Şimdi Ara

CloneCD'de dvdyi cdye kopyalayamaz mıyız??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben dvd kopyalayacağım fakat kasa biraz eski cd-rom dvd yazmıyor ama okuyor. Bu yüzden dvdyi cdye kopyalamak istiyorum dvdyi bi kaç cdye clone cdde nasıl kopyalarım?

• orjinal oyun kopyalayacağım onun için dedim clone cdde dvdyi okutunca .dvd dosyası oluşuyor onu bi kaç parçaya mı bölmemiz gerekiyor
  • elindeki cd yazma programı sığmayan dosyaları bölüyormu bilmiyorum ama ben olsam çıkan dosyayı (.dvd) winrar gibi bir programla sıkıştır ve böl yapar cdlere bölerdim. Sonrada kullanacağın zaman dosyaları her cdden tek tek hddye kopyalayıp birleştirmen gerekiyor.
  • pek anlayamadım ama .. dvd yi pc ye kopyalayıp winrar ile cd boyutunda seçeneği ile yani 700 mb artık kaçtane oluyorsa bir klasörün içine sıkıştırabilirsiniz.. sonra her birini bir cd ye çekip açmak istediğinizde yine öncelikle pc ye aktarıp radan çıkarırsınız ..

daha kolay bir yol bilen varsa yazacakdır sanırım ..bir kaç kez başka bir durumdan yapmışdım ..
  • .dvd 13 bayt yer kaplıyor clone dvd .dvd ve .iso oluşturuyor yazarken program .dvdyi yazıyor ama galiba .dvd .isoyu yazdırmaya yarıyor .iso 2gb oyun korumalı oyun. .dvdyi bölemiyorum 13 bayt. .isoyu bölücem ama iso uzantısını yazmıyor clone cd .dvd yazıyor nasıl yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmkdkl99

Arkadaşlar ben dvd kopyalayacağım fakat kasa biraz eski cd-rom dvd yazmıyor ama okuyor. Bu yüzden dvdyi cdye kopyalamak istiyorum dvdyi bi kaç cdye clone cdde nasıl kopyalarım?

Dvd'yi Pcye UltraISO gibi programlarla İso olarak kaydet. .

Winrar İle 700 Mblik .rarlar oluştur oluşan parçaları CDlere yazabilirsin.
  • clone cd .iso olarak da kaydediyor .isoyu 700mblık 4 parta ayırdı winrar da sorun şurda .dvd uzantısını yazıyor clone cd. hem .dvd hem .iso olarak kaydediyor ilk başta yazarken seçenek olarak .dvd uzantısını yazıyor da galiba .dvd .isoyu yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmkdkl99

clone cd .iso olarak da kaydediyor .isoyu 700mblık 4 parta ayırdı winrar da sorun şurda .dvd uzantısını yazıyor clone cd. hem .dvd hem .iso olarak kaydediyor ilk başta yazarken seçenek olarak .dvd uzantısını yazıyor da galiba .dvd .isoyu yazıyor

Up ..
  • nasıl yapacağımı buldum galiba clonecd de yazarken gözat diyip .dvdyi seçiyosun da altta seçeneklerde image mi ne var o da .iso oluyo yani 2 seçenek var ya .dvd veya .cdd ya da .iso ben de part1deki isoyu yazdırcam sonra başka cdye part2deki .isoyu ama bi sorun var 4 cd edicek :D
  • ya nfsmost.part1.rarı bi dosyaya attım nfsmost.part1.rarın içinde de nfsmost.iso var ama nfsmost.part1.rara sağ tık yapıp buraya çıkar dediğimde part2yi de istiyo sadece part1de olan iso dosyasını nasıl çıkarcam
  • 700mblık iso dosyasını çıkaramıyorum ki part1deki isoyu çıkarmak isteyince part2yi de istiyo sadece part1deki 700mblık isoyu nasıl çıkarcam
  • buldum galiba arkadaşlar isoyu partlara bölüp part part yazmaya çalışınca yazmıyor cd boş gözüküyor biz clonecd cdmizi okuyunca oluşan .iso dosyasına sağ tıklayıp arşive ekle diycez böylece .rar dosyası olacak. .rar dosyasını bu sefer partlara ayırıcaz böylece yazdırınca boş olmayacak clonecdden yazdırırken gözat diyip altta all files diycez part1i yazdırıcaz ama bakalım olacak mı şu anda deniyorum
  • yazdırma işini clone cd ile yapmana gerek yokki bölme işlemi sonucunda oluşan her partı ayrı aynı windowsun programıyla da cdye yazsan olur. sonuçta sen bu oyunu cdlerden çalıştıramazsın kullanma ihtiyacın olduğunda her bir cdyi tek tek bilgisayara atman gerekecek. Unutmadan son cdde muhtemelen boşluk kalacaktır oraya .dvd olan dosyayı da ekle bulunsun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.