Şimdi Ara

Çeçenya'da çekilen bir resim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2006 Yılında Çeçenya Semalarından Bir Görünüm

Çeçenya'da çekilen bir resim...

• ya merakımdan sordum çerkezmisin
  • ne güzel bir inceleme
  • dostum, daha öncede açıldı bu konu ve yönetim tarafından silindi. Ayrıca dikkat ediyorum tüm konuların çeçenistan ile ilgili. Desteğini anlıyorum ancak belli bir noktadan sonra ipin ucu kaçıyormuş gibi geliyor bana.
  • ilginç
  • Hepsinden önce düşünmemiz gereken bir Doğu Türkistan var...
  • Koymayın böyle resimleri ,bazı arkadaşların zoruna gidiyor :D
  • o topic kavga çıktı die kapatıldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DarthVaderr

Hepsinden önce düşünmemiz gereken bir Doğu Türkistan var...

evet doğu türkistan varda... milletin haberi yok... hiç orada olan biteni paylaştın mı burada?

kimse doğu türkistan yok demiyor... dünya üzerinde kim zulüm görüyorsa bu millet onun yanında olacaktır...

allah yardımcıları olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

quote:

Hepsinden önce düşünmemiz gereken bir Doğu Türkistan var...

evet doğu türkistan varda... milletin haberi yok... hiç orada olan biteni paylaştın mı burada?

kimse doğu türkistan yok demiyor... dünya üzerinde kim zulüm görüyorsa bu millet onun yanında olacaktır...

allah yardımcıları olsun...

Yakında açılacak öyle bir konu merak etme sen.Ben önce kandaşlarımı düşünürüm...
  • yazık...
  • quote:

Yakında açılacak öyle bir konu merak etme sen.Ben önce kandaşlarımı düşünürüm...

sen hazırla memnun olurum....
  • arkadaşlar resimdende anlaşıldığı gibi Allah ın gücü o kadar büyükki adını her yere yazar ve kendisinin yüceliğini insanlara asla unutturmaz we ben bunda ilginç bir yan göremiyorum Allah o zalimlerin cezasını ya bu dünyada bu dünyada olmazsa bile öbür dünyada elbet verecektir hiçbir kötülükte iyilikte karşılıksız kalmayacaktır bu manzara ruslara ii bir ders olur umarım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoVaRiX

dostum, daha öncede açıldı bu konu ve yönetim tarafından silindi. Ayrıca dikkat ediyorum tüm konuların çeçenistan ile ilgili. Desteğini anlıyorum ancak belli bir noktadan sonra ipin ucu kaçıyormuş gibi geliyor bana.

Kötü bir şey mi yapıyorum Kardeş ??????????

NE konusu açayım gaffur bugün ne yaptı diye mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.