Şimdi Ara

cd keyyy!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün gittim orjinal half life 1 aldım fakat cd keyini steam kabul etmiyo bu cd key kullanılıyo diyo napa bilirim..???

• hatalı bi cdkey olabilir.Kullaniliyor demesi pek mümkün degil eger cs1.5 oynuyorsan ve serverda o cdkeyi kullanan birisi varsa kullaniliyor der onun haricinde kullanilan cdkey hatasi vermemesi lazım
  • yaw bugün aldım dedim steam kuriyim de cs halflife falan oynıyım dedim ama cd keyi steam da register yapamadım gerekiyo du yapamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebil -- 9 Ocak 2005, 18:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebil

yaw bugün aldım dedim steam kuriyim de cs halflife falan oynıyım dedim ama cd keyi steam da register yapamadım gerekiyo du yapamadım
    aklıma gelen şey cd-keyin çalılnmış olabilmesi
    ama detayları bilemeyeceğim
  • yarın gidip hemen iade edeceğim başka
    carem yok çok saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zebil -- 9 Ocak 2005, 18:53:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asistan

aklıma gelen şey cd-keyin çalılnmış olabilmesi
    ama detayları bilemeyeceğim

Alıntıları Göster
    Ya şirketi ile bağlantıya geç ya da git crack et orjinal oyunu crack sitesinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icg

Ya şirketi ile bağlantıya geç ya da git crack et orjinal oyunu crack sitesinden.

Alıntıları Göster
    eğer cd'yi esen elektronikden aldıysan dava aç...Ciddi söylüyorum Türkiye'de dedicated server problemini ortaya çıkartıp cs serverlarının hepsini kapatan şirketin sattıgı cd'nin key'i kullanılıyorsa steam'de o cd'yi git başlarında parala...

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboi

eğer cd'yi esen elektronikden aldıysan dava aç...Ciddi söylüyorum Türkiye'de dedicated server problemini ortaya çıkartıp cs serverlarının hepsini kapatan şirketin sattıgı cd'nin key'i kullanılıyorsa steam'de o cd'yi git başlarında parala...

Alıntıları Göster
    ya asistan sen nasıl albay oldun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

ya asistan sen nasıl albay oldun

Alıntıları Göster
    ulan bu işlerin çivisi çıkmış be sen git orjinal oyun al hevesle eve gel sonra oyunun hiçbir halta yaramadığını öğren
  • quote:

Alıntıları Göster
    ewt jeremy cd esen elektronik patenti altında napacam şimdi??

şirkete mi gideyim yoksa aldığım yere mi??
  • arkadaş senin aldığın kişi o cd keyi almış ondandır sen birde şöyle dene on üçtane üç 3333333333333
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Suluovalı_Ahmet_Ali**

arkadaş senin aldığın kişi o cd keyi almış ondandır sen birde şöyle dene on üçtane üç 3333333333333
    quote:

Orjinalden alıntı: **Suluovalı_Ahmet_Ali**

arkadaş senin aldığın kişi o cd keyi almış ondandır sen birde şöyle dene on üçtane üç 3333333333333

regle bu keyle helal olsun sana(harbiden regliyomuş dumur oluyomuşum falan)

• quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

quote:

Orjinalden alıntı: **Suluovalı_Ahmet_Ali**

regle bu keyle helal olsun sana(harbiden regliyomuş dumur oluyomuşum falan)

Alıntıları Göster
    walla aldigin yere git adama de bu cd key kabul etmiyor kullaniliyor de

• quote:

Orijinalden alıntı: JoS

walla aldigin yere git adama de bu cd key kabul etmiyor kullaniliyor de

Alıntıları Göster
    aldigin cdyi geri iyade et ve deki sizin satmis oldugunuz cd de sorun var bana verilen cd keyi cd kabul etmiyor bunu geri almanizi ve parami geri vermenizi soyluyorum de parayi al cik eger vermezlerse baska bir hl al ve aldigin yerde dene ! olmassa git tuketici haklarina sikayet et bi halt yiyemizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loveparade

aldigin cdyi geri iyade et ve deki sizin satmis oldugunuz cd de sorun var bana verilen cd keyi cd kabul etmiyor bunu geri almanizi ve parami geri vermenizi soyluyorum de parayi al cik eger vermezlerse baska bir hl al ve aldigin yerde dene ! olmassa git tuketici haklarina sikayet et bi halt yiyemizler

Alıntıları Göster
    Geri ver hemen kullanılmış bu diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Geri ver hemen kullanılmış bu diye

Alıntıları Göster
    bence dava aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebil

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zebil

Hocam direk geri götür cd 'yi ve de ki , "hani sizler orjinal oyun almayı Türkiye'yi teşvik edecek önemli misyonu üstlenmiş bir şirkettiniz...Crackli cd'yi bana sattınız da elinize ne gecti" de..Muhtemelen cd key'in senden kaynaklanan bir hatadan dolayı başkalarının eline gecmiş olabileceğini söyleyecekler asla bunu kabul etme...

Al sana örnek veriyorum...HL2 türkiye'de satışa sunulmayacak diye(esen elektronik rezaletinden ve Türkiye'den Valve'ye giden onlarca belki de binlerce şikayet mailinden sonra) bir duyum aldım..Madem öyle ben de yurt dışından getirteyim dedim...Getirdiğim hl2 key'inin aynı seninki gibi kullanıldıgını gördüm hemen bir mail yazdım ve ürünlerini geri göndereceiğimi mailde belirttim...Bunun üzerine bana gelen cevap enteresandı..."We're so sorry " şeklinde başlayıp dvd'yi onlara gönderirsem hemen yenisiyle değştirebileceklerini söylediler...Yenisiyle değiştirdiler..2 hafta içerisinde yeni dvd'im geldi...Daha sonra dvd versiyonlarının D&R'da satıldıgını duydum...Oyunu bitirdiğim için cd'yi internet üzerinden sık sık oynayan bir arkadaşıma sattım..Lakin cs source yüzünden be buna ihtiyac duyardım keşke satmasaydım derken D&R'dan DVD versiyonunu aldım...Ve alırken sordum başıma daha önce gelen hadiseyi anlattım , D&R görevlileri böyle bir durumda DVD'nin hemen değiştirileceğini hatta "oyunun Türkiye'ye getirilmesini biz sağlamadık ama eğer bu sorunu yaşarsanız lütfen ithalatçı şirketten önce bizimle irtibat kurun" dediler..Allah'a şükür öyle bir hadise yaşamadım şuan mesut ve bahtiyarım...

CD'yi değştirmelerini söyLe , suçun sen de olmadıgın konusunda da eminsen (hani güvendiğin bir arkadaşa göstermişsindir key'i o o da çaktırmadan el koyduysa ) suçlamaları kabul etme ve tüketiciyi koruma derneğine başvur..Hakikatten yardımlarını göreceksindir

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: zebil

Hocam direk geri götür cd 'yi ve de ki , "hani sizler orjinal oyun almayı Türkiye'yi teşvik edecek önemli misyonu üstlenmiş bir şirkettiniz...Crackli cd'yi bana sattınız da elinize ne gecti" de..Muhtemelen cd key'in senden kaynaklanan bir hatadan dolayı başkalarının eline gecmiş olabileceğini söyleyecekler asla bunu kabul etme...

Al sana örnek veriyorum...HL2 türkiye'de satışa sunulmayacak diye(esen elektronik rezaletinden ve Türkiye'den Valve'ye giden onlarca belki de binlerce şikayet mailinden sonra) bir duyum aldım..Madem öyle ben de yurt dışından getirteyim dedim...Getirdiğim hl2 key'inin aynı seninki gibi kullanıldıgını gördüm hemen bir mail yazdım ve ürünlerini geri göndereceiğimi mailde belirttim...Bunun üzerine bana gelen cevap enteresandı..."We're so sorry " şeklinde başlayıp dvd'yi onlara gönderirsem hemen yenisiyle değştirebileceklerini söylediler...Yenisiyle değiştirdiler..2 hafta içerisinde yeni dvd'im geldi...Daha sonra dvd versiyonlarının D&R'da satıldıgını duydum...Oyunu bitirdiğim için cd'yi internet üzerinden sık sık oynayan bir arkadaşıma sattım..Lakin cs source yüzünden be buna ihtiyac duyardım keşke satmasaydım derken D&R'dan DVD versiyonunu aldım...Ve alırken sordum başıma daha önce gelen hadiseyi anlattım , D&R görevlileri böyle bir durumda DVD'nin hemen değiştirileceğini hatta "oyunun Türkiye'ye getirilmesini biz sağlamadık ama eğer bu sorunu yaşarsanız lütfen ithalatçı şirketten önce bizimle irtibat kurun" dediler..Allah'a şükür öyle bir hadise yaşamadım şuan mesut ve bahtiyarım...

CD'yi değştirmelerini söyLe , suçun sen de olmadıgın konusunda da eminsen (hani güvendiğin bir arkadaşa göstermişsindir key'i o o da çaktırmadan el koyduysa ) suçlamaları kabul etme ve tüketiciyi koruma derneğine başvur..Hakikatten yardımlarını göreceksindir

Alıntıları Göster
    kullanılıyor olması cok mümkün cünkü benim gibi uyanıklar oyunla ilgileniormus gibi yapıp arkadaki cdkeyi esberliolar:D

• quote:

Orijinalden alıntı: madyb

kullanılıyor olması cok mümkün cünkü benim gibi uyanıklar oyunla ilgileniormus gibi yapıp arkadaki cdkeyi esberliolar:D

Alıntıları Göster
    akıl war mantık yok tübe tübe git geri wer başka al eğer oda öyleyse şikayete başwur
  • quote:

Orijinalden alıntı: $U$PeCT RoCKerS

akıl war mantık yok tübe tübe git geri wer başka al eğer oda öyleyse şikayete başwur

Alıntıları Göster
    half life alcak arkadaşların dikkatine

cd keyim çalışmıyo diye üzülmeyin olay steam ın piyasa çıkmasından kaynaklanıyo cd keyler eski olduğu için çalışmıyormuş

sorunu halletmek için esen elektronikle bağlantıya geçin hemen yeni cd keyi yolluyolar

merak etmeyin

bilginize
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.