Şimdi Ara

Cinemaximum kazığı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
54.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
331 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde 4 k hdr film izkeyince imax bile çöp gibi geliyor insanın gözüne, bir çuval mısır patlağıda yapıyoruz maliyeti 10 tl yi geçmiyor bütün aile hem doyuyır hem cam gibi akıcı film izliyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    12.30 Dan önceki seanslara her filmi koymuyorlar. Temmuz ağustos aylarında pazartesi salı seans farketmeksizin 8 TL kampanyası vardı. O çok güzeldi. 2d 3d filmlerde geçiyordu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen yıl bende aynı durumun maduru oldum. Yanlış hatırlamıyorsam İşi cinemaximum ana binasına kadar taşıdım. Dediklerine göre İstanbul da bazı alışveriş merkezlerinde bulunan cinemaximumlarda bunu yapmak zorunluymuş. Benimde Historia alışveriş merkezindeki cinemaximum da başıma geldi.
  • Eski bir sinema çalışanı olarak kesinlikle almanız zorunlu değil sinemalar prim kazanmak için onu ekliyorlar ama söylediğiniz gibi bilet fiyatı 17 değil o menüleri aldığınız için dağıtımcı payı yazıyor o fişte, menüler bilete ek 3-4 lira civarı olarak veriliyor yani iki bilet 40 lira civarı frigolar pahalı ekleniyor, böyle durumlarda bilet+menüyü zorla satmanızın yasak olduğunu biliyorum böyle yaptığınızı üst mercilere bildireceğim derseniz vermezler tabi ki yöneticiye söylemeniz lazım.

• Zorunlu degil evet calisanlar prim aliyorlar ayrica sinemada film icin satilan biletlerin gelirleri yiyecek icecek olmadan karsilamiyor o yuzden mumkun oldugunca kitlemeye calisiyorlar sahsen calismistim bi sure

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyJoy

Eski bir sinema çalışanı olarak kesinlikle almanız zorunlu değil sinemalar prim kazanmak için onu ekliyorlar ama söylediğiniz gibi bilet fiyatı 17 değil o menüleri aldığınız için dağıtımcı payı yazıyor o fişte, menüler bilete ek 3-4 lira civarı olarak veriliyor yani iki bilet 40 lira civarı frigolar pahalı ekleniyor, böyle durumlarda bilet+menüyü zorla satmanızın yasak olduğunu biliyorum böyle yaptığınızı üst mercilere bildireceğim derseniz vermezler tabi ki yöneticiye söylemeniz lazım.
    Axis istanbuldada çalıştım :)

• Bana da aynısını yaptılar çocuk çok istediği için çıkamadım geri ama yaklaşık 4 filme de gitmek istediğim halde sırf attıkları o kazıktan gitmedim. Şimdi karlı mi oldular

• RoyJoy kullanıcısına yanıt
    Kadircan’ı tanıyor Musun :)

• Cinemaximum kazığı

Real-time marketing.
  • Opette bilet 10lira falanmış oradan alın

• Ohoo, biz orta boy menü ve kola+iki bilete 55 verdik, bu da bir şey mi

• Yapılacak cok basit.Bunu yaparken videoya çekeceksiniz.Whatsapp üzerinden haber sitelerine yollıyacaksınız.Ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir.

• Zorunlu değil. Fakat her bilet alırken soruyorlar, geri çeviriyorum. Sizin boşluğunuza gelmiş. Biraz da mecburi gibi sanırım. Yıllar önce Son Samuray filminde kola almıştım. İki kola 10tl. O günden sonra hiçbir şey almadım. Arada fiyatlara bakarım. Soygundan öte. Fırsatçılığın ağa babası.

Sinema bileti pahalı diyen arkadaşlara da sinemia tavsiye ederim.

• Tanesi 10 TL den satıyorum, 2D/3D 😎😎😎

Haftaici haftasonu sabah akşam 2D 3D nerede nasıl istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 20 Ekim 2018; 13:9:38 >
  • Sinemaya gitseniz bile hemen cepten sıradayken girip indirimli bilet alın yarı fiyatına gelir , ben senelerdir yaparım :)
    Ymek ya da mısır parası çıkıyor valla :)
    Fırsat Bu Fırsat
    İstanbul, Ankara, İzmir Hariç Tüm Cinemaximum'larda İndirimli Sinema Biletleri 11 TL'den Başlayan Fiyatlarla!
    https://www.firsatbufirsat.com/firsat/tum-cinemaximumlarda-indirimli-sinema-biletleri?pid=1&aid=892&gclid=CjwKCAjwpKveBRAwEiwAo4Pqm3CMUvMG_MpL3GdffSzSQlezg9A71wvDoYkOwfJhNhyrrkTnk-NyRBoCcR4QAvD_BwE

• www.sikayetvar.com
    Cinemaximum 2 Çocuk Sinema Bileti 52,5 TL!
    https://www.sikayetvar.com/cinemaximum/cinemaximum-2-cocuk-sinema-bileti-525-tl

hocam bu sizin şikayet galiba

• Hocam kusura bakmayin ama yoluncak kaz bulmuslar ve yolmuslar gibi sanki

• Aynı olay başıma geldi ve bir daha gişeden bilet alırsam anında tepeme meteor falan düşsün de öleyim cidden. İnternetten alsam 25 26 TL vereceğim şeye saçma sapan şeyler yüzünden 60 lira verdirmişlerdi.

Dün akşam gişenin önünde alternatif sitelerden PNR kodu alarak girdim içeriye. Sürekli de böyle yapın, ödemeyi yapıyosunuz kod geliyor kodu söyleyip bilet alıyorsunuz. Düşünün o adamlar böyle de para kazanıyor.

Sizin durumunuzda kazandıkları para bu kodla alınan kârın %3000 daha fazladır herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.