Şimdi Ara

CD-Writer Önerin Baa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar CD-Writer almayı düşünüyorum. Birçok farklı donanım inceleme sitesi farklı ürünleri öneriyor. Ben siz değerli kardeşlerimden tarafsız yorumlarınızı almak istiyorum. Bu arada benim incelediğim kadarıyla Samsung şu an en iyisi gibi gözüküyor. Siz ne dersiniz?...

• Asus kullananlardan şikayet fazla duymadım Ben LG kullanıyorum ondan da memnunum hiç şikayetim olmadı zaten artık cd writer dediğiniz şey artık zaten çok pahalı bir ürün değil o yüzden o kadar da kasmayın Asus LG Samsung üç aşağı beş yukarı hepsi aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Asus kullananlardan şikayet fazla duymadım Ben LG kullanıyorum ondan da memnunum hiç şikayetim olmadı zaten artık cd writer dediğiniz şey artık zaten çok pahalı bir ürün değil o yüzden o kadar da kasmayın Asus LG Samsung üç aşağı beş yukarı hepsi aynı
    lg den uzak dur Aopen ya da samsung al
  • quote:

Orijinalden alıntı: azrael_13

lg den uzak dur Aopen ya da samsung al

Alıntıları Göster
    Arkadaşım bu konular daha önce uzun uzun konuşuldu aratırsan bulabilirsin.
    Ama bu konular da bu forumun demirbaşı herhalde olmazsa olmazlardan.
    Çoğunluk kendi kullandığı ürünü meth edecek bende adeti bozmamak için değil gerçekten memnun olduğum için lite-on diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rabesantrata

Arkadaşım bu konular daha önce uzun uzun konuşuldu aratırsan bulabilirsin.
    Ama bu konular da bu forumun demirbaşı herhalde olmazsa olmazlardan.
    Çoğunluk kendi kullandığı ürünü meth edecek bende adeti bozmamak için değil gerçekten memnun olduğum için lite-on diyorum.

Alıntıları Göster
    bence arkadaşın kafası iyice karışacak biris philips önerir diğeri asus kimi samsung bende LG öneririm herhangi bir sorun yok

• donanim testlerinde fiyat ve verim olarak rw bazında son zamanlarda LG ler bir numara..
  • quote:

Orijinalden alıntı: byesiler

bence arkadaşın kafası iyice karışacak biris philips önerir diğeri asus kimi samsung bende LG öneririm herhangi bir sorun yok

Alıntıları Göster
    Karıştıralım...

DVD-Combo al

.oO°Oo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

Karıştıralım...

DVD-Combo al

.oO°Oo.

Alıntıları Göster
    biriside en iyi cd rw anketi açsa bari hangisinden daha çok kullanan var forumda bakim
  • quote:

Orijinalden alıntı: byesiler

biriside en iyi cd rw anketi açsa bari hangisinden daha çok kullanan var forumda bakim

Alıntıları Göster
    dediginiz gibi cogu birbiriyle ayni. Ama insaniz iste. En ucuza an iyisini alma gibi bir hirsimiz var. LG'ler bundan 2 ay once bayagi kotu performansliydi. Ama yeni uretimler cikti tekrar duzeldi heralde. LG - Samsung arasinda bir tercih yapacagim heralde. Herkese tesekkur ederim...:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic3D

dediginiz gibi cogu birbiriyle ayni. Ama insaniz iste. En ucuza an iyisini alma gibi bir hirsimiz var. LG'ler bundan 2 ay once bayagi kotu performansliydi. Ama yeni uretimler cikti tekrar duzeldi heralde. LG - Samsung arasinda bir tercih yapacagim heralde. Herkese tesekkur ederim...:)

Alıntıları Göster
    samsung eski modellerinde 1 yıl içinde problemler çıkıyordu.. acaba bunu düzelttimi..? onuda dikkate al derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKINGS

samsung eski modellerinde 1 yıl içinde problemler çıkıyordu.. acaba bunu düzelttimi..? onuda dikkate al derim..

Alıntıları Göster
    Samsung 52*32*52 8mb Buffer varı ama Plextorda olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULUSOY

Samsung 52*32*52 8mb Buffer varı ama Plextorda olabilir

Alıntıları Göster
    pek çok lg writer kulandım hiçbirinden bir şikayetim olmadı,fiyatı da çok uygun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsan

pek çok lg writer kulandım hiçbirinden bir şikayetim olmadı,fiyatı da çok uygun...

Alıntıları Göster
    Chip Dergisi her ay 8 MB Önbellekli Samsung u birinci seçiyor. Ancak yanılmıyorsam Türkiye'ye bu model gelmiyor.
    Şu an kendim Aopen kullanıyorum. Gayet de memnunum. Önerilen sistem gereksinimlerinin altındaki sistemlerde bile çalışmasından gayet memnunum. Arkadaşlarımın çoğu LG kullanıyorlar. Şu ana kadar da şikayet eden pek yok. Ancak yazılan Audio Cd ler bazı playerlarda sorun çıkarabiliyorlar.
    Cd Writer lar arasında ahım şahım bir fark olmadığı için kafana göre birini alabilirsin.
    Saygılar. Kolay gelsin.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    8 mb.'liki yok demissin zaten pardon...:)
  • quote:

8 mb.'liki yok demissin zaten pardon...:)

Alıntıları Göster
    LG yi ne yazık ki optik aygıtların hiçbirine öneremiyorum.. Lensinin gücü daha cdleri tam okumaktan aciz aleti hele...

ASUS , SAMSUNG ve artık kendilerini fazlaca düzelttiklerinden ötürü de gönül rahatlığıyla PHILIPS leri önerebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acharad

LG yi ne yazık ki optik aygıtların hiçbirine öneremiyorum.. Lensinin gücü daha cdleri tam okumaktan aciz aleti hele...

ASUS , SAMSUNG ve artık kendilerini fazlaca düzelttiklerinden ötürü de gönül rahatlığıyla PHILIPS leri önerebiliyorum.

Alıntıları Göster
    samsung al
  • bende philips kullanıyorum. Bi sorunum yok.sadece cd erisim suresi biraz zayif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overlord

bende philips kullanıyorum. Bi sorunum yok.sadece cd erisim suresi biraz zayif.
    Ya şu bilmem kaç aydır kullanıyorum bir sorunum yok ibaresini artık kaldıralım. Evet siz sorun yaşamıyorsunuz ama diğerleri yaşıyor işte. Siz ballısınız yaşamamışsınız veya diğer taraf şansız yaşıyor. Önemli olan bu sorunun en az hangi marka da çıktığıdır. En çok LG sorunlu. Bu markayı almayın, alanları da uyarın. Ömrü diğerlerine nazaran daha az kalitesi ve hızı da daha yavaş. Yanlışım varsa düzeltin. Diğer büyük markalardan 2 dolar daha fazla verip almak varken Lg niye. Ayrıca Trde en çok taklidi bulunan ya da daha doğrusu dandik model bulunan marka Lg. Samsungu ve Asusu hatta philipsi her zaman alın, yıllarca kullanın. Özellikle samsung daha uzun verdii garantiyle öne çıkıyor. Ayrıca da ben yıllardır kullanıyorum daha bişicik olmadı diyenler de inanmayın. Canlı tanığıyım arkadaşa Lg cd-rom alma Lg writer alma bozulur dedim inanmadı gitti aldı. Diğer arkadaşı Lg kullanıyormuş bişi olmuyormuş mumuş dedi. Peki ya şimdi, 2 cdden bi tanesi ya bozuk yazılıyor ya yanıyor. Kimse ucuz mal alacak kadar zengin değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Ya şu bilmem kaç aydır kullanıyorum bir sorunum yok ibaresini artık kaldıralım. Evet siz sorun yaşamıyorsunuz ama diğerleri yaşıyor işte. Siz ballısınız yaşamamışsınız veya diğer taraf şansız yaşıyor. Önemli olan bu sorunun en az hangi marka da çıktığıdır. En çok LG sorunlu. Bu markayı almayın, alanları da uyarın. Ömrü diğerlerine nazaran daha az kalitesi ve hızı da daha yavaş. Yanlışım varsa düzeltin. Diğer büyük markalardan 2 dolar daha fazla verip almak varken Lg niye. Ayrıca Trde en çok taklidi bulunan ya da daha doğrusu dandik model bulunan marka Lg. Samsungu ve Asusu hatta philipsi her zaman alın, yıllarca kullanın. Özellikle samsung daha uzun verdii garantiyle öne çıkıyor. Ayrıca da ben yıllardır kullanıyorum daha bişicik olmadı diyenler de inanmayın. Canlı tanığıyım arkadaşa Lg cd-rom alma Lg writer alma bozulur dedim inanmadı gitti aldı. Diğer arkadaşı Lg kullanıyormuş bişi olmuyormuş mumuş dedi. Peki ya şimdi, 2 cdden bi tanesi ya bozuk yazılıyor ya yanıyor. Kimse ucuz mal alacak kadar zengin değil.

Alıntıları Göster
    eyvellah Hellmarch dostum. Samsung almaya karar verdim zati. Gorusmek uzere, sevgiler - saygilar

• quote:

eyvellah Hellmarch dostum. Samsung almaya karar verdim zati. Gorusmek uzere, sevgiler - saygilar

Alıntıları Göster
    ben kesinlikle lg derim....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.