Şimdi Ara

Cinemaximum kazığı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
54.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
331 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı şekilde gittim , aynı yere , aynı filme

Herhangi bir menü satan olmadı

Bileti aldık girdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet üzerinden kupon alarak gidilmesi gereken bir yer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok böyle bişey ya bomboş konu 10larca kez cinemaximum'a gittim fiyatı bellidir menü zorunlu falan değildir beğenmezsen gitmezsin
  • Apple tv, netflix vb.. Bu iş bilmez işletmeler ve firmalar yüzünden çok ekmek yerler. Helal olsun.. Dün film kiraladım apple tv den 4,99tl hem anında izlemeye başlıyorum hemde ucuza evimin rahatında keyif yapıyorum. Sinema salonları önümüzdeki 10 yıl içinde yok olur umarım. Ha bide şu bitmek bilmeyen reklamlar yok mu. Film mi izleniyor reklam mı belli değil. Konu sahibine üzüldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidCerberos

Apple tv, netflix vb.. Bu iş bilmez işletmeler ve firmalar yüzünden çok ekmek yerler. Helal olsun.. Dün film kiraladım apple tv den 4,99tl hem anında izlemeye başlıyorum hemde ucuza evimin rahatında keyif yapıyorum. Sinema salonları önümüzdeki 10 yıl içinde yok olur umarım. Ha bide şu bitmek bilmeyen reklamlar yok mu. Film mi izleniyor reklam mı belli değil. Konu sahibine üzüldüm.
    Zeki kardeş bende bedava 1080p full hd izliyorum :)

• Fırsat(çı)lar ülkesi
  • Hocam Zaten Çoğu Kâr Bu Yiyecek /İçecek vb. Şeylerden geliyor Filmdeki Kâr yalan . O yüzden Zorunlu menü yapiyorlar.

• Sinemaya gideceğim, bana zorla yiyecek satmaya kalkacak?

Sıkar biraz, ah bana denk gelmez öyleleri bak neler yapıyorum

• axis istanbul kadar oktan bir yer yok.Gereksiz abarti,sanayinin içerisinde şişirilmiş avm.Elit görünümlü vasat yer.Plastikçi müsterilerime var verdikten sonra carrefoursa girip içecek bir şeyler alıyorum.Daha carrefoursa ve teknosa dışında hiçbir dükkana girmedim.Teknosa da çeşit yok ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyan_ -- 20 Ekim 2018; 19:58:55 >
  • Üç arkadaş Venoma gittik 71 lira ödedik soygun bu. Marketten kola alıp soktum iceri mecburen

• Hizmet veren kurulusta zorunlu diye bir sey olmaz. Pavyon mu bu.

Fiyatlar degisken. Ben hep aydin,izmir,denizli’de gittim. Fiyatlar makuldu. Ama gecen sene arkadasla istinye park’ta bir tomar para odemistim.

• Almayin cinemaximum dan bilet menu zorunluysa almiyorum. Boyle bir cok kisi almazsa zorunlu menu iteleme politikalarini degistirirler. Aynisi basima geldi cinemaximum da zorla misir menusu vermeye calistilar istemiyorum film arasinda alicam dedigim halde zorla satmaya kalktilar bu sefer biletide iptal edin dedigimde menu israrindan vazgectiler.

• uzun zamandır sinemaya gitmiyorum, sektör ne hale gelmiş..
  • Çantayla gidin sinemeya. Gofret su cips mısır atın çantaya, biraz özgür olun. Kurnaz olun. Yoksa cüzdanınızı emer o kansızlar. Hatta sinema olayını abartmayın indirin evde ailecek film günü yapın. Avmyede sahilede gezmeye dolaşmaya gidin. Hatta dışarıya termosla vs. Gidip piknikvaride takılabilirsiniz neticede kafelerdede fahiş fiyatlar var. Yada belediye kafeleri daha uygun oluyor

• Bugün gittim cinetech sinemasıydı sanırım. 14 tl kişi başı standart 2d film ücreti + 8 tlye küçük boy mısır aldık.

• Yıllardır Cinemaximumun önünden geçmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kişiyle vakit geçirmek için sinemeya gidilmez, vakit öldürmek için sinemeya gidilir.yada film izlemek için gidilir ki o zaman da gittiğin kişiyle vakit geçirmiş olmazsın.
    neyse bir amaçla gittin 50 tl sinema dediler almasaydın arkadaş derler sen haksızssın her türlü haksızsın.
    hakkını aramadığın için haksızsın.adamlar 10 tl ye sinemaya gidiyor senin bu verdiğin para 1 aylıks sinema paraları.
    hırsızın hiç mi suçu yok tabi ki suçlu adamların yaptığı bildiğin zorbalık.avm de başka sinema yoksa da tekelcilik oluyor.yine de sinemaya gitmemek bir seçenek burda.itiraz etmeye çekinmeye zorluyorlar insanları belli ki.
  • Hala yok öyle bişey diyen tipler var..Başka bir ilde ayni zorunlu menu uygulmasini arkadasima yaptilar yaninda esi çocuğu oluyor bilet fiyati yazilmis ama menu zorunludur yazmiyor..Genede baska türlü bilet alammiyorsun soygun rezalet rezalet...

• Geçen hafta bende vadi İstanbul Cinemaximum a gittim. İki çocuğumu İstanbul muhafizlarina soktuk. Belki de 2 senedir sinemaya gitmiyoruz. Zaten daha da gitmem son yediğim kaziktan sonra. İki bilet Turkcell platinium dan birisi bedava 17 TL iki tane orta boy mısır 32 TL hanıma çok kızdım aldığı için en başta fakat çocuklar filmle beraber yemek istediler. 1 tane su aldık ufak 5 TL verdim. 50 Kr daha istedi. Şaka gibi bir ufak su 5.50 tl ben suya verdiğim paraya Apple TV den film kiralayıp marketten alınan mısırları patlatıyorum. 4 kişi normal şartlarda sinemaya gitse 4 mısır, 2 su, 4 bilet neredeyse 150 TL üstü tutuyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.