Şimdi Ara

CBR-125 Mİ NİNJA MI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
4.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ninja beni fazlasıyla aşar ama cbr dan sonra ninja weya bu 1000 lik hayabusa lardan alacam bu gün gidip knştm adamlarla cadde de yerleri her türlü ayarlarıs fln dediler.....
  • hayabusa 1300 lüktür.Tavsiyem tekrardan uzun süerli kullanacaksan hysoung(eski nickim dekorasyonnn cezalıydımda)

Abi bir mekanik aletin mekaniğiyle(elektronik içinde geçerli) uğraşırsan at onu çöpe gitsin.Yapılacak iş değil ki motosikletle uğraşıyorsun bu bi ölüm makinası(özellikle ülkemizde)Benim tavsiyem motora modifiye yapma.Ya motosikletin motoruna bi şey olur ya da sana.Gidip 95-97 model bir motorada o kadar para verme.Ya cbr de karar kıl ya da hyaoung.Ya da güzel ama granajsız modellere bak.Belki sym olabilir(kendileri suzukiye motor üretir-yan kuruluş)
    quote:

Orjinalden alıntı: CBR-125

Ninja beni fazlasıyla aşar ama cbr dan sonra ninja weya bu 1000 lik hayabusa lardan alacam bu gün gidip knştm adamlarla cadde de yerleri her türlü ayarlarıs fln dediler.....

• BAKAYIM BİR ONLARADA YAA .....Ama cbr ii galibaaa
  • hayırlı olsun sen kararını vermişsin.Aldığını motor en iyi motordur unutma
  • eywallah ama ninja kafamı karıştırıo ....
  • birader bence 2 i motorunda alma sordugun soruya bakılırsa motordan pek anlamadıgın bellı oluyo cbr 125 bısıklet tarzı bı motor nınja ise zamanının efsane motoruydu yanı bana ıkı 600 luk motor arasında seçim yap deseydın daha yardımcı olabılırdım anladıgım kadarıylasana hyosung lazım 250 cc lık lerı var ınan 125 bsıklet gıbı hele boyun uzun sa hıc iyi bir görüntü vermez
  • tabiki ninja. eğer vitesli motor kullandıysan rahat kullanırsın. 2 - 3 gün trafiğe kapalı alanda kullan alışırsın. ben yazın adanada amca oğlunun cbr racing 600 ünü kullanıyorum çok rahat. fakat şehiriçi çok rahatsız ve zevksiz racingle. en iyisi scooter.
  • CBR 125 ile 600 lük bir Ninja yı karşılaştırmak çok yanlış bence... Motora yeni başlıyorsan bence en fazla 250 cc. lik bir motorla merhaba diyebilirsin... Bende 4 aydır motor kullanıyorum. Şu anda CBR 125 im var. Kaliteli motor. Az yakıyor. 110-120 çok rahat görüyor. Başlangıç için uygun bir motor. Ancak hyosung da iyi bir seçenek. Görüntü açısından süper. Arasında dediğin gibi 2.200 ytl lik bir fark var. Honda kalitesinide göz önünde bulundurursan CBR 125 başlangıç için daha iyi bence. Sen gelişmiş bisiklet dediklerine bakma 125 cc. motorların içinde fiyat performans olarak düşünülecek bir motordur cbr125...

Ben memnunmuyum CBR 125 ten? Evet genel olarak memnunum diyebilirim. Arka tekerleği kalınlaştırarak yol tutuşunu biraz daha arttırdım. Motor güzel gidiyor. Motor kullanma zevkini sana yaşatıyor. Az yakmasıda seni mutlu ediyor açıkcası :)) Ancak 2-3 ay sonra yetmemeye başlıyor diyorsun ki keşke biraz daha gitse biraz daha performanslı olsa.... Ama motor işleri hep böyle... 1300 hayabusa ya bile yetmiyo arkadaş diyen kardeşlerimiz mutlaka vardır. Biryerlerden başlamak istiyorum kaliteli olsun istiyorum diyorsan CBR plase hyosung 250 GT iyi bir seçim.... Umarım her dilediğini gerçekleştirirsin... Keyifli sürüşler diliyorum Kazasız belasız...

(no smoke)

• cbr 125 ne kadar yakıyor?
  • cbr 125 nickli arkadaşımı kendime çok benzettim ve şu an bende bi motor almayı düşünüyorum, daha önceden aşırı motor tecrübem yok, sadece yamaha scooter ile yaklaşık 150 km yapmıştım ve o günlerden beri motor tutkum devam ediyor. Bende cbr 125 almak istiyorum ama ona verilecek paranın değip değmeyeceği hakkında ciddi endişelerim var, mesela kanuni racer 200 ü hiç duydunuz mu? onu da bu kategoride değerlendirmeli miyiz? o da sanırım ii bir başlangıç motoru olabilir ve fiyatı da oldukça avantajlı (3.287) bir kanuninin hondalarla kıyaslanamayacağını kabul ediyorum ama 125 cc ile 200 cc arasında ciddi farkta var ayrıca fiyat avantajı da var. Bu konuda bilgili arkadaşlar bize yardımcı olabilir mi? Ayrıca Honda cbr 125 ile arkadaşlarımın max. Km/h kaç yaptılar? Merak ediyorum kimse net cevap vermiyor. "0" km motosikletlerin fiyatları özellikle ithal markaların baya el yakan cinsten, bu yüzden 2.el bir motosiklet alsak ve iyi bir başlangıç motoru (racer) olarak 4 milyardan aşağı olmak kaydıyla arkadaşlarımız bizlere ne önerebilirler? Teşekkür ederim.

• carlitoturco
    Forumu hiç okumadan yazdın galiba
  • HYOSUNG U TERCİH EDENE KATILIYORUM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL KULLANDIM TAVSİYE EDERİM
  • 100 Km. de 7-8 ytl. yakıyor... Şehir içi....

(no smoke)

quote:

Orjinalden alıntı: derkin

cbr 125 ne kadar yakıyor?
  • Hyosung GT 250 ikinci el var mı acaba hiç? Sıfırı 8250YTL civarında. Benim o kadar param yok(esasında hiç yok kredi çekecem :D )

Bende CBR 125 düşünüyordum ama hep aklıma 1 ay sonra 125cc az gelecek diye düşünüyorum :( 250'lik alıp biraz daha idare etmesini istiyorum. Twisterde olabilir olabilir. 4000YTL civarı birşey arıyorum.
  • bende cbr125r var... bende yeni başladım alalı 1ay oldu ben gayet memnunum eğer yeni başlıyacaksan öneririm bu yıl motoru iyice öğrenip sene cbr 600 düşünüyorum.. ayrıca arkadaşımda modifiyeli cbr125r si 170km yi rahat görüyor.. yeni başlıyorsan şiddetle tavsiye... nasıl mercedesin yıldızı yeterse hondanında kanatları yeter
  • CBR 125 alacağıma Twister alırım daha iyi. CBR 125, 6 ileri vites var vites aralığı kısa, 200 kadran var 150 yi geçmiyor, sırf granaj bırak düşürmeyi yaslansa bi yere dünyanın masrafı. Twister herşeyden önce güçlü 250cc, ve 160 görüyor. Daha sağlam. ikinci eli de fena gitmiyor.
    Bu arada Twister isteyen arkadaş varsa 5,300 civarı aksesuarsız olarak var. 2005 model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 76586 -- 4 Haziran 2006; 2:01:42 >
  • Resim koyucam. bi blue tooth bulim ilk önce.
    Ama siyah ve tertemiz desem yeterli olur sanırım. Tüm bakımları tamam diye de not düşeyim.
  • hiç düsünme hemen cbr-125 lik alllll
  • cbr al ama ikinci al derim ben . . cunku max 3 ay da sıkılırsın motordan. hic gitmiyormus gibi gelir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.