Şimdi Ara

CEBIT fuarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar türkiyeye gelen teknolojilerin tanıtıldığı mükemmel platfor 30 ağustos - 5 eylül 2004 tarihleri arasında tüyapta sergilenecektir..........

• Acaba giriş ücretli mi ?
    ücretliyse ne kadardır?
  • giriş tabiki ücretli eğer sıradan bir vatandaşsan ve teknolojinin elektronik kısmında anlamıyorsan Profesyonel Günler : 31 Ağustos - 3 Eylül 2004 (Salı-Cuma günleri)
    15 milyon TL
    Teknoloji Meraklıları Günleri : 4-5 Eylül 2004 (Cumartesi ve Pazar)
    10 milyon TL
    not:sıradan vatandaş kelimesi yanlış anlaşılmasın kelimedeki kasıt elektronik bilgi olmayan ANLAMINDADIR.....
  • anlamadım şimdi... daha bilgililer hafta sonu mu gidiyor???
    bence tam tersi... sıradan vatandaş haftasonu gider, teknoloji manyakları hafta içi...
    bu arada ben geliyom taaa adanadan... 3üne kadar orda olcam :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_celikk

giriş tabiki ücretli eğer sıradan bir vatandaşsan ve teknolojinin elektronik kısmında anlamıyorsan Profesyonel Günler : 31 Ağustos - 3 Eylül 2004 (Salı-Cuma günleri)
    15 milyon TL
    Teknoloji Meraklıları Günleri : 4-5 Eylül 2004 (Cumartesi ve Pazar)
    10 milyon TL
    not:sıradan vatandaş kelimesi yanlış anlaşılmasın kelimedeki kasıt elektronik bilgi olmayan ANLAMINDADIR.....

OHa yani 10 milyon hafta sonu çok pahalı geçen sene 5 mil du, 10 milyon verilmez geçen sene bi bk yoktu zaten tamamı kurumsal dı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazza -- 22 Ağustos 2004, 17:16:44 >
  • aslında türk usülü girmek lazım, bir şekilde.
    yani araştırıp tanıdık bulmalı bi yerlerden şaka tabi.
  • bilgisayar firmalarında bilet oluyo araştırıp bulmak lazım
  • kurumsal ise gidilmez ya
    güzel teknolojilerin gövde gösterisi yaptığı bişi bekliom ben...
  • cebit için eskiden dergiler davetiye verirlerdi.. bu sene böyle bir uygulama yapan dergi var mı?
  • bu sene tam ay başına denk geldiği için vermeleri zor ama belki millet haftasonu gitsin diye verebilirler...
    ilk gün girdikten sonra içerden davetiye bulunabilir diye düşünüyorum... sonuçta yarın gelip alıcam davetiye verin kapıya para vermeyim derseniz vermeleri lazım :))
  • Up!!!!! Bakin gecen senede davetiye yoktu bu senede yok yaw Gecen sene satista yoktu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.