Şimdi Ara

Cehenneme Düştün!!! İlk lafın Ne olurdu ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yandım Allah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: majguerilla
    Verin lan su odunları Sizlere 1000 Keremi sölicem seytan abinize iyi davranın ben bi bakıp cıkıcam seytan sen kafana gore takıl...

lan topicle uygun çok güzel bi fıkra vardı ama anlatsam ceza alırım.

sonu şöle

--- baban bi bırakmıyo ki eğilipte kazaının altına 2 odun atalım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: MissYou

quote:

Verin lan su odunları Sizlere 1000 Keremi sölicem seytan abinize iyi davranın ben bi bakıp cıkıcam seytan sen kafana gore takıl...

lan topicle uygun çok güzel bi fıkra vardı ama anlatsam ceza alırım.

sonu şöle

--- baban bi bırakmıyo ki eğilipte kazaının altına 2 odun atalım!

• Selamün Aleyküm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Selamün Aleyküm.

oooooaleykum selam strec sen de mi burdaydin.. gerci bulundugumuz mekan itibariyle gelisin icin hayirdir demek biraz sacma ama hayirdir burada isin ne ?
    ,
    derdim..
    />
  • koptuuum
  • quote:

Ahir zamanı gelmiş günahların sevapların tartılmış ve sana cehennem yolu gözükmüş içeri girdin ilk lafın ne olurdu?

- Odun Getirmiştim...

merhaba ben yeni üyeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ned johnlansen

quote:

Selamün Aleyküm.

oooooaleykum selam strec sen de mi burdaydin.. gerci bulundugumuz mekan itibariyle gelisin icin hayirdir demek biraz sacma ama hayirdir burada isin ne ?
    ,
    derdim..
    />

Kader işte... Ben "kalbim temiz" der her haltı yerdim... Az önce anladığım kadarıyla tamamen kirli bir beden içindeki temiz kalp değerini yitiriyormuş...

Eee sen anlat...Seni hangi kader Zebani olmaya itti?
    />

• quote:

Orjinalden alıntı: drony

quote:

Ahir zamanı gelmiş günahların sevapların tartılmış ve sana cehennem yolu gözükmüş içeri girdin ilk lafın ne olurdu?

- Odun Getirmiştim...

merhaba ben yeni üyeyim

feyk
  • Burası çok ısınıyor yaaa, bi overclock yapmak lazım!..
  • quote:

quote:

quote:

Selamün Aleyküm.

,
    derdim..
    />

Kader işte... Ben "kalbim temiz" der her haltı yerdim... Az önce anladığım kadarıyla tamamen kirli bir beden içindeki temiz kalp değerini yitiriyormuş...

/>

anna nicole smith, marlyn monroe falan ölünce baktim cehennem hurilerle dolmaya basladi ben de bilerek bi suru gunah isledim ve bu tarafi sectim..
    />
    ama cok pismanim..
    />

senin kalbin temiz degildi biliyodum ama ben "dost aci soyler" atasozunu senelerdir "ibo aci soyler" diye anladigim icin uyandiramadim seni..

sahsim adina hayat macinin skorunu degistirmeyecek ama hakkini hella et..

• Has s....tir den başka nedenir
  • quote:

quote:

/>

anna nicole smith, marlyn monroe falan ölünce baktim cehennem hurilerle dolmaya basladi ben de bilerek bi suru gunah isledim ve bu tarafi sectim..
    />
    ama cok pismanim..
    />

senin kalbin temiz degildi biliyodum ama ben "dost aci soyler" atasozunu senelerdir "ibo aci soyler" diye anladigim icin uyandiramadim seni..

Bırak şimdi... Burdaki Zebaniliği burayı bu şekil reklam ederek mi kaptın? Biz bunları yutacağız sonra yan babam yan...

Hem helal melal etmem hakkımı..Şikayetçiyim. Birlikte yanacağız.
    />

• @drony

Cehenneme Düştün!!! İlk lafın Ne olurdu ???

• --demek gerçekmiş.Vay beee şindi mıçtık
  • quote:

quote:

quote:

/>

/>
    ama cok pismanim..
    />

Bırak şimdi... Burdaki Zebaniliği burayı bu şekil reklam ederek mi kaptın? Biz bunları yutacağız sonra yan babam yan...

/>

ben geldim buraya bilgisayar biliyon mu soforlugun var mi aranizda berber olan var mi falan diye insanlari tasnif ettiler..

ben de kalorifer kazancisiyim dedim..
    />

kafama tukureyim.. bi cocuk itfaiyeciyim dedi cocugu geri cennete gonderdiler..
    />

• haaas *** olurdu
  • quote:

quote:

/>

ben geldim buraya bilgisayar biliyon mu soforlugun var mi aranizda berber olan var mi falan diye insanlari tasnif ettiler..

ben de kalorifer kazancisiyim dedim..
    />

kafama tukureyim.. bi cocuk itfaiyeciyim dedi cocugu geri cennete gonderdiler..
    />

Salağa yatacaktın kardeşim... "Ben bilmem anlamam" deseydin bir kenarda şiş kebap yapar keyfine bakardın... Ben öyle yapacağım gör bak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.