Şimdi Ara

CD-Writer Önerin Baa (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben teac öneririm. Kulandığım samsungların en uzun yaşayanı 4 ay dayandı o yüzden tavsiye etmiyorum. Lg ise ufotek bandrolü varsa al derim, diğerleri orjinal lg değil hatta bi karşılaştırma yaptım (içlerini açtım)mekanizmaları farklı, sanırım biosunu oynayıp lg damgasını vuruyolar ve gönderiyolar. Philips de iyidir , diğer markaları kullanmadım bişey diyemem.
  • lg'den uzak dur da ne alırsan al..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeNoM -- 14/7/2004 18:43:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacker_06

hız istersen aopen al sağlam olsun dersn lg al kalite istersn plextor al

nası yani sağlamlık ve lg mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercanyahsi

lg lg lg

sırasıyla

ak ak ak
  • pilibis derimde başka bişi demem....
  • [Deleted by Admins]
  • philips i tavsiye etmem LG yi ederim
  • sen git samsung al sorun yaşama derim bana kalırsa.....
  • slm;
    ben ilk olarak Philips 52*24*52 kullandim.Cok memnunum.
    İkinci olarak Aopen aldim hemde 3 renk kapagi var.
    Oyle arastirmadan da almadik tabii.Aopendan once Lg 52*32*52
    aldim bozuk cikti.Bu son serisinde problem varmis zaten.
    CdrLabs'taki incelemelerde de Liteon iyi ama onunda eksisi
    islemciyi cok kullaniyo.Artik sen karar ver.

Saygilar...
  • Chip dergisi şimdi samsung'u birinci seçiyor. Zamanında samsungu birinci seçmişti arkadaş samsung crw 8x8x32 aldı bir senede manyadı ama sondan ikinci seçtiği yamaha 8x8x24 max'te var adam 4 senedir çok kötü şartlar altında kullanıyor , vuruyor ,atıyor ama hala tık demedi. Benden tavsiye pek dergilere güvenme. LGden ve btc'denuzak dur, samsungu mecbur kalmassan alma. Paran varsa plextor al. asus, msi, aopen aynı seviyedeler. ayrıca artık önbelleğin pek anlamı kalmadı. bende 2mb buffer var ama daha bir cd bile yakmadım. Buffer underrun korumalı hepsi
  • ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::LG SORUNSUZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::LG SORUNSUZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::LG SORUNSUZ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

• Bence de yazıcı da LG...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.