Şimdi Ara

char çalınmaması için ne yapmam gerek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaa adamlr acayip bir şekide char ele geçiriyorlarmış oyundayken bile bu işi yapıyorlar mış acaba bu dogrumu cvp veren arkadas teşekkürler

• evet doğruda ben sadece char soyuluyor diye biliyorum exchagedan[inş doru yazmışımdır] benden demesi kimseyle exchage yapma daha neler çıkar bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: raydric

evet doğruda ben sadece char soyuluyor diye biliyorum exchagedan[inş doru yazmışımdır] benden demesi kimseyle exchage yapma daha neler çıkar bilemem
    Ele gecırmede war ama. O dıkkatsızlıkten kaynaklanan problemler sonucu acıga cıkan bı olay burda dikkatinizi tam odaklayın we silkroad dısında baska bır aktivite ile weta olus yapılıs ıle ılgılenOlmassa amuda kalkarak oynayın

• tamam oyunda bir ara banka soyulması felan vardı ama bide oyundayken charının şifresini ve ID yi alıyorlamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: RioT

tamam oyunda bir ara banka soyulması felan vardı ama bide oyundayken charının şifresini ve ID yi alıyorlamış

evet alıyorlar sadece adamların taktiklerini bil yeter onların taktiklerine dikkat ederek oynarsan hackerlar zaten o andan sonra fazla bişi yapamaz
  • Onların taktiklerini söler misiniz..
  • kardeşim oyunda tanımadığın kişilerle exchange yapma ve kimseye oyunda kredi kartı ve herhnagi birşeyinin şifresini verme sakın bunları yapar ve birazda dikkatli olursan sana kimse bişey yapamaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.