Şimdi Ara

çift gt5 15 kabin anfi ws yardım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar güzel basslar yani cadde bassı diye tabir ettiğimiz araç imal edicez aracımız citroen jumper minibus yanı oldukça iç hacım geniş bass sesler için oldukça kazanımlı bi iç alanı var
    bütçe 1000 tl
    jbl gt5 15 275 w rms değeri

kabin tasarımı husunda sizlerden yardım istiyorum aracın arka kısmına yanı aşağıdaki fotoğraftaki kısma ekliyeceğiz kabini gt 5 15 woofer başına 99 küsür litre istemekte yanı toplam da 200 litre kabin tasarlıyacağız ve kabin sabit portlumu olucak veya portu kaç herze nasıl tune edicez ve birde nasıl bir anfi ile besliyeceğiz

alel ade hızlıca açtım konuyu ama uzman arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum
    yardımları olucak arkadaşlar için şimdiden teşekkür ederim yazım yanlışları ve eksikler için kusruma bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snaps -- 16 Eylül 2013; 19:38:40 >

• bana kalırsa jbl gt 5 12" yerine 1 tane kicker cvx12 al yanına birde jbl gto 1201.1 mono bass amfisi yeterli olur

• arkadaşlar woofer da gt5 15e karar kıldık beslenecek anfi de rms olarak karşılayan kaliteli markalardan seçeceğiz
    Sadece şimdi beni zorlayan iki adet gt5 15 için kabin ölçüleri birde kaliteli bass cadde bassi alabilmemiz için port ölçüleri ve kaç hertz e tüne edileceği
  • quote:

Orijinalden alıntı: snaps

arkadaşlar woofer da gt5 15e karar kıldık beslenecek anfi de rms olarak karşılayan kaliteli markalardan seçeceğiz
    Sadece şimdi beni zorlayan iki adet gt5 15 için kabin ölçüleri birde kaliteli bass cadde bassi alabilmemiz için port ölçüleri ve kaç hertz e tüne edileceği

https://www.facebook.com/pages/Aydin-Elektronik-Car-Hi-Fi/178780078836276?fref=ts

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.