Şimdi Ara

CHAKRA 67 SHELBY GT 500 MOD İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok uzun zamandır bu aracın müptelası biriyim hatta forumda bununla ilgili resimleri paylaştımhttp://forum.donanimhaber.com/m_24522283/tm.htm daha önce farklı bir şekilde mod düşünüyordum ama bu araca uygun bir mod nasıl yaparım kafamda bu konu ile ilgili birkaç fikir var ama her zaman farklı fikirlere açığım yorumlarınızı bekliyorum saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer8206 -- 23 Eylül 2008; 12:51:46 >

• .

• Valla destroyer yapacağın mod tamamen hayal gücüne kalmış. Bence içini veya dışını deri kapla veya kromda olabilir. Dışını ise spreyle o araçtaki renge boya. Sağ kapağa gelrisek o aracın büyük stickeri ile kaplayablirsiniz veya mdf kasa modumdaki gibi jant kapağıda olabilir. Sol kapağa termometre veya benim supra modumdaki gibi aliminyumcudan kestirdiğim egzos borusu koyabilirsiniz. Benden bu kadar hadi kolay gelsin...
  • Hocam konu başlağını değiştirsen iyi olucak.Sanki modu yapmışında bitirmişin yorum bekliyomuşun gibi olmuş.
  • birşeye başla devamını getirriz böyle armut piş azıma düş olmazki
  • bence fanları aracın jantlarından esinlen, bir de aracın içinde filmde gördüysen kırmızı top şeklinde vites topuzu var üstünde 'go baby go' yazıyor ondan da power reset tuşu yapabilirsin sonra kasanı metalik griye boyayıp üstünden lacivert racing stripes geçirebilirsin (stripes üstünde GT 500 yazabilir mesela ) bi de bulursan bi mustang amblemi koyarsın ön tarafa tam shelby GT 500 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalkie -- 22 Eylül 2008; 2:27:41 >
  • Arkadaşlar sadece düşüncemi ortaya koydum farklı birşey tasarlamak istedim benim kafamda birkaç fikir var ama sizlerinde yorumlarınızı ve fikirlerinizi bilmek iyi olur diye düşündüm hepsi bu neden herkes kafasındaki tasarıyı paylaşmak yerine olumsuz yazılar yazıyor anlamadım
  • basarılar ınşallah yapıp bızımle paylaşırsın
  • yan tarafın işçiliği güzel görünüyor yukarıda arkadaş söylemiş fanları cant şeklinde yaparsan çok güzel ve enteresan durur.
  • elindeki kasa güzel ve pahalı bir model::: eğer daha önce mod işi yapmadıysan ilk olarak değersiz bir kasada çalışmanı tavsiye ederim....
  • Gerçekten ilginç fikirler var tam olarak ne yapmak istediğimi bende bilmiyorum ama tavsiyelere uyucam arkadaşlar.Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.