Şimdi Ara

Cehenneme Düştün!!! İlk lafın Ne olurdu ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

ben geldim buraya bilgisayar biliyon mu soforlugun var mi aranizda berber olan var mi falan diye insanlari tasnif ettiler..

ben de kalorifer kazancisiyim dedim..
    />

kafama tukureyim.. bi cocuk itfaiyeciyim dedi cocugu geri cennete gonderdiler..
    />

Salağa yatacaktın kardeşim... "Ben bilmem anlamam" deseydin bir kenarda şiş kebap yapar keyfine bakardın... Ben öyle yapacağım gör bak.

bikac kisi oyle dedi de odun gibi herif iyi yanar bu diyerek attilar harin icine..
    />

• Cehennem'de odun olmadığını görüp, buraya kendi odunumu kendim getirdiğimi düşünürdüm.
  • Tel çekmiyor??
  • quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

quote:

Orjinalden alıntı: majguerilla
    Verin lan su odunları Sizlere 1000 Keremi sölicem seytan abinize iyi davranın ben bi bakıp cıkıcam seytan sen kafana gore takıl...

lan topicle uygun çok güzel bi fıkra vardı ama anlatsam ceza alırım.

sonu şöle

--- baban bi bırakmıyo ki eğilipte kazaının altına 2 odun atalım!

o fıkra müthiş bişey ya..

• herkez burdaymıs içim rahatladı tek yanmicam
  • yananı görür allah
  • Şeytanın Yüzünü görür ve... Ooo kanka sendemi burdaydınn.. CEk bi malibuda keyfimiz yerine gelsin
  • amaniiiin yandik !!!
  • - kolay gelsin abi merhaba körükle sen körükle rahatsız olma ben dolaşıyom öle
  • -duyduguma göre cehennemin kısımları varmıs soguk sıcak gibi beni bi sıcak bi soguk yaparsanız sevinirim
    -tabi tabi siz söle gecin bronzlasınca biz diğer tarafa yollıcaz
    -zebani kardeş sizin bronzlasma fikriniz biraz sıcak yawff
  • hass...yanıyom laynnn
  • şeytan ölmüne gangayık
  • ooo şeytan kanka naber?hani dünyada benden bişi istemiştin ya.karını aldat demiştin.bende sırf sen istion die defalarca aldatmıştım.hatırladınmı??? şimdi bişi isteme sırası bende.benim yerime yanarmısın...
  • Yan Cehennem Yan 2 Kamyon Kömürle Geliom
  • Hiç hoş bir başlık değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Hiç hoş bir başlık değil

gel de anlat
  • quote:

Hiç hoş bir başlık değil

+1

Vakit varken tövbe etmek lazım Allah (cc) cehennemine düşecek hayat nasip etmesin.

Bir fıkra pek ilgisi yok ama aklıma geldi yazayım istedim.

Bizim yurttaşın teki sorgudan geçmiş cennete varmış merak işte ya bu cehennem nasıl bir yer bi bakabilir miyim isteklerine melekler tabi demişler ve koluna girip cehennemi gezdirmeye başlamışlar

Burası çinlilerin bulunduğu kazan başında çelimsiz bir zebani çıkmaya çalışanı sopayla iterek kazana atıyor.

Burası almanların kazanı başında ki zebani iri yarı dev gibi birşey cıkmaya çalışanı elinde ki topuzu kullanarak kazana geri gönderiyor.

Derken melek işte burasıda yurttaşlarının bulunduğu kazan bizim vatandaş sağa sola bakar şaşkın şaşkın.Melek durumu anlar ve "ne o zebani yok diye mi şaşırdın" diyince bizim ki kendini tutamaz "evet" der meleğin cevabı kısa ve öz "sizin kazanda zebaniye gerek yok ki çıkmaya çalışanı zaten içeri çekerler".

• quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Hiç hoş bir başlık değil

gel de anlat

Takılmayın kardeşim böyle şeylere. Millet lime lime adam doğruyor, oluk oluk kan akıyor açlık sefalet diz boyu iken bu muhabbetlerden mi hesaba tutulacağız sanki? Peh!!!Buna gelene kadar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Hiç hoş bir başlık değil

gel de anlat

Takılmayın kardeşim böyle şeylere. Millet lime lime adam doğruyor, oluk oluk kan akıyor açlık sefalet diz boyu iken bu muhabbetlerden mi hesaba tutulacağız sanki? Peh!!!Buna gelene kadar...

+
    Bu tür rahatsızlıklar kan ve vahşet dolu bir resim varken resmin alt tarafında bulunan bir çizik parmak görerek tiksinmeye benziyor...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.