inandıkları zaman düşünceleri kendi kendini iyileştiriyor. Nası desem ¿ Psikolojik bişey düşüncenizi o maddeye yogunlastırıyor ona ınanıyorsunuz o enerjide sizi koruyor. Bilim & psikoloji alanı daha fazla ilerledigi zaman bunların cevapları ortaya cıkacaktır.
  • Haklısın valla çavuşum....
  • Ben dün baktım internette harbiden varmış bu cassiopea. Bu bi kadınmış kızı varmış andromedia diye işte ejderha kızın peşindeymiş prens gelmiş bi tane kızı kurtarmış gökyüzüne yükselmişler deamı var daha işte.. Valla bunun bi taşı varsa alırım. Bu bi yunan ya da afrika mitolojisiymiş galiba..
  • varmış demi? Bende baktım güzel efsane yani...
  • bnde george w. bush
  • bu sony'nin saatle ilgili bilmemnesi değil miydi ya
  • o cassiopeia değilde CASIO olmasın sakın ya. Bende bilmiorum tam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.