Şimdi Ara

Çocuk Arabamın Kapısına Kafa Attı Ss'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen kendin bile çok rahat halledersin bunu. Öyle 600 lira vermene gerek kalacağını sanmam. İnternette onlarca video var göçüklerle ilgili. Araba yeni sanırım zaten boyada orjinal olduğu için şansın çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

bi kafada içerden attır düzelir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir video vardi araba da boyle coken bir yer var oraya 10 saniyesac kurutma makinasini tutuyosun ardindan cakmak gazi sisesini ters cevirip 2-3 saniye sikiyosun bolgeye pat diye atiyor eskisinden iyi oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBenzınn

quote:

Orijinalden alıntı: ÇıktımİncirAğacına

Anladık Baban golf hediye etmiş....

CSB Değilse Boyaya gerek yok Basit birşey....

internetten araştırma yapabilirsin boyasız göçük düzeltmeyi...

yok hocam inan gösterme gibi bir amacım yok sadece sinirim bozuldu paylaşmak istedim. Araştırdım biraz videolarını izledim boyasız baya ciddi göçükleri düzeltiyorlar. Umarım bu da hallolur

Araban yeni olduğu için normaldir.O araba zamanla sağından solundan böyle hasarlar almaya başlayınca alışırsın.bende de öyle oldu şimdi hiç takmıyorum Aldığım gibi dursun diyosan atacan garaja kullanmayacan yeğen

• Çiçek gibi araba maşallah.. Nazarı olsun, takma kafaya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

bi kafada içerden attır düzelir belki

Güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Çiçek gibi araba maşallah.. Nazarı olsun, takma kafaya..

Teşekkür ederim. Bununla kalır inşallah..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Çiçek gibi araba maşallah.. Nazarı olsun, takma kafaya..

Teşekkür ederim. Bununla kalır inşallah..

Amin.
  • Sana bsey olmasin kapida bisey yok vakumla hallertirirsin max 100lira cikar. Basinin gozunun sadakasi olsun Allah beterinden korusun

• quote:

quote:

quote:

Anladık Baban golf hediye etmiş....

CSB Değilse Boyaya gerek yok Basit birşey....

internetten araştırma yapabilirsin boyasız göçük düzeltmeyi...

yok hocam inan gösterme gibi bir amacım yok sadece sinirim bozuldu paylaşmak istedim. Araştırdım biraz videolarını izledim boyasız baya ciddi göçükleri düzeltiyorlar. Umarım bu da hallolur

Araban yeni olduğu için normaldir.O araba zamanla sağından solundan böyle hasarlar almaya başlayınca alışırsın.bende de öyle oldu şimdi hiç takmıyorum Aldığım gibi dursun diyosan atacan garaja kullanmayacan yeğen

zaten inceden bi soğuma oldu bu olaydan sonra. Bide çok tedirginim artık biri yola atlıycak yine diye

• Hafif belli oluyor
  • Sağlam kafa atmış ama he bizim burada ufak çocuk elektrik direklerine kafa atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Sana bsey olmasin kapida bisey yok vakumla hallertirirsin max 100lira cikar. Basinin gozunun sadakasi olsun Allah beterinden korusun

bende öyle düşünüyorum kardeşim amin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Bir video vardi araba da boyle coken bir yer var oraya 10 saniyesac kurutma makinasini tutuyosun ardindan cakmak gazi sisesini ters cevirip 2-3 saniye sikiyosun bolgeye pat diye atiyor eskisinden iyi oluyor

şimdi yanlış birşey yaparız :D ben en iyisi bi sanayiye götüreyim
  • ne 500-600 ü dalga mı geçiyon ? git sanayiye ya da servise vakkum ile düzelttir orayı. en fazla 50-75tl alırlar.
  • autokinge götür.kaskonu bozmadan kuruş parada ödemeden yaptır dışarıda yaptırırsanda sakın 100 liradan fazla verme hiç bişey yok arabada
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknaydmr

autokinge götür.kaskonu bozmadan kuruş parada ödemeden yaptır dışarıda yaptırırsanda sakın 100 liradan fazla verme hiç bişey yok arabada

boyalık birşey yok dimi hocam vakumla hallolur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanDinç

Şayet onlardan araba parasını istemeyecek kadar düşünceliysen araba kullanmayıp onun yerine 2-3 öğrenci okutturabilecek kadar da düşünceli olmalısın. Günde 2 kere otobüse binmek hiç kimseye zor gelmemeli.

• quote:

quote:

autokinge götür.kaskonu bozmadan kuruş parada ödemeden yaptır dışarıda yaptırırsanda sakın 100 liradan fazla verme hiç bişey yok arabada

vakumla hallolur ama geri çıkarıldığında boyada çatlak olabilir.oda zamanla açılma yapar.çökük çok derin değilse hiç bişey olmaz

• quote:

quote:

quote:

vakumla hallolur ama geri çıkarıldığında boyada çatlak olabilir.oda zamanla açılma yapar.çökük çok derin değilse hiç bişey olmaz

hocam araştırdım araba yeni ve boyası taze olduğundan çatlak yapma oranı yok denecek kadar azmış

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.