Şimdi Ara

Cevap: Su ısıtıcısı (Kettle) alacağım.Önerileriniz nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 1,5 senedir plastik kettle kullandıktan sonra bunu aldım;

http://www.akakce.com/cay-makinasi/en-ucuz-king-p315-lea-fiyati,1095520.html

kettle olmasının yanı sıra çay makinesi aynı zamanda, içi tamamen çelik hiçbir aksamı plastik değil çabuk ısıtıyor, sessiz, ayrıca hacmi baya geniş 2 lt altı 1 küsür litre alıyor çokta şirin :) bilemiyorum bütçenizden biraz yukarıda ama böyle şeyler 1 defa alınıyor ve 5-10 sene kullanılıyor almışken iyi birşey alın derim.

bu arada cam kettlelara da bakmıştım ama onlar

• Çok güzel ürün hayırlı olsun.
  • çok pahalı değil mi :/

http://www.bulabilirim.com/vestel-v-brunch-retro-kirmizi-su-isiticisi.html bunu aldım bende memnunum...
  • white35 W kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun :)
    ben heryeri kapağı da dahil metal olsun istedim, bunun içindeki süzgeç bile çelik. Piyasadaki hemen hemen tüm çelik modellerin ya kapağı plastik ya da gövdesinde su seviye bölümü var, camlar da kırılır diye çekindim.

Bu aynı zamanda çay (hatta ben kahve yapıyorum) yapıyor, sadece kettle olsa pahalı olurdu da, bu özelliklerdeki ürünler aşağı yukarı bu fiyatlarda zaten :)
  • gulsahcagrı G kullanıcısına yanıt
    evet u da güzelmiş :) iyi günlerde kullanın
  • Arkadaslar anneler gunu icin bende kettle hediye edicem bide ogrenciyim malum 50 lira civarinda şık sağlam ve kaliteli önerileriniz varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkan58 G kullanıcısına yanıt
    Arzum AR332 Mimoza Su Isıtıcı bu ısıtıcı hem güzel hem ucuz
  • Seçkin035 S kullanıcısına yanıt
    evet sıcak tutma özelliği var ki çok çok iyi bir özellikmiş. Süzgeçi de metal olduğu için içim rahat.
  • King'in farklı modelini tercih edebilrsin, fiyat olarak biraz daha uygun.
    Biraz geç oldu ama 50 TL civarı bluehouse seçeneğini değerlendirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seçkin035

aynı üründen satın aldım n11 de 11tl indirim+5tl mobil giriş indirim+20tl bkm expers indirimi ile satın aldım 88tl ye geliyor

iyi günlerde kullanın evet gerçekten baya uygun bir fiyat olmuş arada birşeyler böyle denk gelince çok iyi oluyor.
  • çok güzel bir ürün hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.