Şimdi Ara

Coco pops kilo aldırırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
37.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yapay Zekanın Yanıtı

Coco Pops Kilo Aldırır mı?

Coco Pops, kahvaltılık gevrekleri arasında popüler bir seçimdir, ancak kilo almanıza neden olup olmadığı konusunda endişeleriniz olabilir. İşte bilmeniz gerekenler:

• 1 Kase Coco Pops'un Kalori Değeri: 1 kase (30 gram) Coco Pops yaklaşık 120 kalori içerir.
    • Kilo Aldırma Potansiyeli: Coco Pops'un kilo aldırması, kalori alımınızın diğer öğünlerle birlikte günlük kalori ihtiyacınızı geçip geçmediğine bağlıdır.
    • Kilo Verme Diyetlerinde Coco Pops: Coco Pops yüksek oranda şeker içerir, bu nedenle kilo verme diyetlerinde genellikle önerilmez.
    • Diyette Coco Pops'un Rolü: Coco Pops'u ölçülü bir şekilde tüketmek, diyetteyken bile mümkün olabilir. Küçük bir porsiyon, tatlı isteğinizi gidermenize yardımcı olabilir.
    • Coco Pops'un Sağlıklı Alternatifleri: Coco Pops'a sağlıklı bir alternatif arıyorsanız, daha az şekerli ve daha fazla lif içeren tam tahıllı kahvaltılık gevrekleri tercih edebilirsiniz.

Sonuç:

Coco Pops, kilo almanıza neden olabilecek yüksek kalorili bir kahvaltılık gevreğidir. Bununla birlikte, kilo alıp almayacağınız, genel kalori alımınıza bağlıdır. Diyetteyseniz, Coco Pops'u ölçülü bir şekilde tüketmek veya daha sağlıklı alternatifleri tercih etmek daha iyi olabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bir kase coco cops İSTEEERRİİİZZZ
  • bir kase coco pops isteeeriz.
  • Dalga konusuna almayalım arkadaşlar kilo aldırır diye biryerden duymustum DH bilir diye konu açtım
  • bir kase popo cops isteriz
  • Çikolata ve katkılı olduğunu düşünürsek evet.
  • Tavsiye etmem, şeker çok var, şekeri az olan karbonhidrat al mesela corn flakes.
  • Aldırmazmı yani ?
  • Kalori miktarına bak arkadasında ki onu yaz ona göre yorum yapalım.Çikolatalı aldırır tabi ama ne kadar yediğin önemli
  • BİR
    Kase
    COCO
     Coco pops kilo aldırırmı ?

İSTERİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

Kalori miktarına bak arkadasında ki onu yaz ona göre yorum yapalım.Çikolatalı aldırır tabi ama ne kadar yediğin önemli

Kalori: 3.93 yazıyor

Enerji:393 kcal (1664 kJ)
    Protein:6 g
    Yağ:5 g (3 g'ı doymuş )
    Lif:2,5 g
    Karbonhidrat:81 g
    İçindekiler:mısır unu,kakao kütlesi,yağsız kakao,tuz,şeker,kabartıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rovencoje1992

quote:

Kalori miktarına bak arkadasında ki onu yaz ona göre yorum yapalım.Çikolatalı aldırır tabi ama ne kadar yediğin önemli

Sabah kahvaltısı olarak tek kase onu tüketip başka bişey yemezsen kilo aldırmaz ancak ne kadar sağlıklı olur tartışılır.Corn Flakes öneririm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rovencoje1992

quote:

Sabah kahvaltısı olarak tek kase onu tüketip başka bişey yemezsen kilo aldırmaz ancak ne kadar sağlıklı olur tartışılır.Corn Flakes öneririm

Teşekkür ederim

• 2-3 aydır corn flakes ve nesquik yiyorum kahvaltı da bi faydasını görmedim
  • bir kase coco pops isteeeriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QUARESMA | 1903

2-3 aydır corn flakes ve nesquik yiyorum kahvaltı da bi faydasını görmedim

Aynen ya pek işe yaradığı söylenemez kilo aldırma konusunda.
  • pops kase bir coco isteriz
  • Birrr kase cocopops isterük
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.