Şimdi Ara

CCleaner, Ses Kartı Surucusunu silebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar boyle bir durumla karsılastınız mı? Fikirlerinizi belirtirseniz memnun olurum. Boyle bir olay "Pozıtıve" nickli arkadasımızın basına gelmis. "Codname47" nickli arkadasımızda CCleaner programından zarar gormus. Siz ne dersiniz.

• Silmemesi lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blue-Moon

Silmemesi lazım

Bende sana katılıyorum. Ben temizlik icin CCleaner tavsiye etmistim onlara. Onlarda bana boyle bir sikayet bildirdiler. Nasıl olur anlamıs degilim. Yıllardır kullanıyorum. Bence o dosya baska bir sekilde silinmistir.
  • Arkadaslar bu konu nereden cıktı diye merak ettiyseniz, su linke bakın.

http://forum.donanimhaber.com/m_16468670/tm.htm
  • Her gün kullandığım bir program.

Ama içerisinde ki menüde istediğiniz programı kaldırmaya yönelik işlem yapmak mümkün(güzel bir özellik).

Sanırım bir yanlışlık olmuş olabilir ! Ses kartının sürücüsü de temp dosyasının içine kurulmadığına göre sorun çok ilginç geldi.
  • simdi sorun su olabilir,genelde temizlik programları bilgisayar icindeki gereksiz tum artıkları temizler ve bilgisayarda yer acar ancak bununla beraber sistemi hızlandırmak icin register dosyalarındaki artıklarıda temizleme durumları vardır,eger bir program zaten sorunluysa bu temizleme sırasında sorun ortaya cıkar,yani bu tur programlar duzgun calısan programları bozar diye bir mantık yanlıstır.
  • bende yanlışlık bu programla bi sistem dosyasını silmiştim run dll 32 diye hiç bi programı çalıştıramıyordum rpair sağolsun silebiliyor yani olabilir
  • Ben de soyle dusunmustum. Belkide PC ye giren bir virus Ses sürücüsüne bulastı. Yapılan bir scan sırasında antivirus programı tarafından silindi.
    Boyle bir senaryoda olabilirdi.))
  • şöyle bişeyde var bize göre doğru programa göre yanlış olan şeyleri silebiliyor ne olabilir derseniz crack dosyalarının kayıtları mesela hatalı bulup siliyor ama ozaman o program çalışmıyor lazım bana o regedit kayıtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 7 Ağustos 2007; 10:04:02 >
  • İyi ama bende bir suru crack var. Bu programıda cok uzun zamandır kullanıyom. Ve gunde 2 kere temizlik yapıyom. Hicbir zaman boyle bir şeyle karsılasmadım. O yuzden bana ilginc geldi. Bence baska sebepler var. Ama yerinde gormeden anlayamıyoruz.
  • o programın zırt pırt yeni sürümü çıkıyor ve her sürümde bi deişiklik oluyor belki ondan olabilir
  • Arkadaşlar bu sorunu yaşayan bir çok tanıdığım war.Bir keresinde limewireın bir dosyasını silmişti fakat dosya program files içinde yer almıyordu document and settings/username adlı bölgedeki bir dosyaydı ve silme işlemini haklı olarak onayladım.Programı bir daha çalıştıramadım silip tekrar yüklediğimde bile çalışmadı.Biraz sakat bir program.Bu programı kullanacaksanız internet geçmişini silmeye yarar anca zaten onun içinde bu programa gerek warmıdır yorum sizin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: prokizya

Her gün kullandığım bir program.

Ama içerisinde ki menüde istediğiniz programı kaldırmaya yönelik işlem yapmak mümkün(güzel bir özellik).

Sanırım bir yanlışlık olmuş olabilir ! Ses kartının sürücüsü de temp dosyasının içine kurulmadığına göre sorun çok ilginç geldi.

Haklısın. Millet neler yasıyor yahu.
    Biraz bilincli kullanım birçok sorunu cozecektir. Eger dikkatli degilsek zaten PC nin onune oturmamız bile tehlike.
  • ses kartını silmez de benim ses kartımın ayarlarını resetlediğine her gün şahit oluyorum.
  • sürekli kullanıyorum sorun yok
  • Ben de uzun zamandır kullanıyorum,şu an için sorun olmadı bende.Cleaner seçeneklerinde "gelişmiş" dışındaki seçenekler işaretli.Haftada bir temizlik yapıyorum.Kayıt defteri temizliğini de sık sık yapıyorum.Ses kartı sürücüsünün CCleaner tarafından silindiğini nasıl anladınız?
  • sorun yok peygamber gibi program
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.