Şimdi Ara

Çizgi roman ( COMICS ) için ÇİZER aranıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir senaryo yazıyorum vede arkadaşımın ilk 10 sayfasını çizdiği ( okul kazandığı için şehir dıına çıktı ) yarım kalan hikayemi en baştan birlikte tamamlamak için
    çizime gönül vermiş , bu konuda iyi bir yerlere gelmek isteyen ciddi , vakti olan vede sonuçta eğer başarabilirsek hikayeyi NEW YORK comic - con a götüreceğim( ilk hedef IMAGE comics ) orada çizimlerini göstermiş olacak böyle bir fırsat için denemeye değer diyecek

Comics tarzı çizim yapabilen ÇİZER ( ler ) arıyorum .

MAilim vobuzcomics@hotmail.com detayla için mail atabilirsiniz .

Kısaca proje hakkında bilgi vereyim .

Hikayenin senaryosunu ben yazıyorum. En sondada ing çevirtiyorum.

Karakterlerin tasarımları hazır. Sketch yapıp sizin çiziminizi oturttuktan sonra 22 sayfalık 1. sayıya geçeceğiz. ( ilk 10 sayfa içn görsel destekte mevcut )

Zaten 1-2 çizimden sonra karakterleri benimseyip dahada severek devam edeceğimizi umuyorum.

Detaylar için hem mail hemde telefonla destek verebilirim . İZmirde oturan arkadaşlarla birebir görüşebiliriz. Daha iyi anlatabilirim istediğimi .

Ekleyebilirsem arkadaşımın konseptlerini ekleyeceğim .

Yurt dışı başarısız olursa yurt içindede basıp D&R ve çizgiromancılara dağıtıp fuarlarda standlarda sergileyip bu seriyi basmak istiyorum

Lütfen bu konuda ciddi düşünen ve çizim yapmak isteyen arkadaşlarım yazarsa sevinirim

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler

Esmer kız ve sarışın kızın sketchleri bunlar .
    Erkeklerde yanda ama hikayeye en baştan başlayacağımız için farklılıklar olabilir

• BAzı kareler
     Çizgi roman ( COMICS ) için ÇİZER aranıyor Çizgi roman ( COMICS ) için ÇİZER aranıyor Çizgi roman ( COMICS ) için ÇİZER aranıyor Çizgi roman ( COMICS ) için ÇİZER aranıyor

• amacınız güzel, sevdim. umarım aklınızdan geçenleri yaparsınız.
    güzel şeyler yapmanızı da isterim, keşke bu konuda yeteneğim olsaydı ama yok.

farklı bir teknik ve kısa sürede kazanılacak yetenek değil. Grafik tablet kullanıcılarına ulaşmanız işinizi hızlandırabilir.
    Kolay gelsin, başarılar...
  • Merhabalar
    Proje için image comics başvurmayı düşünüyordum sonunda irtibat için maillerinide buldum. ABD piyasasında ünlü bir comics sitesinin editörü ile yaptığım görüşmede bir çok fan işi var bu işi ciddi istiyorsan bitmiş hali ile karşılarına çıkarsan çok daha faydalı olur gibisinden yazıştık aynı zamanda fuara oda çağırdı. Bütün iş fuara gitmek sanırım ( Tabiki iyi bir işle )
    Bu yüzden arama devam ediyor ( Görüştüğüm arkadaşlara çok teşekkürler ) ( Tamamlanan işlerini gönderirlerse sevinirim )

Harris temennilerin için TEŞEKKÜRLER
  • Merhaba , ben de İzmir'de oturuyorum gsf öğrencisiyim. Allah kolaylık versin gerçekten çok zor başlamak ve projeyi bitirmek. Güvendiğiniz sağlam birini bulmanız lazım belli bir süre sonra sıkılıp bırakmıyacak veya kafasına göre iptal etmiyecek. Artı olarak Marvel diyorsunuz yani yükselme çabanız var ise çizer kişinin kişide de yükselme potansiyeli olmalı. Çok kere ben de başlayıp birkaç hafta sonra saçma sapan sebepler yüzünden projenin iptal olma durumu olmuştu. Bu gibi sebeplerden dolayı insan bir zaman sonra umutsuzluğa kapılıyor. Umarım aradığınız çizeri bulursunuz. Ayrıca projeyi takip etmek isterim.
  • Sanırım çoğu projede aynı şey yaşanıyor :(
    Çoğunlukla çizer birazında da yazar bir süre sonra sıkılıyor yada dediğiniz gibi bazı sebepler göstererek çekiliyor .
    Aslında yapmak istediğimiz 1 projeyi 2 kişi ( artı renklendirme editör çevirmen basım dağıtım ) bir yere getirmek .
    Biraz sabredilse 2 kişide kazanacak . Yazar fikirlerini çizer ise yeteneğini en üst makamlara gösterme şansı yakalayacak. Bir yerde çizer daha şanslı fikir beğenilmesede çizimler beğenilebilir ve başka bir hikayeye verebilirler.

Biraz sabır bolca emek vede vakit bizi harika bir yere getirebilir. Bakalım bu projeyi kimle başarabileceğiz :) Hayırlısı
  • Umarım kısa sürede bir çizer bulabilirsin kendinde, yolladığın görselleri arkadaşın çizdiyse keşke gitmeseymiş de beraber devam etseydiniz şahsen ben onları çok beğendim, ayrıca inşallah hedeflerine ulaşır ve Ülkemi temsil edersin. Bir dileğim de sayıları tamamlayınca, Site / Blog tarzı bir şey açıp bizimle paylaşman..
    Başarılar, iyi günler
  • İyi dilekleriniz için teşekkürler .
    Aslında 1. sayı bile tamamlanınca yayınlamak istiyoruz ama bakalım 1 tamamlanınca 2 ye geçmiş oluruz onun hazırlığı sürerken 1-2 ay geçer sonra 2 yayınlanır 3 e geçeriz bu arada 1 aya düşürmeye çalışırız derken belirli bir periyotta devam ederiz inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.