Şimdi Ara

Cehenneme Düştün!!! İlk lafın Ne olurdu ??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pardon? Ateşiniz war mı?
  •  Cehenneme Düştün!!! İlk lafın Ne olurdu ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Hiç hoş bir başlık değil

gel de anlat

Takılmayın kardeşim böyle şeylere. Millet lime lime adam doğruyor, oluk oluk kan akıyor açlık sefalet diz boyu iken bu muhabbetlerden mi hesaba tutulacağız sanki? Peh!!!Buna gelene kadar...

Böyle hassas bir konuyu dalgaya almak bana göre hoş değil.Milletin adam kesmesinden,yakmasından,yıkmasından sıra bana gelmez demek oldukça tehlikeli bir düşünce olur.Ben hesaba çekilirsiniz gibi bir ifade kullanmadım sadece bana göre hoş olmadığını belirttim.

• Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi
    Takılmayın kardeşim böyle şeylere. Millet lime lime adam doğruyor, oluk oluk kan akıyor açlık sefalet diz boyu iken bu muhabbetlerden mi hesaba tutulacağız sanki? Peh!!!Buna gelene kadar...

Böyle hassas bir konuyu dalgaya almak bana göre hoş değil.Milletin adam kesmesinden,yakmasından,yıkmasından sıra bana gelmez demek oldukça tehlikeli bir düşünce olur.Ben hesaba çekilirsiniz gibi bir ifade kullanmadım sadece bana göre hoş olmadığını belirttim.

Bu tür şeyleri tartışarak zaman harcamaya bile gerek yok. Yıllar dolgu yaptırmak caiz midir? Altına su geçmeyeceğinden gusül olur mu olmaz gibi tartışmalar yapıldı. İnsanlar enerjilerini bunlara harcadı. Nereye varıldı? Hiç bir yere... Eskiden Felsefe, tıp , sosyoloji alanlarında Doğu kültürü öncelik ederken, Emeviler ile Avrupanın ortasında müthiş bir kültür kurulmuşken Osmanlı ile devam ettirilmişken şimdi neredeyiz? Asıl konuşulması gerekenler bunlar. İnsanlar bu dediğin şeylere takılır ve enerjilerini bunları yargılamak için harcarsa tabi ki asıl büyük resmi gözden kaçırır. Önem önceliklerini iyi belirlemek lazım. Ne dolgu caiz mi diye tartışmanın anlamı var ne de Cennet ve Cehennemi dünya gerçekleri ile hayal etmenin doğru olup olmadığını...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç hoş bir başlık değil

gel de anlat

+
    Bu tür rahatsızlıklar kan ve vahşet dolu bir resim varken resmin alt tarafında bulunan bir çizik parmak görerek tiksinmeye benziyor...

İşte gel de anlat

• quote:

İşte gel de anlat

De git.
  • quote:

quote:

İşte gel de anlat

De git.

De gel

• quote:

quote:

Bu tür şeyleri tartışarak zaman harcamaya bile gerek yok. Yıllar dolgu yaptırmak caiz midir? Altına su geçmeyeceğinden gusül olur mu olmaz gibi tartışmalar yapıldı. İnsanlar enerjilerini bunlara harcadı. Nereye varıldı? Hiç bir yere... Eskiden Felsefe, tıp , sosyoloji alanlarında Doğu kültürü öncelik ederken, Emeviler ile Avrupanın ortasında müthiş bir kültür kurulmuşken Osmanlı ile devam ettirilmişken şimdi neredeyiz? Asıl konuşulması gerekenler bunlar. İnsanlar bu dediğin şeylere takılır ve enerjilerini bunları yargılamak için harcarsa tabi ki asıl büyük resmi gözden kaçırır. Önem önceliklerini iyi belirlemek lazım. Ne dolgu caiz mi diye tartışmanın anlamı var ne de Cennet ve Cehennemi dünya gerçekleri ile hayal etmenin doğru olup olmadığını...

Tamam işte ben de aynı şeyi söylüyorum takılmayın

Ayrıca

• quote:

quote:

quote:

İşte gel de anlat

De git.

De gel

Gidene "gel" demem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte gel de anlat

De git.

De gel

Gidene "gel" demem.

Giden benim olmadıkça

• ne güzel sıcacık abi emrah.gif

• Abi Simdi Sıctık ....
  • "Biz alışığız... Dünya'dan bir farkı yok..! Dünyada da Küresel ısınma var." derdim!

• abi ben paramı burda inmek için vermedim lae CENNETE GÖTÜR BENİ-yada götürürmüsün
  • hani yalandı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gereqsiz

"Biz alışığız... Dünya'dan bir farkı yok..! Dünyada da Küresel ısınma var." derdim!

orası biraz daha fazla ısınıyo heralde
  • quote:

ne güzel sıcacık abi emrah.gif

harry söyle bakalım bu gün hangi büyüyü öğrendin
  • Abi tükürerek söndürebilrimiyiz bunu
  • bak zebani kardeş ben burda bana iyi bakılmasını istiyorum se al şu 1000$'ı bana iki tanae klima kap gel bakiim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.