Şimdi Ara

clio 3 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: arkit

halde ınannın cılıodan hakketen guzel cılıonun ıcı ne oyo kılıma teyıp bolumunun oldugu konsolu reno hıc beceremıyor

Buna ben de kesinlikle katılıyorum. Konsol kısmı emanet gibi duruyor Clio 3'te. Sonradan ekleme gibi. Keza direksiyon da hiç iç açıcı değil. Biz ailece 5 yıldır Alman arabasına biniyoruz. Ekim'den bu yana kendi şahsıma almak için bir araba araştırıyordum. Leon'a, Yeni Yaris'e, Peugeot'ya, Getz'e bile baktım. Yani Fiat fanatiği falan değilim. Clio 3'ü de inceledim internetten, o da listemde idi ama G.Punto birçok açıdan çok daha etkileyici ve cazip geldi bana. Fransızlar bazı konularda iyi olabilir ama göze hoş görünme konusunu maalesef beceremiyorlar...
    Fransız arabalarında dikkatimi çeken en önemli nokta; karoseri böyle yere akıyormuş gibi duruyor, sanki o şasiye ait değilmiş gibi. Karoseri üzerinde gereksiz şişkinilikler ve gereğinden fazla ayrıntılar oluyor. Özellikle B sınıfında çok bariz gözüme batıyor bu... (Misal 206/207 ve Clio 3)

• Geçen gün izmitteki bayiden aldığım fiyat listesi aynı zamanda radyomuzun müşterisidir bu bayi

• quote:

Orjinalden alıntı: civcivx

quote:

Orjinalden alıntı: arkit

halde ınannın cılıodan hakketen guzel cılıonun ıcı ne oyo kılıma teyıp bolumunun oldugu konsolu reno hıc beceremıyor

Buna ben de kesinlikle katılıyorum. Konsol kısmı emanet gibi duruyor Clio 3'te. Sonradan ekleme gibi. Keza direksiyon da hiç iç açıcı değil. Biz ailece 5 yıldır Alman arabasına biniyoruz. Ekim'den bu yana kendi şahsıma almak için bir araba araştırıyordum. Leon'a, Yeni Yaris'e, Peugeot'ya, Getz'e bile baktım. Yani Fiat fanatiği falan değilim. Clio 3'ü de inceledim internetten, o da listemde idi ama G.Punto birçok açıdan çok daha etkileyici ve cazip geldi bana. Fransızlar bazı konularda iyi olabilir ama göze hoş görünme konusunu maalesef beceremiyorlar...
    Fransız arabalarında dikkatimi çeken en önemli nokta; karoseri böyle yere akıyormuş gibi duruyor, sanki o şasiye ait değilmiş gibi. Karoseri üzerinde gereksiz şişkinilikler ve gereğinden fazla ayrıntılar oluyor. Özellikle B sınıfında çok bariz gözüme batıyor bu... (Misal 206/207 ve Clio 3)

ben de liseye giderken renocuydum

clio 3 iyi hoş da bu kadar parayı hak ediyor mu? donanım&fiyatlanırma iyi değil.

28.5 milyar 1.4 dynamic iki paket alsan 31 oluyor.

bugün bayideydim cam tavan da sordum

cavap 3 ay sonra.üstelik yerli değil ithal gelicek.reno cam tavanı yerli yaptırmıyor

dizel desen 65 beygir sümbülden 150 kg ağır .

test etmedim ama sümbül yürümüyorsa clio 3 hiç yürümez.

• arkadasım sana bır tavsıye arabam.com sıtesınde yarıs dızelın testı var bır bak ıstersen
    emınım sana fıkır verecektır gercı otomatık versıyonu bana bıraz hantal gıbıymıs geldı amam 0-100 hızlanmasını 14 sanıye cıvarında olcmusler
    benım cold dıd ın otomatık hızlanması 11.4 otomatık konumunda cold dızelın testıde var orda hepsıne bakıp kararınıona gore ver
    hatta test surusune gıt ıhtıyaclarını belırle ona uygun arac al.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.