Şimdi Ara

Çizgifiiiiiiiiiiiiilm (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
6.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vücudumuzu tanıyalım bizde Bir Varmış Bir Yokmuş adıyla yayınlandı,aynı yapımcıların tarihi olayları anlatan muhteşem bir çizgi filmi daha var,D Çocuk'ta yayınlanıyor...
  • işte yine benim gibi yaşını başını almışların bile zar zor hatırlayabileceği bir çizgi film.. embesil kedi yavrusu musti..
    bize o zamanlar bile gömlekli kedimi olur dedirtir, çarpık ağzıyla bıdı bıdı konuşurdu..

Çizgifiiiiiiiiiiiiilm
  • Ben en cok Andy'nin nesi varı sevıyom skecler manyak ''faka bastın'' falan bide tabiki

Sponge bob square pants ''Hey Gary''

Bide bu aralar en son Galactic Football denen bişi cıktı oda cok hosuma gidiyo
  • arkadaşlar bencede çizgi film izlemenin yaşla alaksı yok benim ilkokuldaki sınıf öğretmenim bzimle oturup çizgi film izlerdi ozaman tabi bize garip gelirdi ama şimdi anlıyorum ki bu da bir hobi bence bende yavaş yavş aynı yaşa geliyorum ama hala çizgi film izlerim denk gelirse tv izlerken ama bir kaç seneye kadar gercekten; şirinler
    taş devri
    casper
    viking ler
    şker kız candy (galiba bunu enson lise de izledim ama çok güzel yine koysalar izlerim afetmem yani) red kid ( bunuda abim izlerdi onun zoruyla izlerdim ama yine de güzel bu arda abim tesadüfen görsün hala kaçırmaz izler )
    ve tabi ki Scooby Doo
    bunlardan biri denk gelsin hala izlerim ama cogu şu anda yayınlanmıyor sanırım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ays011984 -- 23 Ekim 2006; 15:51:52 >
  • ya cnbc e de çok güzel bi çızıkfilm war

catdog

yada

dogcat

kedi köpek aını vücut süper yaaaaaaw
  • bayramda bol bol izleyin ha çizgifilm

bayramınız mübarek olsun
  • Redkit i tek geçerim , üzerine çizgi film tanımam. road runner a da deli oluyorum şu tilkinin yüzü hiç gülmeyecekmi
  • size bişi sölicem ben 11 yaşındayım.bu yüzden izlememde bi tuhaflık yok.dimi?
  • ben 11 yaşındayım

• winxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g_g_gizem_g_g -- 25 Ekim 2006; 13:23:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: g_g_gizem_g_g

ben 11 yaşındayım

belli
  • ŞİRİNLERDEN VAZ GEÇMEEEM
  • quote:

Orjinalden alıntı: üçnoktalıhayata

ŞİRİNLERDEN VAZ GEÇMEEEM

senin yaş kaç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_hawk07

Ben en cok Andy'nin nesi varı sevıyom skecler manyak ''faka bastın'' falan bide tabiki

Sponge bob square pants ''Hey Gary''

Bide bu aralar en son Galactic Football denen bişi cıktı oda cok hosuma gidiyo

Galactic Football manyak bir şey ya çok güzel fakat hala ilk 13 bölümünü yayınlıyorlar 2. parta geçmediler ezberledik artık :D
     Çizgifiiiiiiiiiiiiilm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral -- 25 Ekim 2006; 15:38:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: g_g_gizem_g_g

/>

winxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

senin yerine koyayım resimleri bari

Çizgifiiiiiiiiiiiiilm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4nce4lif3 -- 25 Ekim 2006; 17:25:11 >

•  Çizgifiiiiiiiiiiiiilm

VOLTRON VARDI ÇOOOK ESKİDEN HAFTASONLARI ÇOCUKKEN HEP İZLERDİM
  • ben de severim şirinleri yaşta 20 oldu be

quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

quote:

Orjinalden alıntı: üçnoktalıhayata

ŞİRİNLERDEN VAZ GEÇMEEEM

senin yaş kaç?

• yaw yok mu thundercats izleyen?
    zamanında çok izlerdim.
    şimdi yout.. dan izliyorum fakat hiç bişi olmuyo. demekki herşey zamanında güzel..
  • quote:

Orjinalden alıntı: basicbats

yaw yok mu thundercats izleyen?
    zamanında çok izlerdim.
    şimdi yout.. dan izliyorum fakat hiç bişi olmuyo. demekki herşey zamanında güzel..

olmaz mı yaww, kafadan ata ata azmı söylerdik şarkısını.. bi nakaratını biliyoduk, thunder, thunder, thunder catssss hoooooooo...
    çitara, pumara falan vardı, dişi olanı çitaramıydı neydi bunun, aşıktım ben buna..
  •  Çizgifiiiiiiiiiiiiilm

Çizgifiiiiiiiiiiiiilm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.