Şimdi Ara

Çıkmazdayım Yardım ! ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Yaklaşık Bütçe 15.000 TL maximum çıkacağı bütçede 17.000 TL bu fiyatlara ikinci el satışı kolay pek çok problem çıkartmayacak temiz bi araba istiyorum ben 19 yaşındayım hem aile hem ben ortak kullanacağz ama genelde bende olacak. Malum yaşımız genç olunca araçta gösteriş biraz ön planda olacak ve yakıt tabikide bu araçlar dışında önerebileceğiniz araçlar varmı yada bunlardan hangisini tercih etmeliyim neden teşekkürler.
    Aklımdan geçenler :
    Opel Vectra 2001 Model +
    Opel Astra 1.4 Club
    Fiat Marea 2003 Model+
    Opel Corsa
    Hyundai Accent
    Peugeot 206 - 306
    Renault Clio

• pm attım bak listeden :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzede34

pm attım bak listeden :D

Teşekkür ederim hocam ilgin için güzel ilanlar. Bu arada Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-compact-79752007/detay bütçeyi halledersem bende bunlardan bakıyorum

Hocam benimki tamamen kulaktan dolma bilgi tabii ama Bu araç çok arıza çıkarmaz mı ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bygkhan

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-compact-79752007/detay bütçeyi halledersem bende bunlardan bakıyorum

Hocam benimki tamamen kulaktan dolma bilgi tabii ama Bu araç çok arıza çıkarmaz mı ki ?

Araştırmanı tavsiye ederim. Şuana kadar okuduğum kadarıyla alıpta pişmanım yazanı görmedim. Fiyatına göre güzel araçlar bence

• seat ibiza da bakardım ben olsam
  • Fiat Punto da bakardım.
  • Punto gerçekten hoşuma gitmedi değil. Ama ikinci el piyasası olan bi araçmıdır ?
  • quote:

quote:

quote:

Araştırmanı tavsiye ederim. Şuana kadar okuduğum kadarıyla alıpta pişmanım yazanı görmedim. Fiyatına göre güzel araçlar bence

Yakıt peki hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yakıt peki hocam

Bana sorma gir Bmw bölümüne kullananalara sor. Lpg de 35krş - benzinde 45krş yakıyo yazmışlar şubat ayında

• O bmw bnin sol farı ile sağ farı belirgin bir şekilde farklı.
  • şanzımanı gitmiştir bunun
  • Yani malum bu tip BMW ler bizim genç kesimde haliyle onlarda yan yan
  • opel vectra yada corolla
  • temiz bir accent daha iyi olur. hem sorunsuzdur ikinci eli de hızlı
  • Opel Astra 1.4 Club al arkana bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

opel vectra yada corolla

Hocam aklımda Vectra var ama kimsede al dememiş senden başka.

Opel Astra diyen arkadas neden tercih etmeliyim açıklarmısın bende evdekilere açıklıcam ona göre

Accentler eski kasa değil mi hocam ?
  • quote:

Hocam aklımda Vectra var ama kimsede al dememiş senden başka.

Opel Astra diyen arkadas neden tercih etmeliyim açıklarmısın bende evdekilere açıklıcam ona göre

Accentler eski kasa değil mi hocam ?

dostum zaten ikinci el alıyorsun bari paranın hakkını versin.Vectra gerçekten arabaya bindiğini hissettiyor.Corolla da aynı şekilde güven veriyor.Onun dışında eski accent felan teneke kutusu.Eli yüzü düzgün bir araç buldun mu sorun çıkarmaz.Temiz bir bakımını yaptırırsın tamam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.