Şimdi Ara

Clan savaşları eşleşmeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Clan savaşı eşleşmeleri adil mi? Neye göre belirleniyor.

Benim klanım: 2 TH10, 9 TH9, 4 TH8

Rakip klan: 4 TH10, 9 TH9, 2 TH8

Sizce bu eşleşme adil mi?

• Size iyi.geliyor yine 5th10geldigi oluyor bize 4th9var bizde rakibin ilk 10genelde th9
  • Neye göre yapılıyor bu eşleşmeler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajan83

Neye göre yapılıyor bu eşleşmeler?
    %75 kadar adil denk geliyor bize.
  • 5kisi 20level alarak rakip gücü düsültebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambasador999

5kisi 20level alarak rakip gücü düsültebilirsiniz

Hmmm 15 yıldızı direk bagıslayın diyorsun yani..
  • quote:

Kupa sayılarınıza göre geliyor. Daha düşük bir klanla çarpışmak için kupa sayılarınızı düşürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyloneTR

quote:

Kupa sayılarınıza göre geliyor. Daha düşük bir klanla çarpışmak için kupa sayılarınızı düşürün.

Alıntıları Göster
    Oyunda çok fazla değişken var ve bunları bizim çözmemiz imkansız.Sorduğunuz sorunun cevabı yok en azından oyun yapımcıları dışında bilen olamaz.Yapılan algoritmada bir sürü bileşen vardır.Ganimet işide aynı bunun gibi...

• Kupayla a lakası yok levellera göre geliyot kardesim 15kisiysen 30hakkın var 5tane 20level alsan 15bosa gitcek ama rakip gcsüz geldiginde o 30hakla cok rahat savas sizde
  • Neye göre yapıldığını bilmiyorum da bazen savunması ve duvarları düşük th 9 ve 10 lar gelebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambasador999

5kisi 20level alarak rakip gücü düsültebilirsiniz

Nededik gelenebakar mısın? Saçmalık resmen..

New match making

13 TH10 - 6 TH9 - 5 TH8 - 1 TH7

VS

2 TH10 - 11 TH9 - 7 TH8 - 5 TH4

THİS İS FAİR OR UNFAİR...!
  • BabyloneTR kullanıcısına yanıt
    O zaman daha az ganimet olmaz mı ?
  • Bence adil degil cok enteresan rakipler gelebiliyor. Ayrica kupa ile bir alakasi yok eslesmenin savunma lab. Ve asker sev. Gore eslestiroliyor deniliyor supercell forumlarinda
    Ama dedigim gibi genelde esdeger rakipler geliyor bazende cok alakasiz senden kat kat guclu veya zayif rakipler gelebiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetoli1984

Bence adil degil cok enteresan rakipler gelebiliyor. Ayrica kupa ile bir alakasi yok eslesmenin savunma lab. Ve asker sev. Gore eslestiroliyor deniliyor supercell forumlarinda
    Ama dedigim gibi genelde esdeger rakipler geliyor bazende cok alakasiz senden kat kat guclu veya zayif rakipler gelebiliyor

Işte tam anlamiyla kupayla alakalı. Benim daha köy binası 4 iken savaş aradığımda 60 levellik rakip geliyordu ve kupasına benle eş değer :) klan savaşları da bu sisteme dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyloneTR

quote:

Orijinalden alıntı: cetoli1984

Bence adil degil cok enteresan rakipler gelebiliyor. Ayrica kupa ile bir alakasi yok eslesmenin savunma lab. Ve asker sev. Gore eslestiroliyor deniliyor supercell forumlarinda

Işte tam anlamiyla kupayla alakalı. Benim daha köy binası 4 iken savaş aradığımda 60 levellik rakip geliyordu ve kupasına benle eş değer :) klan savaşları da bu sisteme dahil

Alıntıları Göster
    KUPA İLE ALAKALI DEĞİL

Daha geçem gün 200 kupanın altına indim. Kupa klan savaşlarında kesinlikle kriter değildir.

• quote:

KUPA İLE ALAKALI DEĞİL

Daha geçem gün 200 kupanın altına indim. Kupa klan savaşlarında kesinlikle kriter değildir.

Alıntıları Göster
    Kupa değil. Binaların can değerlerinin toplamına göre yapılıyor. Duvar-savunma-köy binası-kışla vb. canları toplanıyor. Hatta kendi klanındaki sıralama da buna göre yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voidreaver

Kupa değil. Binaların can değerlerinin toplamına göre yapılıyor. Duvar-savunma-köy binası-kışla vb. canları toplanıyor. Hatta kendi klanındaki sıralama da buna göre yapılıyor.

Alıntıları Göster
    Gereği kadar adil geliyor bence. Birebir rakip tutturması zor sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lila Pause

Gereği kadar adil geliyor bence. Birebir rakip tutturması zor sonuçta.

Kesinlikle adil değil.

Şu anki rakibimizden kat kat üstünüz.

Bizim ilk 3 köyden tek yıldız almaları bile mümkün değil, biz ise onların tüm köylerini fulleyecek güçteyiz.

Eşleştirmede bariz bir sıkıntı var.
  • quote:

Evet. Katılıyorum.

Savunma binaları levellarına ve asker levellarına göre yapılıyor. Ama bir adaletsizlik oluyor hep eşleştirme yazılımı sıkıntılı.
  • quote:

quote:

Evet. Katılıyorum.

Savunma binaları levellarına ve asker levellarına göre yapılıyor. Ama bir adaletsizlik oluyor hep eşleştirme yazılımı sıkıntılı.

En baştaki 1-2 eleman full duvara yatırım yaptıysa sıkıntı çıkabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.