Şimdi Ara

Chevrolet cruze maliyetli bir araç mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
6.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende dizeli var 75.000 de bakimlari hariç hiçbir masraf yapmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Km de 30 kuruş masrafı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her araba maliyetli, maliyetsiz araba yok ki.
    En basitinden sigorta masrafı, lastik masrafı, bakım masrafı oluyor.
    sorunuza gelecek olursak bulabiliyorsanız 1.4 turbo olanını almanız daha iyi olur.
    daha güçlü bir arabaya binmiş olursunuz, 1.6 düz motora kıyasla.
  • Konuda kısaca göz gezdirdim. Evet lpgde subap erimesi problemi var ancak bu fakir karışım ile gidilmesi kaynaklı olarak ortaya çıkıyor. 30binde lpg takıldı aracıma şu an 120bindeyim herhangi bir sorun yok. bu süreçte sadece bir kere lpg ayarı kaçtı. ama çok pimpirikli adam sevmez arada arıza lambası yakıyor kontak kapat aç gidiyor.

yağ soğutucusu kronik problemi evet var benimki sıkıntı yaptı değiştirdim 2-3 senedir sıkıntı yok. o sorundan sonra periyodik bakım dışında bir masraf olmadı.

parçası pahalı filan değil hatta orjinal parçaları diğer markalara göre ucuz bile diyebilirim. yan sanayi ya da orjinal bütün parçaları bulunuyor. sıkıntılı bir durumu yok.

araca geline amortisörler biraz sesli ve sert ama viraj performansı çok iyi. 1.6 benzinli bir araç kadar gidiyor hantallık vs yok.
    bassan da aynı yakıyor yavaş gitsen de 10 lt lpg tüketimi var bursa şehiriçinde. o paralara bu araç bedava 2005 model civic almak yerine her türlü alınır. 15 yaşında bir arabada çıkacak sorunu kadar sorunu olamaz.

aracımı satmayı düşünseydim görüşebilirdik. 45-50 civarı piyasası var.

• Araştırıp öyle almanızı öneririm. Cruze kullanıcısı olarak öneririm. Ederinin altında kalan araçlarının en başında geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.