Şimdi Ara

cd ye film nasıl kopyalarım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde avi formatında film var ve bunu cdye kopyalamak istiyorum neroyla denedim olmadı ,bana yardımcı olurmusunz?

• Neroda film kopyalarken vcd ise video cd oluştur.dvd ise dvd vidyo dosyası yazdır'a girip dosyaları sürükleyip yazdırıyosunuz.Bi sorun çıkmaması lazım.Olmazsa ashampoo cd/dvd burner var o daha basit istersen onu bi dene.
  • Onunla uğraşacağına bence direk olarak veri dvd si yarat yap uğraşma.
    Çünkü dvd formatında yazmaya kalkısırsan .avi dosyasını tekrardan formatlamaya çalışacak nero
    ve de olmayacak.Sen en temizi bence veri yazdır seçeneğpiyle yazdır hiçbir sorun yaşamazsın.
    Benim tüm arşiv bu şekilde yazıldı.

Kolay Gele.........
  • ashampoo cd/dvd burner i kurdum

burn movie yazıyor kaçıncısaın tıklamam gerekiyor??
  • quote:

Orjinalden alıntı: AxeLnAreD

Onunla uğraşacağına bence direk olarak veri dvd si yarat yap uğraşma.
    Çünkü dvd formatında yazmaya kalkısırsan .avi dosyasını tekrardan formatlamaya çalışacak nero
    ve de olmayacak.Sen en temizi bence veri yazdır seçeneğpiyle yazdır hiçbir sorun yaşamazsın.
    Benim tüm arşiv bu şekilde yazıldı.

Kolay Gele.........

veri yazdr seçeneğiyle yaptım şu hatayı verdi..

BURN PROCCES FAİLED at 4x (600KB/s)

neden böyle oldu şimdi bu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Neroda film kopyalarken vcd ise video cd oluştur.dvd ise dvd vidyo dosyası yazdır'a girip dosyaları sürükleyip yazdırıyosunuz.Bi sorun çıkmaması lazım.Olmazsa ashampoo cd/dvd burner var o daha basit istersen onu bi dene.

ashammoo ile yazıncada şu hatayı veriyor
    ''REcording of movie-cd failed''

the troubleshooting windows is now visible.please use it for further assistance...

problem ne???
  • arkadaşlar ilgilensesinize ltf yarın sabah bana lazım bu film
  • cdnin sağlam olduğundan emin misin? Eğer cd sağlamsa nero ile veri diski oluştur. yazma hızını düşük tut.
  • avi formatlı filmi dvd veya vcd yapabilmen için ulead studio 10 yazılımı veya pinnacle studio 10 yazılımı işini görür ancak demo versiyonları olmaz büyük ihtimalle kayıt seçenekleri kapalıdır. izlemeni dvd player dan yapacaksan illaki dvd formatına render yaparak cd ye yazman gerekir o işlemide sözünü ettiğim programlar yapabilir başarılıdırlar o konuda
    saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: pavlov

cdnin sağlam olduğundan emin misin? Eğer cd sağlamsa nero ile veri diski oluştur. yazma hızını düşük tut.

cd sağlam tabiki sıfır 3 tane orjinal cd aldım yine olmuyor....yazma hıznı seçemiyorum ki?

veri yazdr seçeneğiyle yaptım şu hatayı verdi..

BURN PROCCES FAİLED at 4x (600KB/s)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niksizkahramanerkan -- 18 Ocak 2008; 15:02:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.