Şimdi Ara

clio 3 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım verdiğin linkteki clio bir megane2 fotoşopu.. bu sitenin motorları doğru vermesini zaten bekleyemezsin.. Gerçek değerler böyle
    illa kaynak istiyorsanwww.renault.co.uk ingilizce vardır umarım

quote:

Orjinalden alıntı: microab

quote:

Orjinalden alıntı: likeNOother

quote:

Orjinalden alıntı: microab

1.2-16V de 75 beygir, Şehiriçi yakıt tüketimi 7.6 Şehirdışı yakıt tüketimi 4.9 Karma yakıt tüketimi 5.9

1.4-16V de 95 beygir, Şehiriçi yakıt tüketimi 9.0 Şehirdışı yakıt tüketimi 5.4 Karma yakıt tüketimi 6.7

1.6-16V de 116 beygir, Şehiriçi yakıt tüketimi 10.0 Şehirdışı yakıt tüketimi 6.1 Karma yakıt tüketimi 7.5

turbo dzl 1.5 dCi de 65 beygir,Şehiriçi yakıt tüketimi 5.8 Şehirdışı yakıt tüketimi 4.4 Karma yakıt tüketimi4.9

turbo dzl 1.5 dci de 80 beygir,Şehiriçi yakıt tüketimi 5.8 Şehirdışı yakıt tüketimi 4.3 Karma yakıt tüketimi 4.8

Bu yakıt değerleri ile,bu donanım ile, bu fiyatlar ile Clio III zorrrr...

arkadaşım o fabrika yakıt tüketimleri renault ta daha realistik oluyor.. diğer firmalrada gerçekte 1-2 lt oynayabilirken renault'ta fabrika değerlerini yakalıyabiliyorsun..

bu arada 1.4 16v 98hp olacak yanlış yazmışın torkuda 127
    kıyaslama yapmakta gerekirse
    punto 125nm torku 4500rpm de verirken clioIII 127nm torku 4250rpm de veriyor.. Yani punto'nun motorundan çok az daha iyi Clio'nun 1.4'ü

http://automotor.xl.pt/aut/0903/a11-00-00.shtml

Yabancı dil tutar umarım,buradaki değerlerden bahsetmeye çalışmıştım.Burada 95 beygir yazmakta. Aracınız ne olursa olsun umarım memnun kalırsınız. Şimdiden Hayırlı Uğurlu Olsun, Kazasız Sürüşler

• arkadşlar grand punto 1.3 90hp multıjet emosıon paket cam tavan gevenlık paketı(esp,asr,hılholdır)kırmızı ful arac yazılmıstım tofastan nısan sonu gıbı gelecek beklıyorum ama cılıo 3 de cok merak edıyordum bugun cılıo 3 un donanım lıstesıne bakınca ve dızel versıyonunun 65hp olanının teknık ozellıklerrıne ve donanım ozellıklerıne gore degerlendırınce grand puntonun cılıo 3 den cok ama cok
    ustun degerlere sahıp oldugunu gordum gercı kılı 3 un fıyatını bulamadım ama sanırım fıattan bıraz pahalıdır ve benım ıstedıgım ozellıkle esp,asr,hılholdır,sıkoydon cam tavan cılıo 3 un ek donanım lıstesınde bıle yok benım grand puntonun 0-100 hızlanması 11.9 ıken cılıo dızel 15.2 65 hp olanı 80 hp olanı henuz yok olsabıle 12.7 sanıye o bıle cok yuksek bır deger yakıt tuketımlerı konusunda ve performan karızma donanım fıyat konusunda grand punto cılı 3 dan cok ustun gozukuyor bance tercıh tabıkı sıze kalmıs ben gran punto tercıhımden oldukca memnınum umarım sızde cılıonuzdan memnun kalırsınız ve pısman olmazsınız .
    benım ıcın yılın aracı grand punto bbaskasının secmıs oldugu yılın aracı benı hıc ılgılendırmez sızde kendı yılınızı aracını kendınız secın.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkit -- 1 Nisan 2006; 17:09:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: qop

hocam bu oyak indirimi nedir yaww..Ben 2 kere renault araba aldım..Hİç indirim yapmadılar..Ben GP yu inceleme fırsatı buldum..Kim kalitesiz malzeme var diyorsa halt etmiş..Ama neticede Fiat, açıkcası biraz mesafeliyim..Önceki fiat deneyimlerime dayanarak söylüyorum..Resimlerden gördüğüm kadarı ile Clio nun içi pek hoş değil..Megane II ye benziyor..Şu anda bir Megane sahibiyim ve iç dizayn olarak bence selefine göre biraz sönük kalmış..Fakat iç dizayn sadece kriterlerden biri..Yol tutuşu, güvenliği, motor performansı benim için daha önemli..Clio sahibi arkadaşların görüşlerini bekliyoruz..

OYAK İNDİRİMİ YÜZDE KAÇ

• cılıo bence çok pahalı geldi ya aslında reno her zaman hak etmediği fiyatı istiyor bence tabi bu kişisel fikrim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞANS

quote:

Orjinalden alıntı: qop

hocam bu oyak indirimi nedir yaww..Ben 2 kere renault araba aldım..Hİç indirim yapmadılar..Ben GP yu inceleme fırsatı buldum..Kim kalitesiz malzeme var diyorsa halt etmiş..Ama neticede Fiat, açıkcası biraz mesafeliyim..Önceki fiat deneyimlerime dayanarak söylüyorum..Resimlerden gördüğüm kadarı ile Clio nun içi pek hoş değil..Megane II ye benziyor..Şu anda bir Megane sahibiyim ve iç dizayn olarak bence selefine göre biraz sönük kalmış..Fakat iç dizayn sadece kriterlerden biri..Yol tutuşu, güvenliği, motor performansı benim için daha önemli..Clio sahibi arkadaşların görüşlerini bekliyoruz..

OYAK İNDİRİMİ YÜZDE KAÇ

yüzde 10 gibi bir değer oluyor ama tam belli olmuyor OYAK üye satış fiyatları diye ayrı bir liste oluyor..
    bu liste daha clioIII için belli olmadı...

nisan fiyatları kampanyalı olabilir diyorlar ankara mais te..
    OYAK üye satış fiyatlarıda daha o yüzden belli olmamış olabilir diyorlar..

1hafta daha beklicem clioIII mü

• quote:

Orjinalden alıntı: kubilay84

quote:

Orjinalden alıntı: sametcandemir

ya grande punto resmen seat leonun taklidi ya geçin o arabayı hele o iç dizayn ne öyle "dizayn" demeye dilim varmıyo. şahinin içi daha güzeldi be. en azından şahin der geçerdik

Renault Clio III

seat Leon'la punto'nun ne alakası var? focus'un taklidi desen (punto'nun arkası focus'a benziyo bence) neyse. Ayrıca seat leon denen araba alfa 147'nin taklidi. Punto'yu tasarlayan adam Maserati'nin de tasarımcısı olduğu için bilerek ve isteyerek Maserati'ye yaptığı tasarımlara benzetmiş arabayı. ama ne alaka seat leon

yandan ve önden çok andırıyo özellikle yandan yeni leonun minyatürü gibi maserattiye benzemesi arkasının dediğin gibi focus a yakın olması arabanın taklit olmasına yetiyo
    yani ordan bi model arkası focus önü maseratti yandan leon biraz ufaltılmış dersek araba yamalardan oluşmuş bişey sanki hele o içi berbat ötesi ya ilk sayfadaki postlardan birinde vardı berbat bişey

• arkadasım puntoyu yandan nasıl leona benzettın bende anlıyamadım
    onden masaratıye benzemesı gayet normal ve guzelbısey bence cunku tasarımcısı aynı kısı ve sanırım bu tasarıma fıat'ta aynı guruba aıt
    olan masaratı benzerlıgını onaylamıstırkı boyle cıktı ve butun dunyada begenı topladı arka kısımınıda fokusa benzemesı oldum olası fokusun arka tasarımını begenen bırı olarak benı fazlasıyla mutlu etmıstır sızı bılemem
    gunumuzde bır cok arac bırbırıne benzer tasarımlara aıt buda gayet normal .
    amam ben yıne grande puntoyu alıssebebım yanlız tasarımı degılde donanım ve teknık ozellıklerıne bakarak karaverdım umarım
    sızde arac alırken tek bır pencereden bakmaz ve tum secenekler arasında mantıklı olanı ve begendıgınızı secersınız
    yıne soyluyorum (ozellıkle cılıo3 e aıt fıyat donanım ve teknık ozellıklerı)nın cılıodan cok onde olması sebebıyle grande punto secımımden cok ama cok memnun ve mutluyum
    ayrıca aracın ıc donanım ve kalıtesı olarak emosıon paket sectım bence bu sınıfta olabılecegı kadar ozgun ve kalıtelı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkit -- 1 Nisan 2006; 19:27:06 >

• almışsan güle güle kullan ne diyelim herkesin kendi düşüncesi bana yandan leonu andırdı sadece gövde de genel olarak leonu anımsatıyo ben senin arabana kötü demiyorum ama renault clio III e de laf söyletmem yani. asıl sana
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kubilay84

quote:

ya grande punto resmen seat leonun taklidi ya geçin o arabayı hele o iç dizayn ne öyle "dizayn" demeye dilim varmıyo. şahinin içi daha güzeldi be. en azından şahin der geçerdik

Renault Clio III

seat Leon'la punto'nun ne alakası var? focus'un taklidi desen (punto'nun arkası focus'a benziyo bence) neyse. Ayrıca seat leon denen araba alfa 147'nin taklidi. Punto'yu tasarlayan adam Maserati'nin de tasarımcısı olduğu için bilerek ve isteyerek Maserati'ye yaptığı tasarımlara benzetmiş arabayı. ama ne alaka seat leon

yandan ve önden çok andırıyo özellikle yandan yeni leonun minyatürü gibi maserattiye benzemesi arkasının dediğin gibi focus a yakın olması arabanın taklit olmasına yetiyo
    yani ordan bi model arkası focus önü maseratti yandan leon biraz ufaltılmış dersek araba yamalardan oluşmuş bişey sanki hele o içi berbat ötesi ya ilk sayfadaki postlardan birinde vardı berbat bişey

ha ha ha

puntonun ilk kasası 1993 de çıktı arkada dikey stoplar o zaman olay oldu.ford tasarımcıları iyi bilir

clio 3

leon a yandan benzetmek mümkün.olabilir.ancak leon fiat bünyesindeki eski alfa tasarımcısına aittir.

adam seat a geçti ama alfa nın bütün tasarımlarını götürdü.kopya denebilir mi ona birşey demem.

punto nun fiat bünyesindeki maserati 3200 ün önünü andırması niçimn birilerine problem oluyor onu da çözemedim

clio 3

clio 3

gelelim iç mekan berbat mı değil mi.malzeme ve işçilik gayet iyi .dynamic ,emotion gayet zevkli .zaten konuşulması gereken aracın tekniği güvenliği yol tutuşu bütün bunlar gayet başarılı.

clio 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 1 Nisan 2006; 19:31:56 >

• cılıo 3 laf soyledıgım yok arkadasım ozellıkle yelı uretım olan bır aracın turkıye ıcın nekadar onemlı oldugunu gayet ıyı bılıyorum
    fakat takım tutar gıbı araba markası tutmayalım cılıyonun turkıyede uretılmesınden ve ekonomımıze yapmakta oldugu katkıdan dolayı renoult tesekkur ederım fakat grande puntoda hemen hemen aynı katkıyı yapacak bursada sedan modelı tasarlanıp dunyaya satacak
    turkıye ıcın renoul ve fıyatın ekonomıze katkılarından dolayı mınnettarım
    cılıo 3 un bana gırande puntodan donanım fıyat teknık ozellık yakıt tasarrufu gıbı konularda ustunluklerı yokmus gıbı gelıyor suana kadar ınceledıgım kadarıyla
    eger ben yanlıs degerlere ve bılgılere bakıyorsam lutfen aydınlatırmısın,
    tek fazllalıgı yılın otomabılı olması ama benım degıl secenlerın ve neye gore secıldı bılelemıyorum
    benım bıldıgım sadece arka fırenlerın dısk olması var puntodan fazla ama durus mesafesıde kotu degıl yanı
  • bu konu hakkında clio III mü yoksa grande punto mu tartışmalarına bırakın da resmi belgeler cevap versin

TIKLAYIN!!!
  • quote:

bu konu hakkında clio III mü yoksa grande punto mu tartışmalarına bırakın da resmi belgeler cevap versin

TIKLAYIN!!!

katılıyorum belgeler çok önemli
    .

hacmie göre en iyi motor ödülü
    http://www.ukintpress.com/engineoftheyear/winners/1_14.html

altın direksiyon ödülü

http://de.cars.yahoo.com/051110/292/4rbwo.html

şimdi oturup 2 aracı karşılaştırmaya kalksak.sabaha kadar boş yere tartışırız

dileyen punto ya da clio alabilir.

ben clio almam.fiyatlar bana yüksek geldi.zaten clio da 80 hp dci sonbaharda gelicekmiş
    .
    fiyatı da tahmini 30 dan başlar

fiat ın 1.3 multijet 75 ya da 90 hp dizellerine karşı geride kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 1 Nisan 2006; 19:59:21 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

Evet bu da size kapak olsun arkadaşlar.

Neyse nasıl olsa başka bahara gelecek KILİYO nun yüksek beygirleri şimdilik üzmeyin kendinizi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

bu konu hakkında clio III mü yoksa grande punto mu tartışmalarına bırakın da resmi belgeler cevap versin

TIKLAYIN!!!

katılıyorum belgeler çok önemli
    .

hacmie göre en iyi motor ödülü
    http://www.ukintpress.com/engineoftheyear/winners/1_14.html

altın direksiyon ödülü

http://de.cars.yahoo.com/051110/292/4rbwo.html

şimdi oturup 2 aracı karşılaştırmaya kalksak.sabaha kadar boş yere tartışırız

dileyen punto ya da clio alabilir.

ben clio almam.fiyatlar bana yüksek geldi.zaten clio da 80 hp dci sonbaharda gelicekmiş
    .
    fiyatı da tahmini 30 dan başlar

sana tamamen katılıyorum ogrenmıslerbır yılın otomobılı kendı otomobılını baskasına sectırmek nekadar mantklı senın zevkını tarzını ıhtıyaclarını ve begenını nerden bılsınlerkı ancak kendı bılgılerı ve busınıfta olması gerekenlerı entık cercevesınde degerlendıre bılırler
    ama bır dusunun kendılerı gunluk hayatta belkıde pors kullanıyorlar ondan ınıp sengel puntoyu yada cılıo yu sec nerden bılecek bızım ne arzu ettıgımızı bu patron adamın ıscılerının yemek tabıldotunu tatmasına ve bu ıyı bu bıraz kotu omus ndemesıne benzıyor sen o tabıldotu hergun yıyen ıscıye tattırda bırak o secsın ne yıyecegını bende kendım secerım yıyecegım yemegı bıne cegım ararbamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkit -- 1 Nisan 2006; 20:21:55 >

• sizin gelmemiş ama gelmiş gibi gözüken GERİ KALMIŞ 1.4 16v 95hp liğinizin yanında Clio nun 98lik 1.4 üde size kapak olsun
  • kesın oyledır ama 1.4 benzınlı araca bınmedım bu gune kadar allahta hıc bındırmez ıyısallah

ITIRAF EFIYORUM fıransız arabalarını sevmem renoult tun bugune kadar bındıgım en guzel aracı 1991 yılında fılas ıdı bırde 2006 model
    senık 1.6 senıc fakat ıkısıde yıne soyluyorum tatsız tutsuz performanssız (eh ıste senıc fena degıl hala babamın var bınıyoruz
    donanım guzel amam ıc tasarım beceremıyorlar) yada ben begenmıyorum tabı alman arabalarına alıstımda ondandır fakat senıc en ust donanım oldugu halde ınannın cılıodan hakketen guzel cılıonun ıcı ne oyo kılıma teyıp bolumunun oldugu konsolu reno hıc beceremıyor
    ha bırde vıtes kolu ve uzunlugu bunları bılmıyor renoult yada bana hos gelmıyor bu konuda punto bence cok daha ozgun ve ayrodınamık
    bunlar benım dusuncelerım ısteyen katılır ısteyen katılmaz
  • clio 3 puntodan iyi
    aldığı ödülü fazlasıyla hak ediyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: no_fate

clio 3 puntodan iyi

heh şöyle ya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: no_fate

clio 3 puntodan iyi

heh şöyle ya

eywallah
  • CLİO III ÜN FİYATLARI DÜN RESMİ SİTESİNDE AÇIKLANACAKTI , AMA AÇIKLAMA FELAN YOK BİLGİSİ OLAN VARMI .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.