Şimdi Ara

Çocuk Arabamın Kapısına Kafa Attı Ss'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler araba babamın üniversite hediyesi. normal bir şekilde 40 la yokuş çıkıyordum. 3 4 tane köpek 3 tanede çocuk vardı köpeklerle oynuyorlardı. Tam ben geçerken köpek çocuğa havladı ve çocuk son sürat yola bakmadan atladı. Hemen kırdım direksiyonu Allahtan karşı şerit boştu ama yinede arkası dönük olduğundan arabayı görmeyip geldi kapıya çarptı. Çocuk takla attı yere düştü felan. Aldık hemen hastaneye götürdük çocuk temiz çıktı. Emniyete gittik yaya olduğu için pek birşey ima edemedim bide pek durumları yok gibiydi. Kapı da tamamen bana kaldı yani. En az 500 600 tl lik masraf vardır diye düşünüyorum. Ama çocuğa birşey olmadığı için hakatten çok şanslı ve mutluyum. Çok şükür bu kadarıyla kaldı..
     Çocuk Arabamın Kapısına Kafa Attı Ss'li Çocuk Arabamın Kapısına Kafa Attı Ss'li Çocuk Arabamın Kapısına Kafa Attı Ss'li

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xBenzınn -- 25 Ocak 2014; 19:05:27 >

• Burdan bakica cok belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

Burdan bakica cok belli olmuyor.

sen birde güneş vurunca gör
  • İste parayı olum enayi misin ?
  • geçmiş olsun
  • Cahile bak sen lan sanayiye gotur icten duzeltip gerekirse hafif boya cakacak o da 100 tl falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

geçmiş olsun
    bi kafada içerden attır düzelir belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

İste parayı olum enayi misin ?

ya normal araba olsa tutanak felan tutturucamda yaya olduğu için biraz sıkıntı. Konuştum tanıdık polis vardı dava felan başın ağrır bide yayaya vurduğun için hep şüpeli konumunda olursun dedi bulaşmak istemedim. Kaskoyuda bunun için deldirmiyorum. Vakum felan bakıcaz artık bi çağre
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

Alıntıları Göster
    araba çöp olunca en ufak darbede
  • quote:

geçmiş olsun
    vakumla hallolur o 100tl çıkmaz cebinden takma kafana
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

Alıntıları Göster
    Şayet onlardan araba parasını istemeyecek kadar düşünceliysen araba kullanmayıp onun yerine 2-3 öğrenci okutturabilecek kadar da düşünceli olmalısın. Günde 2 kere otobüse binmek hiç kimseye zor gelmemeli.
  • Wc pompasiyla cekmeyi denesen ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Vi Va

Cahile bak sen lan sanayiye gotur icten duzeltip gerekirse hafif boya cakacak o da 100 tl falan

hocam araba modelli araba olduğundan boya işleri direk 1000 1500 tl düşürüyor tek çağre vakum
  • quote:

geçmiş olsun
    Geçmiş olsun, durumları yoksa istemek hem onları yere baktırır hem de kabalık etmiş olursunuz. İstememiş olmanız daha iyi. Kapı için internette düzeltici kitler görmüştüm onları deneyebilirsiniz.
    O değilde bu renk arabaya çok yakışmış, agresif çizgilerle çok iyi uyum sağlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

İste parayı olum enayi misin ?

Sıkar biraz. yaya her zaman haklıdır+çocuk bişey çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agaçe

Geçmiş olsun, durumları yoksa istemek hem onları yere baktırır hem de kabalık etmiş olursunuz. İstememiş olmanız daha iyi. Kapı için internette düzeltici kitler görmüştüm onları deneyebilirsiniz.
    O değilde bu renk arabaya çok yakışmış, agresif çizgilerle çok iyi uyum sağlamış

araştırdım her yerde vakum diyorlar hocam. Düzgün bi yere götürürsem yaparlar heralde. Aslında beyaz alıcaktım 6 ay sıra verdiler. yada 2 ay bekle bunu al dediler. mecbur bu rengini aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efetarikk

Wc pompasiyla cekmeyi denesen ciddiyim

wc değil banyo pompası o
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBenzınn

quote:

Cahile bak sen lan sanayiye gotur icten duzeltip gerekirse hafif boya cakacak o da 100 tl falan

hocam araba modelli araba olduğundan boya işleri direk 1000 1500 tl düşürüyor tek çağre vakum

Alıntıları Göster
    Anladık Baban golf hediye etmiş....

CSB Değilse Boyaya gerek yok Basit birşey....

internetten araştırma yapabilirsin boyasız göçük düzeltmeyi...

• quote:

Orijinalden alıntı: xBenzınn

quote:

Oha ben Ferrari nin kaputunu ahmet ustaya 20 tl ye yaptırıyorum.

Buyuk ihtimal boya yemez o yesede lokal boya ince birsey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇıktımİncirAğacına

Anladık Baban golf hediye etmiş....

CSB Değilse Boyaya gerek yok Basit birşey....

internetten araştırma yapabilirsin boyasız göçük düzeltmeyi...

yok hocam inan gösterme gibi bir amacım yok sadece sinirim bozuldu paylaşmak istedim. Araştırdım biraz videolarını izledim boyasız baya ciddi göçükleri düzeltiyorlar. Umarım bu da hallolur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.