Şimdi Ara

Cevap: 15 TEMMUZ 2016 DARBE GİRİŞİMİ - BASTIRILDI (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk günden beri araştırıyorum inceliyorum. önyargıyla yaklaşmadan objektif bir biçimde GERÇEОE ulaşmaya calışıyorum suçlu suçsuz aramadan.Şimdi darbe planı 1 senedir var belkide fazla.Yukarda attıgınız fotoğraf sadece 1 tane değil 5 10 tane fotoğraf gördüm. Fakat RTE ve FETÖ darbe girişiminin olacağını biliyor. FETÖ planlıyor RTE savunma düzeni yapıyor.. bunuda hem RTE tarafından 15 temmuz öncesi atılan twittlerde hemde darbe olacak mesajını veren FETÖ taraflarından gördüm. en bombası Emre Uslunun 10 ay önceki twiti.şimdi karmakarışık bir durum.RTE bunların olacağını biliyor TSK yı temizlemeye başlıyor.Fakat öyle bir temizlik yapıyor ki sadece FETÖ cuları değil sol düşünceli Atatürkçülerle temizlemeye baslıyor topyekün.yani laikçilerde dahil. RTE bu temizlemeye aylar öncesinden başlıyor. FETÖ nun planı belli fakat Akın Öztürk diyor ki yıllardır paralel yapıyla uğraşıyorum FETÖ nün askeri darbe yapıcak gücü yok diyor ya bunun arkasında yabancı misyonlar var diyor yada FETÖ kullanıldı diyor. Yabancı misyonların arkasında bence İngilizler var hangi taşı kaldırsan onlar daha ön planda.fakat FETÖ tarafından birisi darbenin olumsuz sonuçlanacağını görmüş ve hapise giricem diye cümleler kullanmış. burasıda bir muamma tabiki. birşeyler ters gitmiş belli ki. buraya kadar herşey işliyor. senaryo demiyorum dikkat edin. 2 tarafında birbirlerine karşı senaryoları var hangi taraf kazanırsada yapıcalak projeler var. Şimdi daha eskiye gitmek lazım. bu 2 adam zamanında kankaydı birşeyler oldu ters düştüler. bana göre erdoğanın narsistliği yüzünden oldu bunlar. benlik duygusu okadar güçlü ki çevresinde adam kalmadı sonlara oynuyor zaten. fetöda kendi kartlarını seriyor işte. gelelim darbe gününe Akın Öztürk tek şahidim h.akar diyor. tahminimce adamıda piyon olarak kullandılar fetoya karşı savunma taktiği uygulamak için. enterasandır erdoğanda BOP eş başkanı. 3.ihtimal ya bunların 2 si beraber bir halt çeviriyorlar küresel güçlerle ki bu biraz düşük bir ihtimal. 2. ihtimal erdoğan birileriyle görüştü FETÖ tuzağa düşürüldü olabilme ihtimali var gibi gözüküyor. en güçlü ihtimal ise bunlar birbirleriyle kapışıyorlar feci şekilde. NETİCEDE olan vatandaşa askere polise oluyor ki ASKER yıllardır cok ciddi tokatlanıyor orduda adam kalmadı artık. bütün farklı görüşte olanlar tasfiye edildi. neticede FETÖ da kazansa RTE de kazansa bu MİLLET için dehşet bir durum. 14-15 yıldır bu millet 2 insanın birbirleriyle güç savaşı vermesinden dolayı hakkı yenen insanların şehid olan insanların haddi hesabı yok. Artık halkın cok ciddi araştırmalar okumalar yapıp kendini geliştirmesi lazım. ALLAH ilminden bakınca herşey hayırlı.yani bunlar geçicek bu 2 sininde dönemi biticek. marifet olan hafif sıyrıklarla atlatmaktı ama bunuda koyun beyinler anlamadı düşe kalka düşe kalka bedel ödüyoruz hepimiz. diğer siyasilerde bu 2 sinin kapışmasını biliyorlar izliyorlar fakat yeni bir fikir sahibi olamadıkları için barajı geçemiyorlar. tamamiyle siyasi-politik bir kıtlık var. dış politika yerlerde. RTE IŞIDle ticaret yapıyor. Işid bomba patlatıyor klasik dünya siyaseti. Işid kafir ilan etmiş bizi.. ABD Rezzabın ağızından RTE nin neler yaptığını duydu. akladıkları paranın haddi hesabıda yok. yani domino taşı etkisi hepsi birbirini tetikliyor. olan halka halklara oluyor hırslar yüzünden. TEK KURTULUŞ SEÇİM arkadaşlar. demokrasi diye cıkıldı. sandıkta bitirilmeli bu zulme. bırakın sonra kim gelirse gelsin. YETER ki bitsin bu çile bu 2 adamdan çektiklerimiz. Özgürleşmeli sevmeli BİRlik olmalıyız. Cumhuriyet kuruldugundan beri Atatürkçü kesim Yezid bilinç olan yani din ve devlet işlerini birbirine karıştıran kesimi yıllarca ezdi. son 15-20 yıldır da Yezid bilinçler bu kesimi eziyor. kaybolan 80 yıl var. artık DUR diyelim. Yıllar geçiyor teknoloji bilim ilerliyor sandıkta düzgünce oy kullanmalı bu hükümete son vermeli ve hızla yükselmeliyiz. biraz zor gibi fakat böyle bilgilendirme yaparsam o güzel günler belki erken gelir. yoksa en az 50 yıl

• Bu adam gitmez, koalisyon olsaydı belki o zaman ne mal olduğunu ortaya çıkarabilirlerdi ama artık sittin sene ölmeden bu adam gitmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.