Şimdi Ara

Civic 1.6 ies jant tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
19.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Civic 1.6 ies (99 model) aracıma jant lastik spor yay almayı düşünüyorum. 5cm spor yay alıcam ama hangi jantın daha yakışacağı konusunda kararsız kaldım. Snitcher, bbs modellerini gözden geçirdim. İlgi çekici ve görselliği hoş olan önerileriniz varsa eğer yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaSe® -- 5 Ekim 2013; 20:53:52 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Honda Civic 1.6 IES için Jant Seçimi Kılavuzu

Honda Civic 1.6 IES modelin için doğru jantları seçmek, aracının performansını ve görünümünü optimize etmek açısından büyük önem taşır. İşte Honda Civic 1.6 IES'in için jant seçerken göz önünde bulundurman gereken bazı hususlar:

Lastik Ebatları:

• Honda Civic 1.6 IES için orijinal lastik ebatları 205/55 R16'dır.
    • Bununla birlikte, aracına daha sportif bir görünüm kazandırmak veya performansını artırmak için farklı lastik ebatlarını da tercih edebilirsin.

Jant İnç Ölçüsü:

• Honda Civic 1.6 IES için en yaygın jant inç ölçüleri 16, 17 ve 18 inçtir.
    • Daha büyük jantlar daha sportif bir görünüm sağlar, ancak sürüş konforunu azaltabilir.

Jant Genişliği ve Ofset:

• Jant genişliği, jantın flanşlar arasındaki genişliğini ifade eder.
    • Jant ofseti, jantın tekerlek merkezine göre konumunu belirler.
    • Bu ölçümler, aracının yol tutuşu ve viraj alma performansını etkiler.

Malzeme:

• Jantlar genellikle alüminyum alaşım veya dövme alüminyum gibi farklı malzemelerden yapılır.
    • Alüminyum alaşım jantlar daha uygun fiyatlıdır, ancak dövme alüminyum jantlar daha hafiftir ve daha iyi performans sunar.

Stil:

• Honda Civic 1.6 IES için çok çeşitli jant stilleri mevcuttur.
    • İstediğin görünüm ve aracının genel estetiği ile uyumlu bir stil seç.

Honda Civic 1.6 IES'in için doğru jantları seçerken, yukarıdaki faktörleri göz önünde bulundurarak aracının performansını ve görünümünü en üst düzeye çıkarabilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bence 15" vti jant.
    Daha orjinal duruyor ve diğer jantlara göre daha çok yakışıyor.
    Bende 2 sene önce 1.6 ies alacaktım bütçemi aştığı için alamamıştım. Aldığımda takacağım tek jant buydu.
    Tabi tercih ve zevk meselesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat006 -- 6 Ekim 2013; 0:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat006

Bence 15" vti jant.
    Daha orjinal duruyor ve diğer jantlara göre daha çok yakışıyor.
    Bende 2 sene önce 1.6 ies alacaktım bütçemi aştığı için alamamıştım. Aldığımda takacağım tek jant buydu.
    Tabi tercih ve zevk meselesi.

Vti mersindeki çoğu hondada var. Artık göz alışıyo bir süre sonra. Ben değişik modellere bakıyorum. Mesela xxr527 diye bi jant var o kafama yatıyor ama biraz pahalı gibi duruyor. Başka önerisi olan varsa alabilirim. Bahsettiğim jant böyle duruyor aşağıda.

• şu siteyi bi dene, ne arasan buluyorsun, fiyatlarıda fena değil gibi

www.elektrony.cz
    Alu kola | Elektrony.cz
    http://www.elektrony.cz/cs/alu-kola/kategorie
  • Benim kendi aracımın resmidir jant konusunda fikir vermek için resim koydum.

• yay da var galiba senin arabada
  • önler 7 ofset arkalar 9 ofset volk t37 al. kamberde yaptırısın arabaya işte olay bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isburk

önler 7 ofset arkalar 9 ofset volk t37 al. kamberde yaptırısın arabaya işte olay bu :)

volk u daha önce görmuştüm. Aklimda şuan 3 4 jant var.
    Xxr527
    BBS nin bir modeli
    volk te37

hangisi agır basarsa en son onu alicam.
    Araçta yay yok dostum adanada bir usta var o konuyu o halledecek. Yay taktirmayi dusunmuyorum amortisorle oynayip dusuruyo arabayi. Jant lastik almadan da yay alamam zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaSe® -- 17 Kasım 2013; 8:27:27 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • coilover.... ayarlanabilir yay
  • Jant budur karar verdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaSe® -- 30 Kasım 2013; 20:32:32 >
  • yok yaw çok fazla sport bu arabaya gitmez
    BMW falan olsa anca kaldırır
  • caucass kullanıcısına yanıt
    Yakışıyo ama bbs. Ön 8 ofset. arka 9 ofset. arkaya kamber kiti. birçok jant gezdim en son buna karar verdim bence bbs birçok araca yakışan bir jant. xxr527 den vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_.1987

Benim kendi aracımın resmidir jant konusunda fikir vermek için resim koydum.

Dostum jantlarının markası modelı nedir birde lastik ebatları hakkında bilgi verirmisin ?

• Tabiki bu
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim.

viper jant. 195/45/16 lastik taktım. çok ta yakıştı viper. ve before after zamanı
     Civic 1.6 ies jant tavsiyesi Civic 1.6 ies jant tavsiyesi

• quote:

Orijinalden alıntı: XaSe®

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

viper jant. 195/45/16 lastik taktım. çok ta yakıştı viper. ve before after zamanı
     Civic 1.6 ies jant tavsiyesi Civic 1.6 ies jant tavsiyesi

Hayırlı olsun. Yaylar kaçlık acaba markası nedir ? :)

• 5cm yaylar
  • merhaba arkadaşlar civic 2000 model araca egzos almayı düşünüyorum, kesici bunlarla birlikte mi oluyor. hani bu çat pat pat yapanlar. konu hakkında fazla bilgim yok yardımcı olursanız sevinirimhttp://www.youtube.com/watch?v=-ohtiHhd24E şunun gibi. yardımlarınızı bekliyorum. ayrıca jant tavsiyeleri de olursa sevinirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.